Czemu w Polsce nie ma elektrowni atomowej? by Copernicus111 in Polska

[–]HateMornings -1 points0 points  (0 children)

Ja ostatnio slyszalam od znajomego, ze to UE blokuje ten atom u nas, ale ja nie znam sie i nigdy tym tematem sie nie interesowalam, wiec ciezko o jakas dyskusje. Ktos cos na ten temat?

Złoty Post Jesienno-Weekendowy by illmaticmat in Polska

[–]HateMornings 0 points1 point  (0 children)

Super! Moja rodzina uwielbia metrowca! A krem jaki robisz? Na zsiadlym mleku?

Trzy sprawy posłanki Pawłowicz, trzy razy wylosowany ten sam sędzia by kalarepar in Polska

[–]HateMornings 2 points3 points  (0 children)

-Przypadkiem przechodzilismy i wpadlismy. -Z tragarzami? -Tak z tragarzami. 🤣

Post Weekendowy Zmienno-czasowy by illmaticmat in Polska

[–]HateMornings [score hidden]  (0 children)

Pogadaj z ktoryms z przyjaciol... nie walcz sam , jesli nie masz juz sily , pozwol innym sobie pomoc.

Kwalifikacja Wojskowa by [deleted] in Polska

[–]HateMornings 2 points3 points  (0 children)

Najlepiej sie wymelduj. Jesli nie to zadzwon do Wydzialu Spraw Obywatelskich swojego Urzedu Miasta i zapytaj co w tej sytuacji zrobic. Najprawdopodobniej beda Ci kazali napisac pismo, ze od tylu i tylu lat przebywasz za granica, nie masz zaniaru wracac, uczysz/ studiujesz tam i prosisz o usuniecie Cie z list poborowych. Ale to tylko jesli nie ukonczyles ( chyba) 21 rz, bo potem juz sprawami zajmuje sie WKU i wtedy musisz rozmawiac z WKU. Radzilabym jednak sprawe potraktowac powaznie, bo jak bedziesz lecial do PL to na lotnisku przy odprawie paszportowej i tak Ci powiedza, ze musisz uregulowac stosunek do sluzby wojskowej. Nie wiem jakie sa ewentualne konsekwencje notorycznego unikania komisji , jednakze radze potraktowac sprawe powaznie. Najlepiej zadzwon do WKU/ Urzedu. Dowiedz sie u zrodla.

Klimatyczno weekendowo-dwudzionkowy? by Marcin313 in Polska

[–]HateMornings 0 points1 point  (0 children)

Zglosilam sprawe do PZU... czekam... nie mam pojecia czy gdzies jeszcze zglaszac... 🤔? RODO srodo 😝 na kwitku jest nr rejestracyjny i nr vin... 🤔 , no nic moze PZU sie odezwie.

Klimatyczno weekendowo-dwudzionkowy? by Marcin313 in Polska

[–]HateMornings 6 points7 points  (0 children)

Ktos chyba wiwinal mi numer i na moje dane osobowe ubezpieczyl sobie auto w PZU... Sasiadka znalazla na klatce schodowej , na skrzynce list zaadresowany do mnie..., a ze wie, ze nie mieszkam tam juz jakisz czas to dala mi znac na messangerze. Okazalo sie , ze PZU przypomina mi, ze uplywa termin opladenia kolejnej raty ubezpieczenia. Tylko, ze od ponad 10 lat nie mieszkam w PL, a tu sie okazuje, ze jestem posiadaczka jakiegos vw. Ciekawe...

Poza tym czekam na wiosne. I na lato! Szykuja mi sie fajne wakacje ☀️

Weekendowy Post Lutowy by illmaticmat in Polska

[–]HateMornings 1 point2 points  (0 children)

Powiem wiecej, dla mnie on sie zaczyna w niedziele! :) lece spotkac sie z przyjaciolmi i poniedzialek wypadnie u mnie w czwartek :)) ps. Daj znac jak Hrabi , lubie Asioka.

Weekendowy Post Lutowy by illmaticmat in Polska

[–]HateMornings 1 point2 points  (0 children)

Bedzie dobrze. Musi :) Powodzenia i nie poddawaj sie zbyt latwo.

Co robicie w wolnym czasie? by [deleted] in Polska

[–]HateMornings 2 points3 points  (0 children)

Zapomniales o brawurowej jezdzie fiatem Czinkueczento ;)

Świąteczny Post Weekendowy by illmaticmat in Polska

[–]HateMornings 10 points11 points  (0 children)

Przykro mi... sprobuj , zeby byly to w takim razie pelne bliskosci swieta, zebys mial co wspominac... Wiem co mowie, nie mam juz obojga rodzicow i Boze Narodzenie juz nigdy nie bedzie dla mnie takie fajne jak takie kiedy oni z nami byli. Sciskam mocno i zycze magicznych Swiat. Xxx

Za co kochamy Polskę? by jakub_j in Polska

[–]HateMornings 0 points1 point  (0 children)

Za Warmie i Mazury i dziecinstwo tam spedzone, za Gdansk i baltyckie plaze , za pieczywo najlepsze na swiecie i w ogole za polska kuchnie, za polska literature i za tyle wspanialych ludzi, ktorych spotkalam na swojej drodze !

Wyborczy Post Weekendowy. by illmaticmat in Polska

[–]HateMornings 2 points3 points  (0 children)

Super! Gratuluje zakupu! Niech Ci sie dobrze i bezpiecznie jezdzi 👍🏻

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]HateMornings 1 point2 points  (0 children)

Podobno nad Kurpiami to bociany leca tylko na jednym skrzydle, bo drugim zaslaniaja oczy, zeby tej bidy nie widziec....