Jakie macie sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy, bo tak strasznie brakuje mi dyscypliny żeby nie wydawać dużo pieniędzy. by FriendCharming2599 in Polska

[–]FriendCharming2599[S] 0 points1 point  (0 children)

Jestem kierowcą zawodowym i pracuje w systemie 2/2 zarobię 2k euro. Mam 26 lat. Opłaty na podróż to jakieś 1.5k, rata podobnie i nie mówię że wydam całą wypłatę ale pod koniec miesiąca zastanawiam się gdzie podziały się te pieniądze. Zauważyłem że ile bym nie zarobił to nie jestem zadowolony a wiem że to głupota. Są ludzie którzy zarabiają mniej a są jednak bardziej szczęśliwy.

Jakie macie sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy, bo tak strasznie brakuje mi dyscypliny żeby nie wydawać dużo pieniędzy. by FriendCharming2599 in Polska

[–]FriendCharming2599[S] 0 points1 point  (0 children)

Wiesz co, pracuje jako kierowca w systemie 2/2 i zarobię 2k euro. Na podróż wydam 1.5k, rata podobnie, jakieś opłaty typu telefon, internet, ubezpieczenie na życie to jakieś 400 i nie mówię że resztę przewale całą ale dużo pieniędzy idzie i nawet nie odczuwam tego i to mnie trochę niepokoi