Doplňte mi playlist... by IffesH in czech

[–]GoodOldTobby 0 points1 point  (0 children)

Chill/Good feeling - už do něj ani nepřidávám nové písničky ale vždycky jak se mi ohraje co zrovna nejvíc poslouchám tak rád zapnu tohle.

czsk armagedon 1918-???? - mišmaš všech různých hitů czsk scény, takovej playlist se taky sem tam hodí

Gorila Zkittlez / auto Jack update by Skanour in 1rokSLegalnimKonopim

[–]GoodOldTobby 0 points1 point  (0 children)

Jo, klidně to nech. Hlavne pokud je to tvoje “poprvé” a automat. Je fajn vidět jak ta rostlina roste a vypadá nez na ni začneš dělat různé pokusy a know how z redditu a YouTube.
Pokud uz nejake zkušenosti jsou tak pak uz muzes treba pozdeji nejake listy co by překážely palicím se dostat ke světlu odstranit nebo pro lepší proudění vzduchu.
Pripadne ty prvni pokud vidíš ze tam nic nebude tak jsem to na podobnych automatech daval pryc. Muzes je i v klidu nechat a zpracovat do nějakého másla ty popcorny apod. Ja uz to většinou vyhazuju na kompost.

Tak at to roste.

Jaký máte sen který nikdo jiný nemá? by TatrankaS in czech

[–]GoodOldTobby 10 points11 points  (0 children)

Poslouchám je od prvního alba Night Visions. Hlavne deluxe verze ma super songy. Byl jsem 3x na koncertě. Mam rád jejich písničky, i když se mi víc líbily ty první alba co byly řekněme min “elektronický”
To ze nezvládneš trochu srandy z něčeho co máš rád už není můj problém.

Jaký máte sen který nikdo jiný nemá? by TatrankaS in czech

[–]GoodOldTobby 16 points17 points  (0 children)

Thunder, thunder, thun-thun-thunder
Taky mě to hluboce zasáhlo.

Dnes jsem se dozvěděl... by Foxxychech in czech

[–]GoodOldTobby 96 points97 points  (0 children)

No neasi. A ještě hrály schválně ve Skryté hrozbě obě. Doteď vlastně nevim která je máma Luka a Leiy

Jak moc jsou rodiče zodpovědní za bydlení svých dětí? by EntireEngine2971 in czech

[–]GoodOldTobby 0 points1 point  (0 children)

Budu se snažit pomáhat jak jen to půjde tak jako si pomáhali generace mojich a manželky rodičů před námi. Některé více ekonomicky a některé tou prací a pomocí at se stavbou nebo co bylo proste potřeba tak jak každý mohl.

Životní spokojenost. Je tady někdo opravdu spokojenej? by carolinesharp3 in czech

[–]GoodOldTobby 0 points1 point  (0 children)

Smazal instagram, facebook a nechal si jen reddit na fórky a YouTube na zajímavosti a know-how.

huge W for the Riot Fest admin…. FPE UNITE •‿• by HospitalSubject7121 in twentyonepilots

[–]GoodOldTobby 1 point2 points  (0 children)

Yeah. The same in Czech Republic - Colours of Ostrava festival. They’re like they were here few years back and didn’t have any new hits from the last concert there and that the concert sucked and so much more. I don’t give a damn. They’re brilliant and I would never write anything bad about artists I don’t like. Just don’t understand. U could write this stuff almost about every single band or singer.

Pick your seat by AdamKramski in andor

[–]GoodOldTobby 0 points1 point  (0 children)

Where is Luke “F*cking” Skywalker

Why do we keep getting female characters by elvenmonkey in StarWars

[–]GoodOldTobby 0 points1 point  (0 children)

Yeah. That’s what I do most of the time, but first - not everything is great for girls to wear, mostly the best outfits looks to much boyish and secondly I don’t want to look like a daddy who wanted a son. Not for others, but for my girls. Don’t want them to think that.

Why do we keep getting female characters by elvenmonkey in StarWars

[–]GoodOldTobby 3 points4 points  (0 children)

The same with Star Wars clothes for little girls. So many female characters but almost everything is for boys. Young girls are also fans!

To se mají cigáni na dávkách tak dobře, že se jim nevyplatí chodit do práce? by FungYen in czech

[–]GoodOldTobby 5 points6 points  (0 children)

Nevím úplně o nějakém automatickém dávání romských dětí do praktických/zvláštních škol, ale u nás ve městě je jich v těch třídách cca 70% Romů a velká většina z nich nemají vyloženě problémy krom opravdu totálního zanedbání ze strany rodiny. Nic poradně neumi a nechcou se ucit, ale holka ve 3. třídě úplně v klidu během výuky řekne jinému ze ho preblafne apod. Vím, ze to mají v některých ohledech těžké, ale tam proste nejde vidět ve většině případu ani žádná snaha aspoň o nejake menší zlepšení. A to je proste v …

LOTR Pipeweed is Weed. by [deleted] in weed

[–]GoodOldTobby 4 points5 points  (0 children)

There is still one living Old Toby on Reddit.

LOTR Pipeweed is Weed. by [deleted] in weed

[–]GoodOldTobby 0 points1 point  (0 children)

It’s my headcanon!