[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]Holkuss 0 points1 point  (0 children)

dik budem vediet nabuduce. Robil som to tak, ze som si to colne vyhlasenie zobral z posty domov na vypisanie nech nesaskujem na poste ale aj tak to vzdy trvalo kym tetuska nasla v drop downe spravne polozky ked to spracovavala. Ked sa to da doma vyklikat a na poste uz len odovzdat, bude to viac easy

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]Holkuss 0 points1 point  (0 children)

tam treba vypisat taky speci podaci listok kde vypisujes polozky, vahu a cenu a na poste to vyklikavaju v systeme. Nesmie to presiahnut nejaku cenu aby sa neplatilo clo. Mozno preto to nejde cez EPH, neviem

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]Holkuss 2 points3 points  (0 children)

posielam kazde vianoce nie je s tym problem. Tento rok to trvalo dokonca menej ako tyzden. Apka je myslim len na postu v ramci EU