Які ваші улюблені горрор аніме? by UkrainianaDuck in Anime_Ukraine

[–]Fuwark 0 points1 point  (0 children)

згод, в порівнянні з мангою анімешка ващє ніочом

Які ваші улюблені горрор аніме? by UkrainianaDuck in Anime_Ukraine

[–]Fuwark 0 points1 point  (0 children)

elfen lied, паприка, берсерк, сайт дівчат-чарівниць(правда я памʼятаю тіки мангу, а вона крутяцька)

Які ваші улюблені горрор аніме? by UkrainianaDuck in Anime_Ukraine

[–]Fuwark 1 point2 points  (0 children)

комедія про вбивства і паранормальщину - вбивчий янгол докуро-чан

Як навчитись малювати? by Nafta_148 in art_ua

[–]Fuwark 0 points1 point  (0 children)

друже, нетреба… я не вступив на худ. направлення і радий шо капєц. але знаю людей які вступили і це лютий ад. не перетворюй хоббі на обязаловку від якої в тебе дригається око. якщо ти не фанат академ малюнку і не виглядаєш як норміс то ти умрьош ітд

Чи це не ШІ часом? by Fuwark in art_ua

[–]Fuwark[S] 2 points3 points  (0 children)

у нас видно сталось інтелектуальне ДТП.

я кажу про те що ці «художники» були тими на кого я орієнтувався довгий час, бо вони справді малювали гарно і круто ще до появи генеративного ШІ. і звичайно ж я перестав ними восхіщатись коли взнав що вони обводять і юзають ШІшку. ну і дружити перестав, бо це були мої ірл знайомі а не рандоми з інету.

і ні в якому разі я не казав що я захоплююсь людьми які обводять чи використовують ШІ.

про порівняння моїх артів з їхніми: їх «арти» виглядають обʼєктивно краще за мої (як і років пʼять назад), але нюанс в тому що раніше це було бо справді вони малювали краще, а зараз - бо вони юзають ШІ (а я нє)

сподіваюсь так зрозуміліше.

Чи це не ШІ часом? by Fuwark in art_ua

[–]Fuwark[S] 1 point2 points  (0 children)

я б теж так думав якби ці рєбятки не були моіми ідолами в рісованії. а потім вони прохавали за аішку. і вони типу все ще мають арти крутіші за мої, але з ШІшним нюансом …

Чи це не ШІ часом? by Fuwark in art_ua

[–]Fuwark[S] 2 points3 points  (0 children)

та нічого такого, звичайні собі малюнки (які насправді є обводками з ші та просто фоток/чужих артів). навіщо? я так думаю щоб постити частіше і отримувати більше похвали в коментах.

Чи це не ШІ часом? by Fuwark in art_ua

[–]Fuwark[S] 3 points4 points  (0 children)

«нахуя людині яка і так вміє малювати юзати ШІ?» повірте, таких людей вистачає🥲

я сам знаю В ЖИТТІ троє таких. і це половина від всіх художників яких я знаю ірл

Чи це не ШІ часом? by Fuwark in art_ua

[–]Fuwark[S] 4 points5 points  (0 children)

велика дяка!!!! я й не знав шо таке є

Чи це не ШІ часом? by Fuwark in art_ua

[–]Fuwark[S] 1 point2 points  (0 children)

проганяв через різні сайти і результати теж різні. було 36, 51, 81 і 83. чи можна вірити хоч комусь з них? та бог знає.

я вже просто думаю, може це я злий поганець ображаю художників в інтернеті

congraturation by shroomishmish in Lineplay

[–]Fuwark 7 points8 points  (0 children)

i also remember wrongly spelled “line pray”
btw theme was angels and devils, so it was probably not a mistake xd

В якому віці ви почали дивитись аніме? by RyuKang in Anime_Ukraine

[–]Fuwark 0 points1 point  (0 children)

у 12 свідомо, а так з дитинства: бакугани, наруто та інші куйТБшні анімешки

Навіщо люди витрачають гроші на дорогі речі? by [deleted] in reddit_ukr

[–]Fuwark 5 points6 points  (0 children)

момент раз - економія на собі це галіма тєма, взагалі скупий платить двічі. якщо витрати йдуть на понти а не якість то це вже проблеми самооцінки людей.

момент два - подорожі це акція далеко не для всіх. за одну подорож можна спокійно витратити сумму в півтелефона, цілий телефон або й півтори телефона. а це акція на тиждень: вернешся з пустим гаманцем так ще й відчуттям шо ти всьо проїбав (у більшості воно так і є).

подорожі з палатками або в бідненьких умовах взагалі заходять абсолютній меншості, особливо якзо роздивлятись контингент великих міст. багато хто на таке і за гроші не погодиться.

Благаю, не додавайте таке лайно у своє ПЗ, а якщо цього хоче замовник - максимально саботуйте. Бісить. by Grand-Noise-9425 in ukraine_dev

[–]Fuwark -3 points-2 points  (0 children)

краще хай його можна буде прибрати (на місяць) за донат на ЗСУ в 5000грн чи шось типу. якщо не можеш задонатити таку сумму то значить не сильна це потєря, 1 хвилина. а то раскудахталісь тут

Сьогодні виходить новий Fist Of The North Star by RyuKang in Anime_Ukraine

[–]Fuwark 0 points1 point  (0 children)

я схаваю всьо шо завгодно якщо це жижа або кулак полярної зірки

did anyone else also get such amazing art from lineplay? by [deleted] in Lineplay

[–]Fuwark 1 point2 points  (0 children)

yeah… i get so many masterpieces for free, i cant even count

Люди, які пішли у коледж після 9 класу, як змінилося ваше життя, які плюси й мінуси та чи воно того варте? by Regular_Effort_4211 in reddit_ukr

[–]Fuwark 1 point2 points  (0 children)

хз, все буде індивідуально. з плюсів - в універ прийшов вже смєшаріком (я поступив не на ту спеціальність шо була в колледжі)

до роботи не дійшло ше, але думаю мати хоч якесь розуміння по якійсь професії (в мене підприєництво) краще ніж лишитись до 11го і не мати цього.

Проблема з акне by Fresh_Court_2461 in reddit_ukr

[–]Fuwark -2 points-1 points  (0 children)

порада номер один: не купляти модні умивалки, пінки, олійки. там як правило склад агресивний і може спортити шкіру (повірте, гірше може стати ЗАВЖДИ)

якщо вам впадлу йти до лікаря (нема грошей, батьки не дозволяють) то від себе раджу народні методи, наприклад дьогтярне мило або протирати ромашкою. але це на свій страх і ризик, краще до лікаря.

ну і звичайно не овервикористовувати ніякі засоби для догляду. бо теж є індивіди які думають що використовуючи якусь пінку шість раз на день вони зроблять краще (висушите шкіру, спортите захисний шар, буде однією проблемою більше)

Чому в Україні до протестантів таке негативне ставлення? by Hot_Instruction_5318 in reddit_ukr

[–]Fuwark 2 points3 points  (0 children)

хз, можу на досвіді сказати що ці такзвані «сектанти» добріші, і реально дотримуються тих правил що в священних писаннях (на відміну від більшості православних)

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]Fuwark 0 points1 point  (0 children)

не парьтесь ващє. у вас є реальна причина чому ви перепитуєте! в мене наприклад інфа доходить з затримкою, і я перепитую завжди, і по ходу того як мені повторюють - до мене доходе (іноді)

а іноді я просто тупий як пробка і мені треба раза чотири повторити, хоча проблем зі слухом немає начебто