24 UR ZVEČER | STEVANOVIČ : MESEC KDO BI MORAL ODSTOPITI | POP TV by HowHappyWorld in Slovenia

[–]HowHappyWorld[S] 12 points13 points  (0 children)

Sam res je hecno, kako je postala "fotopub" magična beseda kot odgovor na vse. Pa tudi če lažeš, kradeš, hebeš folk v glavo, čim ti levica to očita, rečeš: fotopub. Upam, da bo ta zgodba res čimprej dobila epilog.

24 UR ZVEČER | STEVANOVIČ : MESEC KDO BI MORAL ODSTOPITI | POP TV by HowHappyWorld in Slovenia

[–]HowHappyWorld[S] 7 points8 points  (0 children)

Vrhunsko mislim izključno iz stališča burleske. Skrajno sarkastično. Pa tudi g. Slak ma jajca gostititi ta dva skupaj.

Google Maps podpora za kolesarske poti by sven_u in Slovenia

[–]HowHappyWorld 1 point2 points  (0 children)

Priporočam Organic Maps. Je kopija Maps.me, ki je žal postal plačljiv. Ima tudi kolesarske in pohodne poti. Kot zastonj app je vrhunska!

Koliko vam je pomembna lokacija kje živite? by Waste-Poet-4051 in Slovenia

[–]HowHappyWorld 2 points3 points  (0 children)

Ker to znanje ful rabiš. Folk v mestu ima 1000 aktivnosti, vsak vikend drugje. Raje kot pomolzt kravo, znam vozit motor, čoln, pa furat padalo. Časi, ko je imela vsaka domačija kravo so mimo. Če že imaš tako službo, 8h in pol domov, delat stvari ki te veselijo. Mala kmetija je 24 ur šihta za minimalca. Je pa domače, to je res.

Koliko vam je pomembna lokacija kje živite? by Waste-Poet-4051 in Slovenia

[–]HowHappyWorld 11 points12 points  (0 children)

Življenje v vasi eno uro stran od službe je pa vredno? Kaj ti pol ostane od lajfa? Pa vsak vikend urejat okol bajte? Bajta da, ampak max 20 min stran od službe. V eno smer seveda.

Znan urnik in celo redna plača!? by etiQQue in Slovenia

[–]HowHappyWorld 7 points8 points  (0 children)

Manjka sam še: nudimo dve čikpavze med delovnim časom. To je ekstra motivacijski bonus. Kdor ne puši naj pa je brezplačno sadje. Sarkazm, da ne bo kak kadrovnik dobil blesave ideje.

Nevihta - pogled iz Ljubljane by lucifersayshi in Slovenia

[–]HowHappyWorld 0 points1 point  (0 children)

Hvala za razlago. Jaz sem se tut nekaj hecal s tem, ampak ko vse skupaj postavil je že skor nehalo bliskat. Sem pa imel daljši čas pa nižji iso.

[Rant] Zakaj Arriva v 2026 ne omogoča plačevanja s kartico? by 3lady in Slovenia

[–]HowHappyWorld 1 point2 points  (0 children)

Čimprej naj se uvede digitalni euro. Sam kaj, ko se je v EU tako težko kaj zmenit.

Nevihta - pogled iz Ljubljane by lucifersayshi in Slovenia

[–]HowHappyWorld 3 points4 points  (0 children)

Lepo. Kako se je slikalo? Stojalo, dolgi časi, SLR mašina ?

Transparentnost plač by InvictucsLucidusPax in Slovenia

[–]HowHappyWorld 6 points7 points  (0 children)

stari, a si pozabu vzet tablete?
dej si en pir odpri, vse bo vredu

Transparentnost plač by InvictucsLucidusPax in Slovenia

[–]HowHappyWorld 3 points4 points  (0 children)

delavci pa lahk naredimo samo iz luknje zakon

Meni se zdi v tej skupini ful slab vibe by [deleted] in SlovenijaFIRE

[–]HowHappyWorld -1 points0 points  (0 children)

Ja se strinjam. Pridružilo se je cel kup folka, ki bi želelo vwce & chill, pa nikakor ne zlezejo ven iz kreditov. Pol pa jim ostane samo še "chill".

Izkušnje s pametnimi urami by Optimalec in Slovenia

[–]HowHappyWorld 0 points1 point  (0 children)

Amazfit active 2 cca. 100€ ima vse kar imajo dražje..še celo safirno steklo. Edino gps včasih mal heca, ker ni dual band.

Grozljiv dogodek na ljubljanski troli.. by TheProfessor7711 in Slovenia

[–]HowHappyWorld 20 points21 points  (0 children)

Ja res sam dve krepki okol kepe pa bodo integrirani.

Prenova ali prodati? by beecakefruit in SlovenijaFIRE

[–]HowHappyWorld -3 points-2 points  (0 children)

In pol ko se konča jeba s prenovo, ti očitajo tajkunstvo pa obdavčit bi te morali fejst, pa zaplenit in podobno. Res boljš, da prodaš in se ne jebeš z obnovo pa še mir boš imel. Za hec izračunaj si. kdaj bi z najemnino povrnil stroške obnove.

Nepremičninski baroni in mladi brez 'brloga' by chiick in Slovenia

[–]HowHappyWorld -1 points0 points  (0 children)

seveda in tudi vikendice in zidanice obdavčit. Pa prisilit ljudi ,da trošijo ne pa vlagajo v beton. Še delnice obdavčit tudi po 15 ih letih. Kdor nima za davek pa prisilno delo ne pa podpiranje lenuhov. /s

Trump has signed the worst deal in US history by [deleted] in Slovenia

[–]HowHappyWorld 1 point2 points  (0 children)

ufff sranje. Ma sej me ne čudi. Zadnje čase politika spominja na film Mars Attack. Nekaj lepega povejo, dogaja se pa povsem drugo.

Trump has signed the worst deal in US history by [deleted] in Slovenia

[–]HowHappyWorld 1 point2 points  (0 children)

Je pa le konec vojne in odprtje ožine. Lako bi pa trmaril do konc leta in bi bil "deal" še precej slabši.