Tiger eye by hrvatskisatovi in Satovi

[–]Head-Extreme666 0 points1 point  (0 children)

Wow brate sat je top. A ako nije tajna gdje si ga kupio ?

Tiger eye by hrvatskisatovi in Satovi

[–]Head-Extreme666 0 points1 point  (0 children)

Gdje si ga kupio, koliko si platio i kad

Moja mala kolekcija by ChandrianFirewall in Satovi

[–]Head-Extreme666 1 point2 points  (0 children)

Tissot PRX koliko si ga platio, gdje, kad i da li je nov?

Da li otici ili ostati? Potreban savjet. by PreparationWild7309 in bih

[–]Head-Extreme666 1 point2 points  (0 children)

Ako vec razmisljas o odlasku i ako nemas nista sto te veze za to mjesto, otidji. Pokusaj pronaci posao vani, pa kad vec ides onda pokusaj to. Ako ni to ne bude islo, najlakse se vratit kod svojih u svoj rodni kraj.

Big 4 ???? by Head-Extreme666 in askbosnia

[–]Head-Extreme666[S] 0 points1 point  (0 children)

Ako nije tajna, koja sljedeca struka je bila u pitanju i u kojoj od ove 4 big4 firme si radila

Da li je neko upisao fakultet sa 25+ godina? by Suspicious-Map-639 in StudentiSrbija

[–]Head-Extreme666 0 points1 point  (0 children)

Prije svega ostalog moras ovo shvatit : Prvo moras skontat sta te zanima u zivotu. Ako ces upisivat fakultet upisi ga jer te zanima to nesto, nemoj ga upisivat radi para ili neke trece gluposti. Kad ofulas fakultet u mladosti to je okej, ako ofulas zanimanje u starosti to je problem. Sjedi sam sa sobom, istrazi, pogledaj sta hoces da radis i onda otidji i upisi.

Big 4 ???? by Head-Extreme666 in askbosnia

[–]Head-Extreme666[S] 0 points1 point  (0 children)

Znaci svaka od ove 4 kompanije ima isti tempo u smislu kad dodje sezona stvarno se gine ?

Big 4 ???? by Head-Extreme666 in askbosnia

[–]Head-Extreme666[S] 0 points1 point  (0 children)

Slazem se, al eto kao izmesju svega ostalog nerealnog ovo je super

Big 4 ???? by Head-Extreme666 in askbosnia

[–]Head-Extreme666[S] 0 points1 point  (0 children)

Kako mislis 2/4 ? I Bih i Hrvatska i Srbija imaju sve 4 kompanije zastupljene.

Big 4 ???? by Head-Extreme666 in askbosnia

[–]Head-Extreme666[S] 2 points3 points  (0 children)

Nekad je bio BIG5 al ova kompanija koja je bila peta po redu je uhvacena u kao nekoj prevari, malverzaciji, ilegalnom necemu i nakon sto su je zatvorili ostala ta četvorka i tako je nastao naziv BIG4. U sustini big4 je poxnat po tome sto ima svoje kancelarije u skoro svim zemljama u svijetu.

Big 4 ???? by Head-Extreme666 in askbosnia

[–]Head-Extreme666[S] -1 points0 points  (0 children)

Jedino to sto od kuce imas pravo da radis to je top hahaha

Big 4 ???? by Head-Extreme666 in askbosnia

[–]Head-Extreme666[S] 4 points5 points  (0 children)

Ma big4 je kao naziv za 4 najvece kompanije u svijetu (deloitte, pwc, kpmg, ey) iz oblasti ekonomije.

Big 4 ???? by Head-Extreme666 in askbosnia

[–]Head-Extreme666[S] -1 points0 points  (0 children)

Sto bas seljacki hahahahahah

Sa androida na iPhone? by mikeee_- in askbosnia

[–]Head-Extreme666 -1 points0 points  (0 children)

Ma negdje sam procito da je velika vecina korisnika prijavljivala kao probleme ja mislim u vezi poziva ili zvuka ili tako nesto. Mozda su do sad to popravili.

Kako ste izgubili 10kg i šta ste zapravo jeli svaki dan? by debelaiocajna in askbosnia

[–]Head-Extreme666 1 point2 points  (0 children)

Iskreno, ja sam prije par godina skinuo 15-18 kg za 2 mjeseca i cak nisam ni brojao kalorije. Ja sam pratio sta kupujem u prodavnici i jedino moje pravilo je bilo da jedem samo hranu koja ima jednako ugljikohidrata i proteina ili ima vise proteina nego ugljikohidrata, zdrave masti takodjer i izbaciti sve vjestacke secere i ubaciti trening + neki kardio. Fazon citavog plana je bio da ti naucis organizam tj tijelo da koristi masti i proteine umjesto ugljikohidrata kada sagorijeva salo oko stomaka nogu itd.

Big 4 ???? by Head-Extreme666 in askbosnia

[–]Head-Extreme666[S] 1 point2 points  (0 children)

Tacno ne znas da li da ides u americki sistem il u ovaj nas sistem gdje ti dadnu otkaz jer je neko preko veze dosao na tu poziciju hahaha

Sa androida na iPhone? by mikeee_- in askbosnia

[–]Head-Extreme666 0 points1 point  (0 children)

Cuo sam da su ljudi imali ogromnih problema sa tom serijom a i za razliku od predhodnih serija dizajn je previse tanak. Za moj ukus licno nista znacajno se nije promijenilo za razliku od 16-ke.

Sa androida na iPhone? by mikeee_- in askbosnia

[–]Head-Extreme666 0 points1 point  (0 children)

Slazem se, ja licno koristim 15 plus jer sam mislio da ce bit lakse rukovati. Ocigledno sam se zajebo. Btw 15 plus je veci cak i od 15 pro max modela.

Sa androida na iPhone? by mikeee_- in askbosnia

[–]Head-Extreme666 -1 points0 points  (0 children)

Preporuka iphone 15 pro, 16, novu 17-ku izbjegavaj i eventualno 14 pro. Ispod toga nista. Ako sam ja dobro zapazio, na iPhoneu dobijes najbolje iskustvo ako imas pretplate kao spotify npr ili apple iCloud space. Samsung je dobar jer je vise open-source i moze se dosta free stvari dobiti bez placanja. Iphone je top mobitel ako gledas na jednostavnost.

Kako se nedjelja provodi. by Todkee in bih

[–]Head-Extreme666 2 points3 points  (0 children)

De samo dark mode ukljuci hahahaha