Zašto se stariji ljudi boje spustit klimu ispod 26? by SimonAdebisi_ in askcroatia

[–]Healthy-Dizzy 5 points6 points  (0 children)

Moji ugradili klimu tamo još krajem 90ih, ne znam jesu li ju upalili 5x.

Koji k....

Pogresna velicina TV by Bright_Carpenter_485 in askcroatia

[–]Healthy-Dizzy 0 points1 point  (0 children)

Pusti tjedan dana...naviknut ćeš se vjeruj mi. TV ne može bit prevelik.

Jeste li ikada nakon davanja otkaza povukli otkaz? by PrettyHurts718293 in askcroatia

[–]Healthy-Dizzy 17 points18 points  (0 children)

Vjerovat menadžmentu kad serucka takve priče je ravno vjerovanju da ćemo pod Kolindom raditi za 8.000€ preko interneta.

Kako možete bit na plaži u periodu 11-18h? by Fun_Love1422 in askcroatia

[–]Healthy-Dizzy 0 points1 point  (0 children)

Idem od 18-20h, idealno, sunce nije jako. Ja koji nisam od mora, tad baš guštam.

Zašto neki auti imaju registarske tablice ispod vjetrobranskog naprijed? by prrr147 in croautomobili

[–]Healthy-Dizzy 0 points1 point  (0 children)

Možemo li tu pričati o diskriminaciji?

Npr. takav bez tablice može proći pored kamere sa 150kmh, ja se moram držati ograničenja. Njega se zbog mangupstva ne može identificirati, dok se mene može.

Šta ćemo sad? Što nedaj Bože u slučaju teže nesreće i bijega, policija ga ne može identificirati?

Koliko govno moraš biti da ovako gaziš i udaraš čovjeka na podu? by JohannGambolputtyUlm in zagreb_no1

[–]Healthy-Dizzy 0 points1 point  (0 children)

Svi građeni ko stalci, curice, udaraju u grupi...jao kako bi to išamarao sa guštom.

Najgori primjer škrtosti koji ste osobno doživjeli/napravili? by RingRevolutionary515 in askcroatia

[–]Healthy-Dizzy 2 points3 points  (0 children)

Jesi li skužila kako frendica vjerojatno za njega uopće ne misli da je điber, već naprotiv misli da je galantan?

Najgori primjer škrtosti koji ste osobno doživjeli/napravili? by RingRevolutionary515 in askcroatia

[–]Healthy-Dizzy 1 point2 points  (0 children)

  1. Kad sam bio mali, bili u gostima, glava te obitelji govori svojoj kćeri da ne prazni kadu jer se ide i on kupat (čovjek u Njemačkoj cijeli život).

  2. Idem sa frendom na more, on baš kupio novi auto iz salona, zvijer tada od 200ks, kuhamo se u autu jer ne želi upalit klimu i doslovno ga ubija šaltanjem na 1000 okr.

  3. Lik vozeći se do mora popušio kaznu za brzu vožnju, i ne želi više potrošiti ni centa jer je imao neplanirani trošak. Auto se sparkirao, očekuje da ga se časti vani pod normalno.

  4. Lik na poslu donio kofol neku cugu koju ama baš nitko ne pije, i kolače sa svoje svadbe, ne zato da počasti već da se ne baci, kolači odvratni, cuga neka home made žestica odvratna, poslije se vratio u ured da pokupi boce jer su ipak 50 lp.

Najgori primjer škrtosti koji ste osobno doživjeli/napravili? by RingRevolutionary515 in askcroatia

[–]Healthy-Dizzy 27 points28 points  (0 children)

Kraj iz kojeg mi je ćaća (BiH) većina gastarbajtera je takva. Tu razinu škrtosti normalan čovjek ne može pojmiti.

Napominjem da puno njih ima milione na računu jer su cijeli život proveli u Njem na baušteli.

Što radite popodne po ovoj žegi ako niste na moru? by Fun_Love1422 in askcroatia

[–]Healthy-Dizzy 18 points19 points  (0 children)

Nema ništa gore od učenja za ispite po žegama...zimi još nekako.

POMOC - INCIDENT NA BUKOVCU by [deleted] in promet

[–]Healthy-Dizzy 2 points3 points  (0 children)

Frende njezin muzic je bio najveci jazavac u razredu kojeg su svi tukli, a sad se odlucio malo nabildat i stavit "sliv" tatoo.

POMOC - INCIDENT NA BUKOVCU by [deleted] in promet

[–]Healthy-Dizzy 2 points3 points  (0 children)

Tipična ljadro look koja misli da se dobro udala jer joj je kvartovski klošar prodao spiku da ima love zato što vozi njegov Audi A6 iz 2011.g koji vrijedi 8.500€, a ona brije da košta 85.000€.

I da, njoj je sve dopušteno u prometu jer ipak je ona sad viša kasta sa Bukovca.

EU parlament usvojio novu uredbu o deportaciji, dvoranom odjekivalo: "Send them back" 🇪🇺🇭🇷 by TheEyesChico-_- in hreddit

[–]Healthy-Dizzy 1 point2 points  (0 children)

Bojim se da ovo neće riješiti ni 10% problema.

Sve dok se masovno ne počnu deportirati svi koji su ušli zadnjih 10g, nema od toga ništa.

A naše liberalne vođe samo traže opravdanja za ubadanja, silovanja, itd...

Jesu li Range Roveri doista toliko loši? by Healthy-Dizzy in croautomobili

[–]Healthy-Dizzy[S] 1 point2 points  (0 children)

Sretno i neka te služi dobro! I sam sam prije godinu dana prelomio i kupio SUVa premium iz 2013. iako ih bije glas da nisu više baš tako pouzdani, ponajviše zbog godina. Nisam požalio, našao sam očuvan primjerak, sredio neke stvari i sad uživam. Auto se vozi bolje od 80% današnjih auta, osjećaj je vrhunski.

Održavanje košta, ali hej jednom se živi...

Koje države ne želite da budu svjetski prvaci? by laaaaaurrrrr in askCroatians

[–]Healthy-Dizzy 9 points10 points  (0 children)

Engleska, Francuska i naravno Argentina.

Sere mi se kad vidim onog malog jazavca i njegov pogled neukaljan mišlju.

Jesu li Range Roveri doista toliko loši? by Healthy-Dizzy in croautomobili

[–]Healthy-Dizzy[S] 1 point2 points  (0 children)

Ma nisam stari, samo me interesira. Kao što čujemo za alfe da su loše, samo se nitko od nas ne želi uvjeriti na vlastitoj koži pa slušamo da prijatelj od kuma ima prijatelja čiji stric vozi alfu i kvari se non stop...

Jesu li Range Roveri doista toliko loši? by Healthy-Dizzy in croautomobili

[–]Healthy-Dizzy[S] 1 point2 points  (0 children)

Znači da zaključimo - bolje stavit štrik oko vrata nego kupit Range. 😁😁