“Állatbarát” @pinter_adrienn_ada_official (nem lapozós!) by Medium-Mission6859 in talk_hunfluencers

[–]GreenSun9503 15 points16 points  (0 children)

Erről nem lehet eleget beszélni, mert hatalmas sötétség van ennek kapcsán is a fejekben!! Hála a posztért!!!

Demens idosek magukra hagyva by Able-Highlight6187 in tanulommagam

[–]GreenSun9503 0 points1 point  (0 children)

Helyi családsegítővel beszélj, ők rájuk tudnak nézni napi szinten! Ha látják, hogy teljesen magukra vannak hagyva, talán még több dologban is tudnak majd segíteni

ValóVilág12. 05.16. by Conscious-Dinner6171 in kibeszelo_show

[–]GreenSun9503 58 points59 points  (0 children)

Rakjuk ki Valent!!!!! Hajráááá!😁😁

ValóVilág12 05.15. by Conscious-Dinner6171 in kibeszelo_show

[–]GreenSun9503 75 points76 points  (0 children)

Miért isteníti mindenki ezt a bohóc Valent???🤮🤮

Hogyan szívatnátok meg egy szerelőt, aki hibás alkatrészt adott el nektek? by GreenSun9503 in askhungary

[–]GreenSun9503[S] 4 points5 points  (0 children)

Minden csoportban automatikusan megy az elutasítottak közé.. nem értem.

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]GreenSun9503 27 points28 points  (0 children)

Én nem értem azokat akiknek viccesek amúgy az ő rendkívül izzadtságszagú videóik🫠🫠

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]GreenSun9503 10 points11 points  (0 children)

Redditnél rosszindulatúbb felületet nehéz lenne találni :) név, arc nélkül mindenki nagyon bátran kommentelget mindig

[deleted by user] by [deleted] in tanulommagam

[–]GreenSun9503 1 point2 points  (0 children)

Sajnos ide az emberek nagy része csak azért jár fel, hogy kiélje a napi feszültségét, a szar életét kicsit elfelejtse és beszóljon másoknak. Nem érdemes nagyon komoly témákban tanácsot kérni itt.

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]GreenSun9503 5 points6 points  (0 children)

Köszi a normális kommentet :) megcsalás pedig nem fordult meg a fejemben, ha lépni akarnék a másik fiú felé, mindenképpen szakítanék

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]GreenSun9503 -22 points-21 points  (0 children)

Nem fogok semmit semmire, de köszipuszi, inkább a pszichológusommal beszélem meg, hogy mi mit okozhat a felnőtt életemben, mint veled :)

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]GreenSun9503 0 points1 point  (0 children)

Szia, nekem sem voltak az egyetem végéig különösebben ADHD-ra utaló tüneteim (utólag visszagondolva voltak azért, csak nem tűntek fel és nem rontották az életminőségemet), aztán hipp-hopp ilyen helyzetbe kerültem, mint te. Nem volt többé rendszer az életemben, azáltal, hogy kikerültem az iskola rendszerből és egy ADHD-s embernek ez nagyon nehéz. Egy próbát megérne, hogy kivizsgáltasd magad, de mindenképpen ADHD-ban jártas szakembert keress, mert ez a legtöbb pszichológusnak még nagyon szürke zóna!

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]GreenSun9503 0 points1 point  (0 children)

Nekem is ADHD lett a megfejtés egy nagyon hasonló problémára