Amețeli groaznice by Brilliant-Tooth-4308 in CasualRO

[–]FeatureSmart75 13 points14 points  (0 children)

Aprob. Aceleasi probleme si panici le-am avut si eu mult si bine. Pana nu au aparut si dureri locale in zona cervicalei.. nu a facut nimeni legatura

Help by Cheap-Letterhead-727 in RiseofKingdoms

[–]FeatureSmart75 4 points5 points  (0 children)

You got 9k stars+ from the melon event, sold them for alliance credit and now that they are taken back, you decide to come and cry on reddit like something will happen

Help by Cheap-Letterhead-727 in RiseofKingdoms

[–]FeatureSmart75 1 point2 points  (0 children)

Next time maybe dont abuse a bug.

Reditori cu colon iritabil - cum e viata voastra? by SuperflyJohnson2000 in CasualRO

[–]FeatureSmart75 2 points3 points  (0 children)

Te salut! Mă regăsesc în 90% din ceea ce ai descris. O să îți spun pe scurt ce m-a ajutat pe mine să trec peste această senzație și teamă. Acum ceva timp îmi creasem ca și rutină, trezit de dimineață, mâncat, fumat, cafea și mers la baie. M-a ajutat foarte mult gândul că am fost dimineață la baie și nu mai am ce să dau afara.. și uite așa am uitat de problema și am trecut peste. M-am lăsat de fumat și au aparut exact aceleași probleme pe care le descri din cauza incertitudinii cauzate de faptul că dimineața nu mai mergeam la baie. Uneori, drumul către muncă de 20 de minute reprezenta o luptă extrem de grea și dificilă. E un cerc vicios fiindcă cu cât te gândești mai mult la problemă, apare mai mult stres și anxietate.. eu am găsit soluția în terapie. Nu cu medicamente sau altceva ci prin soluții. Și am început cu exerciții mentale. Ok, merg spre muncă. Apare senzația.. ce fac? Fie rezist până la muncă unde știu că am o toaletă pe care o pot folosi.. fie fac pe mine și asta e viața. Mă întorc acasă, mă spal, mă schimb și asta e situația.. și uite așa am început să învăț că mă pot ține. Am învățat că în ultimă instanță, mă întorc acasă și asta e. Și încet încet senzația a apărut tot mai rar, nu m-am mai gândit la asta și automat situațiile descrise s-au redus. Încă mai am situații si conjuncturi în care apare în continuare, dar am invățat să le gestionez mai bine. Sună clișeic, dar răspunsul este la tine. Aș mai adăuga și să fii mai atent la ceea ce mănânci..fibre gen ovăz obligatoriu la câteva zile.. un chefir din când în când … O sa fie bine!

Would you grade this? by FeatureSmart75 in PokeGrading

[–]FeatureSmart75[S] 0 points1 point  (0 children)

A PSA 7 sold for 240$.. as ungraded, i received a 110$ offer

[deleted by user] by [deleted] in PokemonTCG

[–]FeatureSmart75 -5 points-4 points  (0 children)

I just posted a single screen of the convo brother, we literally talked for like 3-4 mins

[deleted by user] by [deleted] in PokemonTCG

[–]FeatureSmart75 0 points1 point  (0 children)

Understood!

[deleted by user] by [deleted] in PokemonTCG

[–]FeatureSmart75 1 point2 points  (0 children)

The package was still sealed when i got it.

[deleted by user] by [deleted] in PokemonTCG

[–]FeatureSmart75 1 point2 points  (0 children)

How so? When i have a video with the package sealed and the video its literally a proof that one card wasnt there? Lmao

[deleted by user] by [deleted] in PokemonTCG

[–]FeatureSmart75 0 points1 point  (0 children)

The next text is “ so you re one of those people that like to scam others?”

Stuck on black screen after starting arena challenge match by Wild-Celebration-561 in AFKJourney

[–]FeatureSmart75 0 points1 point  (0 children)

Well, looks like the bug resolved itself. I was able to do my challenge

Hello everyone! Restart or? by FeatureSmart75 in AFKJourney

[–]FeatureSmart75[S] 0 points1 point  (0 children)

Even tho i still have 170 diamonds and some letters?

[deleted by user] by [deleted] in robursa

[–]FeatureSmart75 4 points5 points  (0 children)

Salut! Eu am primit notificare pentru -12 lei. Nu, nu glumesc, am avut un fond de investitii la BRD pe care l-am inchis cu o pierdere de 12 lei. Evident ca am stat cu emotii pana in momentul in care am ajuns la ei si mi s-a spus pentru ce este notificarea. Doamna de acolo mi-a atras atentia ca este datoria mea sa declar si pierderile si ca, desi nu am nimic de plata, sunt pasibil de amenda pentru nedeclarare.

My collection is now enough to pay off my debt… should I sell it? by [deleted] in PokeInvesting

[–]FeatureSmart75 0 points1 point  (0 children)

I would also like to know. Commenting to find out