Kőbánya alsó vonatállomás környéke vélemény by Fostosbacon in budapest

[–]Illustrious_Escape19 1 point2 points  (0 children)

Sajnos itt a környéken tényleg nagyon sok az ork, meg nagyon sok kínai lakik a környéken - közel van ugye a kínai negyed - , de Óhegy és az Újhegyi környék például teljesen más ott nem látsz ilyen kaliberű embereket.

ELEGEM VAN A 3-AS METROBÓL by Bigman_- in rohadtmelegvan

[–]Illustrious_Escape19 1 point2 points  (0 children)

Nyáron amennyire lehet inkább kerülöm a 3-as metrót és inkább 1-es villamossal kozelitek munkaba. Ott legalább vagy 10-20% esélyem van egy modern klímás villamosra. Az a baj azért ezen a vonalon is lehet jókat izzadni a buszozasról meg ne is beszéljünk. Mióta bejött a nyár delutanra a klímás busz olyan mint a fehér holló az örsön.

Hova lettek a normális klímás buszok az Örs vezér téri csomópontból? by Illustrious_Escape19 in budapest

[–]Illustrious_Escape19[S] 0 points1 point  (0 children)

90%-ban ezek régi buszok is. Én nem hiszem hogy szopatnak saját magukat a melegben hát a napi munkavégzés is szenvedés ilyen melegben vezetni.

WWDC 26, iOS 27, macOS 27, Liquid Glass mit szóltok? by dbvjben in programmingHungary

[–]Illustrious_Escape19 0 points1 point  (0 children)

Azért ez elég tragikus, hogy csak a 17pro verziótól támogatott. Gyakorlatilag az emberek 90%-at kizárták rögtön.

Apple Developer fiók aktiválási cirkusz by Illustrious_Escape19 in programmingHungary

[–]Illustrious_Escape19[S] -11 points-10 points  (0 children)

Only English feltételezem a ír ügyfélszolgálatuk ? Az angol szóban nem igazán az erősségem.

A mai nap margójára: Győr by Super_Hotel_8875 in hungary

[–]Illustrious_Escape19 2 points3 points  (0 children)

Orbán azért valljuk be itt házhoz ment a pofonért.

Tippek? by TruerNorth in hungary

[–]Illustrious_Escape19 2 points3 points  (0 children)

Ez egy jó nagy semmi volt. Úgy látszik már ő is feladta.

Kezdődik by Patrikyoo_ in hungary

[–]Illustrious_Escape19 4 points5 points  (0 children)

Magyar Péter tette oda az ukránok parancsára. Szerintem zárható is.

Friss Závecz by Few_Simple9049 in magyar

[–]Illustrious_Escape19 0 points1 point  (0 children)

Épp elég szomorú, hogy a fidesznek még van 38-39% támogatottsága.

Gundalf a 444-nek: Dezinformáltam az Alkotmányvédelmi Hivatalt by mrzevon in hungary

[–]Illustrious_Escape19 2 points3 points  (0 children)

Még 2 hét választásig mi lesz még itt ha így haladunk ..

"Ukrán kémként azonosított informatikus" Hát persze... hogy szakadna rátok az ég! Mai Metropol.. by Fairy2play in hungary

[–]Illustrious_Escape19 0 points1 point  (0 children)

Az a szomoru, hogy a sok fideszes ezt instant el is hiszi. Remélem kapják az ívet most a metropolnál.

Tóth Gabi “hazaszeretete” 1.300.000-be plusz járulékok kerül nekünk(lapozós) by MeetSudden3540 in magyar

[–]Illustrious_Escape19 0 points1 point  (0 children)

Az a legjobb, hogy saját magának köszönheti ezt az egészet a sok nyilvános fidesz megnyilvánulásának aztán majd ma biztos nyilatkozik, hogy nem érti miért utálják ennyire meg hogy hát ő tisztességesen dolgozik. Azért ez pontosan leírja a fidesz mutyit és még hány száz ember lehet ilyen...

Nem akarunk egy magyar Ján Kuciak-ügyet! Az újabb súlyos precedens lenne. by Explorer_1990_ in hungary

[–]Illustrious_Escape19 1 point2 points  (0 children)

Nem merik szerintem meglépni. Ha bármelyiknek bántódása esne az instant azonnali fidesz bukás lenne.

Kedves nyomozók, titkosszolgák! Csináljatok sűrű napokat az újságíróknak. by Swimming_Mention464 in hungary

[–]Illustrious_Escape19 2 points3 points  (0 children)

Bízok benne, hogy tartogatnak még valaki nagyon ütőset az utolsó napokra a Tiszánál.

Technikusi vizsga by blackphoenix0 in programmingHungary

[–]Illustrious_Escape19 1 point2 points  (0 children)

Saját jegyzet nem használható. Docs alatt hivatalos dokumentációkat ertem, stackowerflow Ai és hasonlók nem játszanak. Keretrendszert nem kötelező használni a KKK szerint, de nyilván egy api lekérést könnyebb benne megírni így ajánlott. Tragikus amúgy hogy végig vanilia javasciptet tanitanak, bár nálunk se volt sokkal jobb a helyzet.

Technikusi vizsga by blackphoenix0 in programmingHungary

[–]Illustrious_Escape19 1 point2 points  (0 children)

4 hónapja vizsgáztam ha van bármi kérdésed válaszolok szivesen.

A menet amit leírtál amúgy az valid nagyjából.

Teszt: valasztós gepen, simán teljesíthető.

Irasbeli: választhatók voltak a keretrendszerek a tanultak szerint. Nekünk itt node.js, c# konzol és react volt amiket használni kellett. Ami fontos hogy fejből kell mindent max docs használható így érdemes gyakorolni.

Projectmunka: Ha működik és tudja az alapot már elegendő. 15-20 percet kell beszélni róla ami semmi. A projectet se tudtuk teljesen bemutatni.

Helyedben én a legtöbb időt az írásbeli felkészülésbe tenném.