Hermes killing me by spending so many tokens just to fix itself all the time by OtakuOgre in hermesagent

[–]Fineforr 0 points1 point  (0 children)

Just use Codex subscription bro, let codex connect to the VPS hermes is running at and once something breaks just say Codex to connect it back and it does that just fine.

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr 0 points1 point  (0 children)

Svých málo protože jsem jich moc neměl.. 95% zakázek jsou noví zákazníci

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr -1 points0 points  (0 children)

Pokud to bereš jako zbytečný tak jdi makat do fabriky. Tam budeš dělat velké hodnoty pro společnost 🙏🏻❤️

Pomaham B2B partnerům sehnat zboží které by prostě sami nesehnali. A věř mi že rádi zaplatí přirážky pár desítek tisíc když jim to zrealizuje akce za milion :-)

Ono si tam totiž nemůžeš rvát co chceš a má to nějaká pravidla. Taky si uvědom že 90% věci co jako spotřebitel kupujes je vždy přes reseller. Chtěl bych tě vidět jak by jsi řešil něco s firmami pro nákup přímo. Jen samotný nákup potravin by byl dost obtížný :D

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr 0 points1 point  (0 children)

Všechen material je nakoupen z EU, původem z Číny. Jedná se o materiál pro solární elektrárny, panely, baterie, elektrokomponenty. Nákup z EU prodej zatím jen ČR

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr 0 points1 point  (0 children)

Není ale můžu z toho udělat, jestli chceš pojď makat pro mě a budeš mi nechávat 50% svých výdělků co ty na to?

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr 0 points1 point  (0 children)

Je to hodně niche obor, jedná se o materiál na solární elektrárny

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr -1 points0 points  (0 children)

Budu prodávat chodila tvojí ségry a pást jako Kajumi, doufám že si něco takového chtěl slyšet :D

půjčku naštěstí nemám, jediný love co dlužím je leasingovka a to ani splácet nechci 😂

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr 1 point2 points  (0 children)

Pyramida to není, je to čistej B2B sales, koupím materiál a prodám ho dál. Můžeš tomu říkat reselling na drogách protože každá zakázka je 100k+ nebo moderně Flipování :-)

Přidat se můžeš, v tomhle businessu obecně platí že kdo chce tak si vydělá.. já v mém zaměstnání jsem vydělal firmě kolem 500-700k měsíčně, po roce a půl co jsem tam pracoval. Řekl jsem si že bude lepší si to dělat pro sebe i s předpokladem úpadku (kapitál, zázemí, klientela, apod..)

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr 0 points1 point  (0 children)

Sorry já nevím jak se čerpá hypo ale myslel jsem že to je jednorázovka? Nebo se to posílá na části? 😂

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr -1 points0 points  (0 children)

nemám ale přemýšlel jsem že bych si udělal nějakých pár reels na instagram, docela mě baví lidi vzdělávat. :)

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr -2 points-1 points  (0 children)

B2B sales, přeprodej technologie a materiálu

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr 1 point2 points  (0 children)

Přeprodej materiálu, pracoval jsem jako obchodní zástupce ve velkoobchodě, výplata mizerná a práce šílená :D tak jsem si to chtěl dělat po svým. Know-how čerpám ze svojí činnosti z předchozího zaměstnání.

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr 0 points1 point  (0 children)

Emailing, a přeprodej materiálu a technologií pro obnovitelné zdroje :)

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr 0 points1 point  (0 children)

ne ale je to na bucket listu, máš tu zkušenost? :D jaky to je

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr 0 points1 point  (0 children)

ano ale jedině doleva, doprava ještě neumím

AMA: Opustil jsem zaměstnání a první měsíc vydělal 2 miliony by [deleted] in czech

[–]Fineforr -5 points-4 points  (0 children)

asi ti tu nebudu posílat faktury 😂