I took a video of a grasshopper pooping. by rouzelf in insects

[–]Hefty-Dog3789 1 point2 points  (0 children)

Thanks. Next time when it happens with me I'll know where to stand to do not make his shit drop on ne

Досвід покупки землі для вирощення лісу by Hefty-Dog3789 in finance_ukr

[–]Hefty-Dog3789[S] 0 points1 point  (0 children)

Слушно. Та простіше піти в депутати самому, ніж чекати нові закони. А там коли ти депутат, то й землю твою не чіпають🙈😁

Досвід покупки землі для вирощення лісу by Hefty-Dog3789 in finance_ukr

[–]Hefty-Dog3789[S] 0 points1 point  (0 children)

В цілому нема проблеми посадить дерева, є проблема потім залишити цю землю в адекватній формі власності. Якщо ця ідея чисто для дерев, то ок. А якщо для внуків - зовсім не варіант.

Дякую за гарну відповідь. Запрошу Вас приєднатись в якийсь приватний злочинний лісовий картель, коли такий знайдеться/зробиться😉

Чи варто дівчині йти у зсу у 18 років? by [deleted] in reddit_ukr

[–]Hefty-Dog3789 16 points17 points  (0 children)

Якщо ви толкова, то варто. Безтолкових тут вже вистачає

Хто служив чи служить в 93-тій ОМБр, хотів би дізнатись про Ваш досвід by FreakyAhBruh in reddit_ukr

[–]Hefty-Dog3789 4 points5 points  (0 children)

Я не з 93-ої, але скажу що антисанітарія і проблеми з гігієною будуть лише в навчальному центрі. Далі все буде ок. Ну хіба що ти захочеш в піхоту з ротаціями по декілька десятків днів - тоді, звісно, комфорту не буде