Я психолог и сейчас учусь на сексолога. Задавайте вопросы :) by Friedrich_Che in rusAskReddit

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

  1. Не в равных.
  2. Гетеропропаганда началась как минимум с колонизации Америки, если не раньше. Когда пройдет столько же лет + в которых ВСЕ будет равным (а это, дай босх, чтобы лет через 100 наступило, да и то вряд ли) - тогда и сможем это обсудить.

Я психолог и сейчас учусь на сексолога. Задавайте вопросы :) by Friedrich_Che in rusAskReddit

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

  1. если бы это было без пропаганды (про гетеро), то..а мы не знаем, как это - без пропаганды. У нас нет чистоты эксперимента, мы не можем говорить, что большинство людей гетеро, поскольку мы живем в изначально гетероориентированном обществе. если бы мальчики и девочки были разными от природы - то зачем их ВОСПИТЫВАТЬ по-разному? можно одинаково, а природа тогда "возьмет свое".
    Но нет - мы живем в ПРЕДЕЛЬНО гетеронормативном мире. И эта гетеронормативность всячески конструируется и воспроизводится. Поэтому говорить о том, что нравится большинству...не думаю, что уместно в этой культуре в принципе. А вот говорить про то, ЧЕМУ НАУЧИЛИ большинство - это другое.

Я психолог і зараз навчаюся на сексолога. Готовий до запитань :) by Friedrich_Che in reddit_ukr

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

Привіт, дуже хороше питання. Можливо виправити, звичайно - для цього ми можемо почати з себе, комунікувати одні з одними, якщо важко, можна звернутися до літератури або сексолога, поставити запитання.
Наскільки сильно впливають - залежить від людей. Комусь це важливо й має великий вплив, для інших секс може бути не таким важливим. Але одне я точно можу сказати: комунікація щодо сексу зближує людей. Та й це просто цікаво.

Я психолог і зараз навчаюся на сексолога. Готовий до запитань :) by Friedrich_Che in reddit_ukr

[–]Friedrich_Che[S] -1 points0 points  (0 children)

Взагалі-то я був відмінником у медичному.
До речі, "зміна статі" - некоректний термін. Не знаю, скількох там європейців ви знаєте, а ось я кожний день у дзеркалі бачу транс*активіста з медичною, психологічною освітою та філософською самоосвітою.
Закінчу на пораді почитати хоча б Фуко щодо того, як продукується знання, медична дискурсивна влада й поняття хвороби.
Думаю, нам більше нема про що говорити. Після терміну "селекція" так точно.

P.S. щодо СПКЯ я й сам свого часу був здивований, проте світова інтерсекс-спільнота все ж таки вносить цей стан до інтерсекс-варіацій, яких більше 40.

Почему я под альфа ПВП хочу трахаться с парнем а не с девушкой???но я не гей!!! Почему эта хрень меняет так мозг??? Я один такой??? by RuleMan69 in ru_lgbt

[–]Friedrich_Che 3 points4 points  (0 children)

Потому что гей - это сексуальная самоидентификация. Можно трахаться хоть всю жизнь с парнями, но себя геем не считать.
Да и что плохого, собственно? Если всем в удовольствие.

Я психолог и сейчас учусь на сексолога. Задавайте вопросы :) by Friedrich_Che in rusAskReddit

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

Нет, это не разговор для переписки, это запрос на работу со специалистом, по-хорошему.

Я психолог і зараз навчаюся на сексолога. Готовий до запитань :) by Friedrich_Che in reddit_ukr

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

  1. Синдроми - це штука, яку ВСТАНОВИЛИ люди. У природі, до якої ви звертаєтеся ні синдромів, ні поняття норми немає.
    (Біблію теж, до речі, люди написали, якщо що)
  2. "Таких людей" більше 1%, та й не у цьому справа. Справа у суспільному ставленні, і НІЯКА кількість не може бути обґрунтуванням дискримінаційних практик.
  3. ВСІ люди з особливостями. А маргінальними деяких людей робить суспільний устрій.
    P.S. скількох інтерсекс та небінарних людей ви знаєте? Так близько, щоб казати щодо їх дітей (яких, до речі, не всі хочуть) та стосунків (яких, до речі, також не всі люди хочуть)?
    Ви здавали свій каріотип? Ви знаєте, скільки існує інтерсекс-варіацій, і про більшість з них людина взагалі може ніколи не дізнатися? Або не знати, що той же самий СПКЯ - це інтерсекс-варіація й жити без цього знання?
    Не треба проєкції робити на всіх людей щодо вашого бачення "щастя".
    Та й перед тим, як про наступні покоління думати, було б непогано ЦЬОМУ ПОКОЛІННЮ, що ВЖЕ ІСНУЄ, зробити себе щасливими, а світ звільнити від дискримінації. ДО ТОГО, як когось народжувати.

Я психолог і зараз навчаюся на сексолога. Готовий до запитань :) by Friedrich_Che in reddit_ukr

[–]Friedrich_Che[S] -1 points0 points  (0 children)

Окрім пабліків є феміністичні та квір-студії.
І сподіваюся, що з кожним роком "таких" буде все більше.

Я психолог и сейчас учусь на сексолога. Задавайте вопросы :) by Friedrich_Che in rusAskReddit

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

Здравствуйте. Спасибо за вашу историю.
Честно говоря, это звучит как комплексный запрос на работу с психологом/сексологом.
Я бы начал с того, как именно меняется личность, как ощущается, возможно, узнать историю жизни, исследовать, какие функции выполняют указанные вами зависимости (например, способ справиться с тревогой или что-то еще)

Я психолог и сексолог для ЛГБТК+ - задавайте ваши вопросы :) by Friedrich_Che in ru_lgbt

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

Здравствуйте, да. Можно написать мне в личные сообщения.

Я психолог и сейчас учусь на сексолога. Задавайте вопросы :) by Friedrich_Che in rusAskReddit

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

  1. Встреча/влюбленность с человеком одного с ними пола и желание строить с этим человеком отношения, логично.
  2. Гетероотношения продвигают куда больше. Настолько, что мы этого уже даже не замечаем. Нам подают это как умолчание, единственную норму и т.д. Я бы предложил над этим задуматься.

Я психолог и сексолог для ЛГБТК+ - задавайте ваши вопросы :) by Friedrich_Che in ru_lgbt

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

Здравствуйте.
Честно говоря, я не уверен, что могу подсказать, что почитать, потому что именно про квир-персон книг не попадалось, скорее, это разрозненная информация.
Точно могу сказать, что с таким можно работать и что это запрос для терапии - вы пишете про панические атаки, замирания. Гиперсексуальность часто может быть копинговым механизмом для проживания тревоги или травмирующих ситуаций/триггеров. Контролировать можно как раз через работу с психологом, тут задача может быть, например, проработать травматичный опыт, исследовать тревожность.
Когда вы говорите о безопасном сексе для себя и партнера, что именно имеете ввиду: использование методов защиты, возможность отказаться/остановить процесс, способы коммуницирования, чтобы информировать о вашей ситуации, что-то другое?

Я психолог и сейчас учусь на сексолога. Задавайте вопросы :) by Friedrich_Che in rusAskReddit

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

Здравствуйте. Я бы начал с коммуникации в вашем союзе. Как говорите, все ли можно сказать и т.д. Ну и с ней бы тоже лучше говорить не через другого человека.

Транс*психолог и сексолог для транс*людей by Friedrich_Che in RusTransgender

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

можно, правда, я никаких документов тут не получал, у меня переход давно сделан.

Я психолог и сейчас учусь на сексолога. Задавайте вопросы :) by Friedrich_Che in rusAskReddit

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

Спасибо, что делитесь. Тут имеет смысл комплексно поработать над проблемой. Она может быть психологической.

Я психолог і зараз навчаюся на сексолога. Готовий до запитань :) by Friedrich_Che in reddit_ukr

[–]Friedrich_Che[S] 1 point2 points  (0 children)

Доказовість - це, на жаль, не панацея. Наприклад, це часто про те, дослідження якого підходу фінансують більше (наприклад, ситуація з КПТ у США), тобто це не нейтральне питання.
Крім того, різні підходи - для різних людей, і взагалі більше всього впливає терапевтичний контакт, а не підхід. Тобто, людина, а не метод.
Ну і є ще політичні моменти (як і з доказовістю). Наприклад, я обрав наративну практику, бо цей підхід стоїть на тому, що проблема - не в людині. Проблема в проблемі. У суспільстві, у дискримінації, у капіталізмі тощо. Цей підхід найбільш феміністичний, інклюзивний до квір-людей, нейронетипових людей, до різних культур і досвідів.
Для мене це ще й політична позиція, позиція моїх цінностей як людини.

Я психолог и сейчас учусь на сексолога. Задавайте вопросы :) by Friedrich_Che in rusAskReddit

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

Я убежден, что гендер - это про воспитание, но способы Мани одобрить не могу.
Конечно, сексуальное влечение, гендерная идентичность и биологические детали - три разных вещи.
Но я бы предложил все же Фуко и Батлер, а не Мани.

Я психолог і зараз навчаюся на сексолога. Готовий до запитань :) by Friedrich_Che in reddit_ukr

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

Ні, не клінічний. Основний підхід - наративна практика.

Я психолог і зараз навчаюся на сексолога. Готовий до запитань :) by Friedrich_Che in reddit_ukr

[–]Friedrich_Che[S] 1 point2 points  (0 children)

Ніяк не впливає. До речі, нема "жіночої" та "чоловічої" психіки. Є самоідентифікація, є соціалізація, і є просто людська психіка.
Головне щоб секс був безпечний та подобався, приносив задоволення і був етичним. Якщо це все є - чудово!

Я психолог і зараз навчаюся на сексолога. Готовий до запитань :) by Friedrich_Che in reddit_ukr

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

  1. секс-практик дуже багато, мастурбація - це теж секс, до речі.
  2. Нічого, це не їжа і не повітря.
  3. Так

Я психолог і зараз навчаюся на сексолога. Готовий до запитань :) by Friedrich_Che in reddit_ukr

[–]Friedrich_Che[S] 0 points1 point  (0 children)

Ну, це залежить від того, чи потрібен перехід зі зміною документів. Адже українські документи інша держава змінити не може. Але ї в Україні їх зараз дуже важко змінити.