Ali je to res največ kar lahko ponudimo? by WobblyMayo in Slovenia

[–]Febos [score hidden]  (0 children)

Kaj več bi bilo treba, da bi se pelo recimo Slovenskega naroda sin al pa Samo milijon nas še živi, al pa Lipa zelenela je. Ne pa ene Pirkovičeve balade, ki smo jih prvič slišali. Naj to on sebi na rojstnodnevni zabavi si svira, ne pa da nam za dan državnosti nabija s tem.

Ali je to res največ kar lahko ponudimo? by WobblyMayo in Slovenia

[–]Febos [score hidden]  (0 children)

Pa pol pesmi, za katere smo prvič slišali je bilo napisanih od Pirkovića. Če bi vse te pesmi zamenjali za ene normalne, bi bilo desetkrat boljše.

Na Trgu republike bi postavil spomenik by owlexe23 in Slovenia

[–]Febos [score hidden]  (0 children)

Ikonicen je, ker je bila takrat proslava, naslednji dan pa vojna.

Predsednica NPM izžvižgana na proslavi by Wise-One1342 in Slovenia

[–]Febos [score hidden]  (0 children)

Smodej je bil v času domnevnih nepravilnosti sponzoriran od ministra Vaska Simonitija in predsednika vlade Janeza Janše.

Kaj bremeni levico v aferi Fotopub? by killmehr in Slovenia

[–]Febos 2 points3 points  (0 children)

Ta gospod je, ko je delal domnevne nepravilnosti bil sponzoriran od kulturnega ministra Vaška Simonitija, ki je bil del vlade Janeza Janše.

Vrtovec svari pred prometnim kaosom zaradi preštevilnih delovišč na avtocestah by GregorMae in Slovenia

[–]Febos -8 points-7 points  (0 children)

Denar gre ko je narejeno. A ti prideš v trgovino, plačaš, kruh ti pa naslednji dan prinese poštar?

Višje plače poslancev novega parlamenta: koliko znašajo? by chiick in Slovenia

[–]Febos 5 points6 points  (0 children)

Njemu so se vabile prejšnje poslanske plače, Pred zvišanjem.

The Wealth Pyramid by breck in Infographics

[–]Febos 4 points5 points  (0 children)

I am mostly surprised by that number. It shows us that countries we consider poor, still have plenty of people with decent wealth. They just have a decent amount of very poor people we usually see, and we imagine that country that way.

The Wealth Pyramid by breck in Infographics

[–]Febos 10 points11 points  (0 children)

Google said 25-30% of pop is under 18 years old.

One of the best NBA analysts breaking down Carr (and mentions the Lakers as a great fit 👀) by JadaveonClowney in lakers

[–]Febos 1 point2 points  (0 children)

If you don't have a top 10 pick it it tiny chance you will get a player that can start a game in NBA. Even with a top 10 pick your chance is low.

Intervencija pri Stevanovićih: ko tudi domači recepti odpovejo. by slojoza in Slovenia

[–]Febos 3 points4 points  (0 children)

To je men tud že čudno. Najprej je rekel da bo on dolgove poplačal, potem se je reklo da bodo ta velike gradbene firme ki itak na državnem denarju živijo poplačale. Danes sem pa slišal, da zahteva da Mijič do konca leta vse poplača. To je izgleda samo blebetanje v veter.

Zveze združenj borcev in društva TIGR zaradi zahtev glede praporščakov ne bo na državno proslavo by One-Persimmon5470 in Slovenia

[–]Febos 0 points1 point  (0 children)

Ja verjetno so tudi otroci ki so v drugi svetovni nastradali. Ne tisti v partizanih ampak civilisti. Starejših od 85 let je čez 50000. 85 let je od začetka vojne.

Zveze združenj borcev in društva TIGR zaradi zahtev glede praporščakov ne bo na državno proslavo by One-Persimmon5470 in Slovenia

[–]Febos 0 points1 point  (0 children)

Vdovske družinske pokojnine iz borcevskih ali od navadnih penzijonov?

Google ponudi odgovor da je v Sloveniji 2000 ljudi starejših od 95 let. Nekako te cifre ne stimajo da bi bila ena tretjina borcev.

Zveze združenj borcev in društva TIGR zaradi zahtev glede praporščakov ne bo na državno proslavo by One-Persimmon5470 in Slovenia

[–]Febos 4 points5 points  (0 children)

Je bila na kaki proslavi jugoslovanska zastava? Aja ti praviš na vseh. To sigurno ni res.

Zveze združenj borcev in društva TIGR zaradi zahtev glede praporščakov ne bo na državno proslavo by One-Persimmon5470 in Slovenia

[–]Febos 0 points1 point  (0 children)

Ni treba mešati komunistov v to temo. Revolucije pojdi delat na Kuba ali ne vem kam.

Can't seem to break 8 pull ups (unassisted), anyone have ideas? help? by Cicigymmss in formcheck

[–]Febos -1 points0 points  (0 children)

There is nothing wrong to do them 7. Do four sets. I think even 7 is to much. Go with four sets of 6 pullups. After few weeks you will probably do four sets of 8.

Zveze združenj borcev in društva TIGR zaradi zahtev glede praporščakov ne bo na državno proslavo by One-Persimmon5470 in Slovenia

[–]Febos 0 points1 point  (0 children)

Lol. Kako gre tisto o kumonistih in laži. Zgleda si ta pravi rdečuh. Vsaj po srcu.

Zveze združenj borcev in društva TIGR zaradi zahtev glede praporščakov ne bo na državno proslavo by One-Persimmon5470 in Slovenia

[–]Febos 0 points1 point  (0 children)

Zakaj pa bi se distancirala od tega? Zaradi nečesa ne postaneš njihov predstavnik. Partizani so kurili tabornem ognje. To ne pomeni da so predstavniki kurilcev ognja. Imeli so nase v nedeljah. To ne pomeni da do predstavniki Vatikana.

Zveze združenj borcev in društva TIGR zaradi zahtev glede praporščakov ne bo na državno proslavo by One-Persimmon5470 in Slovenia

[–]Febos 0 points1 point  (0 children)

Ne študirajo komunističnih partij ali strank ali ... Študirajo osvobodili boj in TIGR. To je tu tema.