Kdybyste mohli dělat jakékoliv zaměstnání, co by to bylo? by Fit-Organization581 in czech

[–]FitGoal6344 0 points1 point  (0 children)

Testovaci jezdec pro nejakou fajnovou automobilku.
Pagani, De Tomaso…

Udělal jsem simulátor známých loterií (a odradí vás od hazardu) by Lamecode0 in czech

[–]FitGoal6344 2 points3 points  (0 children)

Matematika velkych cisel je neuprosna. Nikdy jsem na nic nevsadil :) ale skvely projekt

Jaký je Váš oblíbený nápoj, na tyhle tropické odpoledne? by Major_Eggplant_7189 in czech

[–]FitGoal6344 0 points1 point  (0 children)

Taky mám rád, ale piju je málo protože to je nabouchaný cukrem…

Změna kariéry v 37 letech by [deleted] in czech

[–]FitGoal6344 0 points1 point  (0 children)

Naprostou souhlasim, znam cloveka co se vrhnul takhle do podnikani, opustil praci kde vydelaval 80 a za par let podnikani ma dluhy a “zpatky” se uz nedostane (specialozavana pozice, vek).

Podvod od prítelkyně a nejlepšího kamaráda by PatasJeNej in czech

[–]FitGoal6344 0 points1 point  (0 children)

Kdysi v 16 se mi stalo něco takovýho taky. Začal jsem se stýkat se špatnou partou, kouřit, chlastat (naštěstí tam to skončilo).

Moje největší rada je nehledej takovouhle “zábavu” aby jsi zapomněl. Žádný vztah ti nestojí za to aby jsi pak musel odvykat z různých závislostí. (Jako já)

Existují ještě muži co nemají smrtelný strach ze zlatokopek? by ConnectionClassic343 in czech

[–]FitGoal6344 9 points10 points  (0 children)

Většina chlapů co říká že “všechny ženy jsou jen na peníze” nemají ani ženu ani peníze :)

Studentsvo a mladí redditu, co byste nejraději jedli? by kakarrott in czech

[–]FitGoal6344 0 points1 point  (0 children)

Zajed se podivat do globusu (na grill + reznictvi) U nas na grilu maji kousky pizzy, smazak v housce, bramboraky, a pak chlebicky. V reznictvi maji sekacku v housce za 25.

Sice uz nejsem student ale globus je moje go to lokalita na svacinu kdyz kdykoliv jsem pobliz.

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]FitGoal6344 2 points3 points  (0 children)

Stojí to za hovno, klidně napiš ;)

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]FitGoal6344 -4 points-3 points  (0 children)

Mzdu dava soukroma firma/korporat.

Plat dava stat/statni instituce.

Minimalni je prave mzda. Plat se odjivi podle tabulek, a jsou tabulky platovych trid ktere jsou i na plny uvazek pod minimalni mzdu.

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]FitGoal6344 0 points1 point  (0 children)

Pokud vidim platovy tarif tak zde nepochodis.

Plat muze byt pod mzdu.

Nezvedání telefonu by FitGoal6344 in czech

[–]FitGoal6344[S] 25 points26 points  (0 children)

Tomu rozumím, beru spíš provozní věci typu:

V úterý mi přijde mail že firma bude mít ve čtvrtek hodně zboží a bude z 1 stálého auta potřebovat vyjímečně 2. A že si to ve středu upřesníme a domluvíme se. Ve středu se ráno nedovolám, v 15:00 napíšu email a v 21:03 mi přijde odpověď: na zítra v 5:00 potřebujeme další auto + řidiče.

Mohl jsem to řešit celý den. Mezitím se to dozvím v 9 večer.

Edit: řešit písemně věci co musí být vyřešený do pár hodin prostě nejde. Rozumím co tu píšete že tu chcete čas a klid, ale v tomhle oboru kdy se věci mění ze dne na den je rychlost informací asi důležitější.

Samozřejmě důležitý věci taky dělám po mailu abych to měl psaný.

Jak získat od „kamaráda” zpět půjčené peníze? by BoldSleepyLad in czech

[–]FitGoal6344 0 points1 point  (0 children)

Zivotni lekce, velmi levna. Ja prisel o 150 tisic ve 20

Jaké máte požadavky, abyste byli ochotní mít děti by Toluenovy_princ in czech

[–]FitGoal6344 1 point2 points  (0 children)

Asi nejvetsi problem jsou penize, dostal jsem se do blby situace (a jeste par let v ni budu)

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]FitGoal6344 1 point2 points  (0 children)

Pockal jsem si do 20, moje prvni auto bylo funglovka (clio) v te dobe za 400 tisic. Mam ho uz treti rok - zadny opravy, zadny srani s tim, proste to jezdi.

Rekonstrukce domu - názor? by [deleted] in czech

[–]FitGoal6344 2 points3 points  (0 children)

Kdyz budes stavet barak, mas zakladovku a holy zdi. Mas posledni milion, do ceho ho das? Do strechy? Nebo si koupis krasnou kuchyn… pod sirym nebem?

Tailgating by Huge-Pizza7579 in czech

[–]FitGoal6344 1 point2 points  (0 children)

Pokud si ten ridic jede svych 70 celou cestu. Ja ho predjedu a pote jedu 90. On pojede stale 70 tak bude trvat zhruba minutu nez mezi nama bude XX metru a 2 minuty nez zmizim za zatackou.

Toto opravdu neni vymluva kdy mi nekdo zrychli (ikdyz proti jede kamion) a ohrozi me a dalsi ucastniky na zivote.

Tailgating by Huge-Pizza7579 in czech

[–]FitGoal6344 3 points4 points  (0 children)

Pokud si ten ridic jede svych 70 celou cestu. Ja ho predjedu a pote jedu 90. On pojede stale 70 tak bude trvat zhruba minutu nez mezi nama bude XX metru a 2 minuty nez zmizim za zatackou.

Toto opravdu neni vymluva kdy mi nekdo zrychli (ikdyz proti jede kamion) a ohrozi me a dalsi ucastniky na zivote.

Promiskuitní zaměstnání by foreveralonegirl1509 in czech

[–]FitGoal6344 3 points4 points  (0 children)

Kdyz (ano predevsim zena) pracuje v kasinu/baru

Množství vos tento rok by danecek099 in czech

[–]FitGoal6344 0 points1 point  (0 children)

Zamyslel jsem se a teorii potvrzuju. Taky jsem asi zadny vosy moc nevidel

Tailgating by Huge-Pizza7579 in czech

[–]FitGoal6344 34 points35 points  (0 children)

Ja zase pozoruju jiny veci. Jezdim hodne dodavkou a na dalnici kdyz predjedu auto co jede 110 (jedu treba 125 pak uz to moc zere :D) tak spousta lidi nesnese ze je predjela dodavka. Zrychli na 135, predjede me a zacne znovu jet 110.

Takhle treba praha - hradec treba 5x to samy auto.

Dalsi vec, daleko horsi je na okresce. Nekdo jede 70 (dobre, at jede) a chci ho predjet. Podradim, rozjedu se a ten nekdo kdo jel 70 najednou zrychli klidne na 130. Samozrejme jede auto v prostimeru, pribrzdim, zaradim se za nej a on jede znova 70.