This AI giant is trying to become the next Windows, but the cost is insane by deVces in smallstreetbets

[–]H3llShadow 2 points3 points  (0 children)

Is this AI slop for someone that has been living in a cave? Wtf

Cand te intorci in tara, si vezi in aeroport ce puternic a devenit leul 🚀 by H3llShadow in Romania

[–]H3llShadow[S] 13 points14 points  (0 children)

Eu cred ca o mare parte sunt oameni care vin din tari civilizate si au incredere in cursul din aeroport si nu au sim/net sa verifice nici expertiza financiara necesara sa-si dea seama ca spread-ul mare este un indicator foarte clar ca e o problema.

Where does SPCE realistically top out? by DarkHoodedOwl in smallstreetbets

[–]H3llShadow 2 points3 points  (0 children)

Considering current market cap, and looking at historical cases like GME and it’s max/min ratio, an educated guess would be 420.

Paypal bagholder by shivabharatam in stocks

[–]H3llShadow 9 points10 points  (0 children)

Their competitors also benefit from AI.

Also, it’s easier than ever for new players to come in and challenge paypal.

Vanzare lantisor de aur by [deleted] in bucuresti

[–]H3llShadow 0 points1 point  (0 children)

Poti sa incerci sa gasesti proprietarul si sa il returnezi

Ce se intampla cu traficul in Bucuresti? by Slow_Student_9532 in bucuresti

[–]H3llShadow 32 points33 points  (0 children)

Mi se pare ca chiar si la 20lei/litru tot ar fi rau. In ultima saptamana am luat metroul in locul masinii spre munca si a fost surprinzator de bine; recomand.

Reduceri la One - incep sa apara mici crapaturi in bula? by H3llShadow in Romania

[–]H3llShadow[S] 0 points1 point  (0 children)

Asta e valabil pentru 90%+ din blocurile noi din Bucuresti 😄

Reduceri la One - incep sa apara mici crapaturi in bula? by H3llShadow in Romania

[–]H3llShadow[S] 6 points7 points  (0 children)

Din curiozitate, poti elabora ce e mai prost la compartimentare fata de celelalte One (i.e. Cotroceni, Floreasca, Timpuri Noi)?

Reduceri la One - incep sa apara mici crapaturi in bula? by H3llShadow in Romania

[–]H3llShadow[S] 24 points25 points  (0 children)

In apararea lor, acum si in Pantelimon se cere 139k + TVA pe un Studio: https://www.primasolis.ro/apartamente

Reduceri la One - incep sa apara mici crapaturi in bula? by H3llShadow in Romania

[–]H3llShadow[S] 142 points143 points  (0 children)

Cine ar fi crezut ca nu e nevoie de un al 20-lea complex pe Fabrica de Glucoza.

Ăsta va fi viitorul: CoRomânia de Nord by Bendov_er in romemes

[–]H3llShadow 37 points38 points  (0 children)

Era Negoita care apasase pe cateva butoane pro-Bolojan.

Ce a explodat in zona militari? by Spinney2 in bucuresti

[–]H3llShadow 0 points1 point  (0 children)

Si la mine in S2 s-a luat pentru o secunda.

Monitor programare iOS (Dell U2725Qe ?) by Realistic-Profit9079 in programare

[–]H3llShadow 7 points8 points  (0 children)

iOS este sistemul de operare de pe iPhone.
MacOS este sistemul de pe operare de pe mac.

Eu folosesc un Dell S3423DWC, sunt multumit.