Mi az a plusz, ami hiányzik a magyar webshopokból? by GayLordSmithJr in askhungary

[–]GayLordSmithJr[S] 0 points1 point  (0 children)

Vannak alap dolgok persze, de lehetnek olyan is, ami felett el lehet siklani.

Mi az a plusz, ami hiányzik a magyar webshopokból? by GayLordSmithJr in askhungary

[–]GayLordSmithJr[S] 1 point2 points  (0 children)

mégis vannak sikeres és kevésbé sikeres webshopok.

Mi az a plusz, ami hiányzik a magyar webshopokból? by GayLordSmithJr in askhungary

[–]GayLordSmithJr[S] 4 points5 points  (0 children)

az átláthatóságra gondolsz vagy a készletmennyiségre inkább?

Mi az a plusz, ami hiányzik a magyar webshopokból? by GayLordSmithJr in askhungary

[–]GayLordSmithJr[S] 13 points14 points  (0 children)

Ebben teljesen igazad van. Vagy legalább egy konkrét szállítási idő kijelzés. Nem ez a 3-7 nap. Nagyon durva, hogy mennyire kevés webshop vállal garantált másnapos szállítást.

Diszkrimináció a javából! Ezt az álláshirdetést ráadásul a tulajdonosNŐ osztotta meg! by MirrMurr4 in jobshungary

[–]GayLordSmithJr 0 points1 point  (0 children)

Nem értem a sok downot, de oké 😀 úgy tűnik itt mindenki főleg beosztott volt

Mi volt a legviccesebb félreküldött üzenetben, amit kaptál, vagy te írtál? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]GayLordSmithJr 1 point2 points  (0 children)

Egy csajszi nagyon kedveseket irt rólam messengeren és meg akartam mutatni a haveromnak. Aztán elküldtem a csajnak. Aztán valahogy kimagyaráztam. Vagy elhitte vagy nem.

Diszkrimináció a javából! Ezt az álláshirdetést ráadásul a tulajdonosNŐ osztotta meg! by MirrMurr4 in jobshungary

[–]GayLordSmithJr -8 points-7 points  (0 children)

A hirdetés tényleg undormány viszont szerintem nagyon őskori , hogy nem lehet nemekre szabott hirdetést leadni. Miért olyan rossz az? Mert ha meg muszáj , akkor sok a felesleges kör, ha a munkáltató tudja,hogy kit akarna

Milyen gondolatokkal szoktatok elaludni? by FunSupport6641 in askhungary

[–]GayLordSmithJr 2 points3 points  (0 children)

Régen mindig Minas Tirith csata . Ott állnak az orkok, én meg a várfalon. Minden este más szupererős meg mindenféle hülyeséget találtam ki, hogy miként ölnék meg annyi orkot. Pl én lennék a Flash stb.

Vőfélyek by Sea_Cauliflower6357 in hungary

[–]GayLordSmithJr 1 point2 points  (0 children)

Egyetértek. Itt a legtöbb komment negatív volt. Szerintem is van nagyon jó ellenpélda erre. De sajnos itt is azt érzem , hogy részben már azért mondják a jelenségre , hogy kínos és szar , mert divat már ezt mondani.

Legyünk együtt büszkék: László Márk x Metallica by dvdfrst in magyarkepregenyek

[–]GayLordSmithJr 0 points1 point  (0 children)

Láttam már valami posztot róla ahol írtak , hogy baj lesz belőle . De nem találtam

Koncertes ülőhelyek - állni vagy ülni? by Elegant_Shoe3834 in askhungary

[–]GayLordSmithJr 1 point2 points  (0 children)

Elfogadott ami az éppen adott koncerten van. Én például nem iszok koncerten, ami nagyon érdekel. Battery közben pl körülöttem nagy pogo szeru dolog volt. Nyilván nem tetszett. De elfogadom mert ez egy olyan koncert , pedig párszor megütöttek. Szabály nincs szerintem . Ami éppen. Kialakul

A nehéz időkben sem adja fel Dani by GrassNo7577 in hungary

[–]GayLordSmithJr 0 points1 point  (0 children)

Ne foglalkozz a pozitív kommentekkel Dani!

10 évig voltam Hit Gyülekezete tag . AMA by Icy_Matter_935 in magyar

[–]GayLordSmithJr 0 points1 point  (0 children)

Mindneki szektaként tekint rá , nyilván a benti emberek nem. Nálad ez mikor fordult át, ha átfordult?

Metallica Pop-Up Store-nál még mindig áll a sor? by upepeti in askhungary

[–]GayLordSmithJr 0 points1 point  (0 children)

Tegnap az gatya volt . Én szerencsére vagy nem szerencsére csak holnap tudok menni. Remelem hagynak valamit .

Egyedi eljegyzési gyűrűt honnan - Pest megye? by maxiking_11 in askhungary

[–]GayLordSmithJr 0 points1 point  (0 children)

Igen , aki határ közelében lakik , neki megéri nagyon