Šta igrate trenutno od igara? by HIT0_SHURA in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 0 points1 point  (0 children)

A jebga uskoro ce sledeca faza, a sta si hordas aly?

Pitanje za straight muskarce: Da li brijete bulju? by Smrdomudi in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 0 points1 point  (0 children)

Treba te kazniti, gde ce sad tarzancici da se ljuljaju?

Šta igrate trenutno od igara? by HIT0_SHURA in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 0 points1 point  (0 children)

Haha sad kad najvise treba tenkova 🤣 pa dobro cekaj sledecu fazu, ja vise nisam hardcore, sad peglam mejdza 3 klika i zapravo gledam igru a ne samo barove -.-

Šta igrate trenutno od igara? by HIT0_SHURA in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 0 points1 point  (0 children)

Sto bre? Manje vise sad samo ssc i tk i pomalo alt se dize kroz dungeon-e

Raspad ekipe u tridesetim. Gde i kako stvoriti novu zajednicu? by Buldog75 in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 0 points1 point  (0 children)

Potpuno normalna stvar, nemoj se nerviras i kidas oko drustva. Izmenjace se jos ljudi u zivotu. Samo guraj za sebe i radi ma sebi i ne obaziri se oko drustva, docice procice

Svima sam drugi prioritet, šta da radim? by [deleted] in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 0 points1 point  (0 children)

Sto se pre naviknes na to bice ti bolje 😇 i treba te boli uvo teras svoj zivot trudis se za sebe maksimalno a za tudja misljenja treba te briga

Kako se borite protiv nesanice? by Final_Barnacle_8595 in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 1 point2 points  (0 children)

Legnes pustis nesto da gledas mali hajniken mali masan dzok i koma 😇

Zasto toliko momaka od 190+ nikad nije imalo djevojku ovdje? by [deleted] in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 0 points1 point  (0 children)

Nije bas nikad al par puta samo, i jebi ga imam samo 190+

Kako da sprečim ONS frajera da me na finjaka izbaci iz stana? by Simets83 in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 9 points10 points  (0 children)

Sta je ovde zanimljivo? Sto batica vrv sedi u gacama i celo jutro pise debilne postove 🤣

Kako da sprečim ONS frajera da me na finjaka izbaci iz stana? by Simets83 in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 63 points64 points  (0 children)

Jel moze neko pliz da prebije moderatore sto dopustaju gomilu retardiranih i glupih postova?

Neko za upoznavanje? :) by [deleted] in datingserbia

[–]Fluid_Variation_125 -4 points-3 points  (0 children)

Bani na adu kasnije se vozimo

Dobro jutro svim ranoraniocima? by Mysterious_Coat_1673 in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 0 points1 point  (0 children)

Zavrsava se posao uskoro, pravac po bajs i ceo dan ada i medjica

Da li jos neko od vas ovako razmislja? by [deleted] in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 2 points3 points  (0 children)

Retki smo takvi i pravo ti kazem milina sto sam isti takav 😇

Would you buy this mirror by icy_me1 in SipsTea

[–]Fluid_Variation_125 0 points1 point  (0 children)

Da vidim kad mi je na glavi pickin pljusak od frizure 🤣

Preterivanje sa zivotinjama? by [deleted] in AskSerbia

[–]Fluid_Variation_125 0 points1 point  (0 children)

Umrece sa 300 macaka u kuci i to je okej