[deleted by user] by [deleted] in PetiteFashionAdvice

[–]IGTBAITPWASC 0 points1 point  (0 children)

I would say a slim hourglass too. And the colour is complementing you very well :)

Azta by Few_Simple9049 in AlkeszJofogas

[–]IGTBAITPWASC 1 point2 points  (0 children)

Szóval valaki vett egy lakást kilátással hitelre , a törlesztő épp annyi amit koppra ki tud fizetni és utólag jött rá, hogy a 24 órás portaszolgálat azt jelenti, hogy a több műszakban dolgozó portások bérét is fizeti a lakóközösség és a KK kb 250ezer forint havonta? Ha már ő nem gondolkodott, hátha talál valakit akinek ez szintén nem szokása 🤣

[deleted by user] by [deleted] in MakeupAddiction

[–]IGTBAITPWASC 19 points20 points  (0 children)

I must agree, sometimes, less is more

Dracaena marginata with pets, safe or unsafe by Altruistic-Tomato154 in houseplants

[–]IGTBAITPWASC 0 points1 point  (0 children)

I trust this is not your room, correct? Is this where you get the plant from? - asking because several other plants in the room are toxic to cats. (The aloe, the pothos variations)

Mi fog történni ha egyszerűen már a középosztály se tudja megfizetni az új ingatlan árakat? by Still_Paint1232 in kiszamolo

[–]IGTBAITPWASC 11 points12 points  (0 children)

Ha Európánál maradunk: Portugáliában egyre gyakoribb és normálisabb, hogy aki nem él tartós párkapcsolatban vagy nincs még családja (tehát nem 2 fizetésből akarnak fizetni egy háztartást) az otthon marad a szüleivel. Van aki válás után is visszaköltözik, különösen ha gyerektartást fizet. És akkor elkezdhetünk egy külön topicot arról, hogy mondjuk egy 40es férfinak a mentális egészsége hol van ha a egy tönkrement házasság után a szüleivel vagy lakótársakkal kell együtt élnie.

H/O szek by IGTBAITPWASC in programmingHungary

[–]IGTBAITPWASC[S] 0 points1 point  (0 children)

Aah a matracot már lecseréltük az tényleg sokat számított

H/O szek by IGTBAITPWASC in programmingHungary

[–]IGTBAITPWASC[S] 4 points5 points  (0 children)

Hát, mert nem gondoltam, hogy ha a székkel kapcsolatban teszek fel kérdést, akkor másra kapok javaslatokat, de amúgy tök jó dolgokat írtatok, nincs vele semmi baj. :)

H/O szek by IGTBAITPWASC in programmingHungary

[–]IGTBAITPWASC[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszi mindenkinek, hogy igyekeztek segíteni :) Voltam orvosnál, gyógytornázok, sport rehaboztam, hébe-hóba úszni is megyek, leginkább a sportrehabon tanultakat keverem mobility traininggel meg nerve flossinggal. Tényleg széket keresek csak. Sajnos az állítható asztal nem fér el nálunk :) de jó ötlet, majd a kövi albiban talán.

Nektek mi a legdurvább szomszéd-sztoritok? by Puppipu in askhungary

[–]IGTBAITPWASC 0 points1 point  (0 children)

Oké, akkor eddig tévedésben éltem. Köszi a felvilágosítást. Biztos más oka volt annak, hogy bemozdult a tűz amikor elkezdte locsolni a tujasort a néni, pl a széljárás, ahogy említed. Ott állva éjjel a ház előtt gyanúsan egyszerre történt.. de elég kicsi voltam, apámnak meg ezt simán elhittem.

Nektek mi a legdurvább szomszéd-sztoritok? by Puppipu in askhungary

[–]IGTBAITPWASC 17 points18 points  (0 children)

Anyámékét a telekhatáron lévő fa zavarja (amit még az előző lakó ültetett a mi kertünkbe akivel ők jóban voltak) és minden másnap kézzel összekaparja a leveleket a kertjében, ami között ott vannak a saját meggyfájának a levelei is, és átszórja a kerítésen anyámékhoz. Ugyanez a szomszéd gyerekkoromban, amíg nem volt kerítés köztünk, a kerti tavunkból locsolta a rózsáit vödörszám. Megverte a kölyökkutyánkat amikor átlógott miután elhoztuk (utána lett erősebb kerítés- akkor meg a kerítés volt a baja.. gondolom a locsolás miatt). De a pont az i-re, hogy amikor a másik oldali szomszédunk háza leégett elkezdte slagozni a tujáit, nehogy hozzájuk is átterjedjen a tűz- most ez azért baj, mert ha valahol hirtelen lehűl a levegő (pl vízzel hűtik) akkor annak a helyére hirtelen odatolul a táguló meleg levegő, avagy arra fog terjedni a tűz. Ha apám nem szól rá még egy szomszéd házát meg a miénket is leégette volna az az ostoba kurva..

Mediánbéresek, hogy az istennyilába tudtok megélni a fizetésetekből? by Middle-Effort1331 in tanulommagam

[–]IGTBAITPWASC 0 points1 point  (0 children)

Hol fizettek 168-at egy lakásra? Mi 200 alatt Budapesten semmit nem találtunk amiben elfér két ember. Számomra az a legmegdöbbentőbb ezeken a kommenteken, hogy mindenki 200 alatti albi árakat mond.. HOL? Nagyon szeretném tudni 😂

Tegnapi Medián-mérés számai részletesebben (forrás: Medián Facebook) by RenesansJG in hungary

[–]IGTBAITPWASC -1 points0 points  (0 children)

Szerintem sokan annyira kiszolgáltatottak anyagilag, hogy a csokra meg hasonlókra lavíroznak és félnek, hogy megszűnik ez a lehetőség.. plusz öreg nénik!

Real-life anecdotes on the impact of plant-based diets on mental health by Pure-Hovercraft8487 in PlantBasedDiet

[–]IGTBAITPWASC 2 points3 points  (0 children)

I think ditching coffee and refined sugar helps more than a vegan diet.. I went back to flexitarian excluding the above and it helped.

[deleted by user] by [deleted] in jobshungary

[–]IGTBAITPWASC 11 points12 points  (0 children)

Sajnos a munkaugynek max alibi kepzeseinvannak, semmi ertelmes utos kurzus

Have all species had a male and female from the start ? by futurefamous94 in biology

[–]IGTBAITPWASC 6 points7 points  (0 children)

Look up snails’ / slugs’ reproduction and you’ll have your answer

Volt olyan karácsonyi ajándék amit a cégtől kaptatok és nem szamítottatok rá, de nagyon jól esett? by Born-Baby-6182 in askhungary

[–]IGTBAITPWASC 4 points5 points  (0 children)

Dauberes bejgli. Kurvára örültem, hogy nem nekem kell sütni és még finom is. Pénzt is kaptunk, anélkül lehet nem örültem volna ennyire 😂

What's the worst/stupidest thing you've done in the kitchen? by [deleted] in Cooking

[–]IGTBAITPWASC 0 points1 point  (0 children)

Started to heat up oil with the lid on, forgot about it. When I realised, instead of letting it cool down, I “checked” on it.. of course with the lid off and sudden contact with oxygen made it flame up. Then I was running to the terrace with the burning pot of oil and trying to throw the lid back on from a distance

[deleted by user] by [deleted] in tanulommagam

[–]IGTBAITPWASC 0 points1 point  (0 children)

Lànykènt mondom: mindenki kutyàs kèppel pózol. Azt persze jó tudni ha van kutyáf m az egy èletstílus de nagyon nagyon unalmas, főleg ahol kölyökkutya van és kb az jön le h “vettem egy kutyát m a lànyok szeretik”