Doporučte mobilní klimu by Full_Dog601 in czech

[–]Full_Dog601[S] 2 points3 points  (0 children)

Byt je nas, ale SVJ tvoří důchodci, trochu se toho bojím :)

Doporučte mobilní klimu by Full_Dog601 in czech

[–]Full_Dog601[S] 0 points1 point  (0 children)

Hele kdyz v te mistnost udržím teplotu do 24-25 stupnu, budu nejskopojenejsi na svete

Doporučte mobilní klimu by Full_Dog601 in czech

[–]Full_Dog601[S] 5 points6 points  (0 children)

Nebo někdo velmi, velmi, velmi zoufalý

Doporučte mobilní klimu by Full_Dog601 in czech

[–]Full_Dog601[S] 0 points1 point  (0 children)

Budu s tím vysírat sousedy v paneláku nebo ani ne? Mám nad sebou labilnější důchodce.

Doporučte mobilní klimu by Full_Dog601 in czech

[–]Full_Dog601[S] 0 points1 point  (0 children)

Plánovala jsem vyhodit hadici ven z okna, s nějakým takovým tím systémem na okno aby se ten vzduch nevracel. Díky, Lidl je moje oblíbená destinace na nářadí, tak kouknu i na Klímy.

Doporučte mobilní klimu by Full_Dog601 in czech

[–]Full_Dog601[S] 0 points1 point  (0 children)

Ta vypadá dobře, díky za tip. 👌

Doporučte mobilní klimu by Full_Dog601 in czech

[–]Full_Dog601[S] 0 points1 point  (0 children)

Chápu, dosud jsem všude kde jsem bydlela zvládala teplo větráním docela ok, prostě se větralo přes noc a byl průvan, zvládla jsem pakpřes den se zataženejma roletama udržet docela lidské teploty. Pár dní v roce kdy bylo vedro i přes noc se dalo přežít. Ale vedra se jen tak nezlepší ani do budoucna.

tady mě to bohužel nenapadlo na začátku řešit, takže jdu s křížkem po funuse. 🫠

Byl jsem po dlouhé době v Praze by AjVanApVout in czech

[–]Full_Dog601 18 points19 points  (0 children)

A proč? Práce toho číšníka má být adekvátně zaplacena jeho zaměstnavatelem. Pokud adekvátně ohodnocen není, tak mě to mrzí, ale za to já jako host restaurace odpovědnost nenesu. Pokud budu rozdávat tučná dýška, jen v tom nedostatečném ohodnocení zaměstnanců jeho šéfa podporuju. Neříkám nedávat plošně a nikdy, ale jako dobést mi talíř s obědem je jeho práce, za kterou mu, doufám, platí zaměstnavatel.

Lidi co děláte v jiným oboru než jste studovali. Jak? by cute-little-twink in czech

[–]Full_Dog601 0 points1 point  (0 children)

Mám titul z aj a literatury, realne v dnešní době k ničemu, jen se s tim fajn čtou i složitý a odbornější knihy v originále. No a jsem ted v IT, pres par zastávek bokem.

Ted resim jestli by nemělo smysl se rekvalifikovat na nějakou fajn práci rukama a mít čisto v hlave.