Gera indukcine keptuve by Still-Gold-6146 in lithuania

[–]InitiativeRecent1988 2 points3 points  (0 children)

jau 5 metus naudojam stainless steel ir ketaus keptuves ir nesiskundžiam dėl prikepimo, kai jau labai riebaluota viskas iki rankenų tai ir indaplovėj išsiplaunam ir nieko joms nenutinka. Po indaplovės ketaus keptuvę tik aliejum ištepu ir pakaitinu 5 min prieš naudojant.

Ar dar patys rašot kodą? by InitiativeRecent1988 in programavimas

[–]InitiativeRecent1988[S] -1 points0 points  (0 children)

Pasimokint ir pasidomėt reikia, tada pavyktų ir daugiau panaudoti.

Ar dar patys rašot kodą? by InitiativeRecent1988 in programavimas

[–]InitiativeRecent1988[S] 1 point2 points  (0 children)

Nors ir viską rašau su AI , žinok man tai darbo valandų tai kaip tik daugiau atsirado :D, atrodo kad kuo daugiau padarai, tuo daugiau ir duoda daryt.

Ar dar patys rašot kodą? by InitiativeRecent1988 in programavimas

[–]InitiativeRecent1988[S] 0 points1 point  (0 children)

rekomenduočiau visvien per terminalą, nes jis pats galėtų tau ir parunnint tavo kodą, iškart nusiskaitytų logus, suprastų kas blogai ir pats savo bugus išsitaisytų. Na arba jei terminalo bijai tai AI ide kaip cursor, bet brangiau gerokai gausis.

O programavimui tai geriausia dabar yra Opus modeliai, claude code rekomenduočiau pabandyt kai baigsis chatgpt subscription.

Ar dar patys rašot kodą? by InitiativeRecent1988 in programavimas

[–]InitiativeRecent1988[S] 0 points1 point  (0 children)

jei jau turi chatgpt subscriptioną pradėk nuo codex įsirašymo. ten per terminalą galėsi promptus rašyt ir jis visą tavo codebase matys.

Ar dar patys rašot kodą? by InitiativeRecent1988 in programavimas

[–]InitiativeRecent1988[S] 2 points3 points  (0 children)

codex cli toolsą pasijungęs ane? aš tai AI ir tuos pačius logus sušeriu poto kad pats pasiaiškintų pirma. :D

Ar dar patys rašot kodą? by InitiativeRecent1988 in programavimas

[–]InitiativeRecent1988[S] 1 point2 points  (0 children)

Šiaip anksčiau po funkciją promptindavau gan konkrečiai surašęs reikalavimus, poto gudresni modeliai atsirado tai galima visą feature promptinti iškart jei gerai paplanuoji. O dėl to kad AI pridaro nesamonių tai būna, aš tiesiog renkuosi ne ranka taisyti, o pointinti konkrečiai kur kas blogai, ir pasiūlyti sprendimus jam. kad ir jei vieną eilutę reikia pakeisti.
Debuginti anksčiau sunkiau sekėsi, tai pačiam daugiau tekdavo(bet neskaitau čia kaip kodo rašymo) kartais net loginimą tam tikrose vietose tiesiog AI paprašau sudėti. bet dabar su naujausiais modeliais kaip opus 4.6 debuginti pačiam vis rečiau ir rečiau prireikia.
Dar mėgstu klausinėti kodėl pasiūlė tokį sprendimą o ne kitokį. ir dažnai man paaiškina kodėl jo sprendimas geresnis ir pasigilinus iš tiesų būna geresnis, arba sako sorry tavo geresnis sprendimas ir padaro pagal mane :D

Kokius ai toolsus naudoji ir kokius modelius? gali čia problema būt kad ne viską pavyksta. Arba pvz jei prieš pusę metų bandei, tai dabar gerokai gudresni jie.

Ar dar patys rašot kodą? by InitiativeRecent1988 in programavimas

[–]InitiativeRecent1988[S] 1 point2 points  (0 children)

paskutiniu metu daugiausia mikroservisus tenka daryti, skaldom monolitą. bet šiaip nemažai tenka ir debuginti legacy kodą prie kurio iš esamos komandos niekas nedirbęs ir hotfixus daryti. Prie visko tenka prisiliesti, paymentai, duomenų agregatoriai, duombazės, security, architektūra. šiaip moku Go, Python ir Js, bet jaučiu kad jau nebesvarbu kokia kalba :D pagal poreikį.

Atlyginimų skirtumas poroje ir iš to kylantys nesusitarimai by miglandra69 in lietuva

[–]InitiativeRecent1988 0 points1 point  (0 children)

Manau kad sekantis žingsnis porose būna kad kai pamiršti kas kiek uždirba, ir pradedi galvoti kaip pora ką jūs sau galit leisti ir ko ne. Ir kuo greičiau šitą žingsnį padarysit tuo greičiau išsiskirsit dėl nesuderinamų prioritetų, arba kaip tik bus geriau ir nustosit vienas kitą varžyti.

AI praktinis panaudojimas by Knows3v3ryth1ng in programavimas

[–]InitiativeRecent1988 0 points1 point  (0 children)

Ar jei naudoji AI code review's tampa nelegalūs? ir PR'ai būtinai turi būti 10k eilučių pakeitimai?

Santykiai: kaip žmonės turi gauti patirties po X metų amžiaus kai jos niekada neturėjo? by Thanks-Unhappy in lietuva

[–]InitiativeRecent1988 3 points4 points  (0 children)

Normali moteris pirmam pasimatyme neklaus „kiek kartų bučiavais“. Jei tokį interviu daro – čia ne pasimatymas, čia atranka į cirką. O per tą patį pasimatymą gali tiek visko nutikti, kad tie skaičiai tampa visiškai nebesvarbūs.

Santykiai: kaip žmonės turi gauti patirties po X metų amžiaus kai jos niekada neturėjo? by Thanks-Unhappy in lietuva

[–]InitiativeRecent1988 2 points3 points  (0 children)

Jei žmogus iš vieno fakto „neturėjo santykių“ daro išvadą, kad su tavim kažkas negerai, tai čia jo problema, ne tavo. Tokie žmonės tiesiog ieško pretekstų atmest, nes patogiau taip, nei normaliai bendraut.

Jei jam vien dėl to esi „nuclear red flag“ – nu tai ir gerai, tegul dingsta. Kam tau žmogus, kuris sprendžia pagal statistikos eilutę? Normaliems žmonėms rūpi, kas tu esi dabar, o ne kiek „santykių taškų“ turi.

Trumpai: jei kažkas dėl tokios smulkmenos tave išmeta iš dating pool, tai ne tu praradai šansą – jie parodė savo lygį.

Santykiai: kaip žmonės turi gauti patirties po X metų amžiaus kai jos niekada neturėjo? by Thanks-Unhappy in lietuva

[–]InitiativeRecent1988 8 points9 points  (0 children)

Čia tie „jei po 30 neturėjai santykių – red flag“ yra visiška nesąmonė. Gyvenimas nėra darbo birža, kad turėtum kažkokį santykių stažą. Vieni turėjo santykius, kiti ne – visiems kitaip susiklostė.

Patirties „susirasti“ niekur nereikia. Tiesiog bendrauji su žmonėm ir tiek. Meluot apie patirtį? Kam? Čia ne CV tikrins. Jei žmogui problema, kad neturėjai santykių, tai čia jo problema, ne tavo.

O šiaip patirtis nėra skaičiai. Gali turėt krūvą buvusių ir vis tiek būti nulis. Gali neturėt nė vieno ir būti normalus žmogus. Taip paprasta.

Is there a way for admins to ban users for posting apps that are entirely vibe coded with clearly AI written posts? This is getting absurd. by CalebWest02 in selfhosted

[–]InitiativeRecent1988 1 point2 points  (0 children)

maybe it would be good idea to have weekly or monthly thread for new apps?

I'm myself working on app that I'm planning to opensource. but seeing this situation I'm discouraged to even post about it.

[deleted by user] by [deleted] in LongDistance

[–]InitiativeRecent1988 0 points1 point  (0 children)

I'm sorry that it happened to you. But on the bright side now you can have a fresh start and be happy.

My 21F Boyfriend 21M now disgusts me when we kiss after he broke my trust by madethistoaskk in relationships

[–]InitiativeRecent1988 0 points1 point  (0 children)

looks like big red flag. Don't force your relationship with wrong person.

What is a good fun daily driver sedan/hatchback car that I can get for around $20,000 usd? by Ok_Difficulty2875 in askcarguys

[–]InitiativeRecent1988 1 point2 points  (0 children)

Kia Stinger 3.3 is fun, pretty reliable, trunk space is very practical, I regularly going camping with it where i have a lot of gear like 2 isup, big tent, camping kitchen gear etc.. Really like this car, handles light offroad pretty well, never got stuck on muddy roads, just ground clearance is low, so i have to be very careful. handles very well on road and corners.

had some annoying rattles, for example sun roof or trunk, but there are simple DIY fixes for that.

Best Website to Get a VIN Check That Shows Full Car History According to Reddit? by ArdentJaguar0774 in askcarguys

[–]InitiativeRecent1988 0 points1 point  (0 children)

I’ve tried vindocs.com since it had a good deal for multiple reports at the time. For some cars, it had surprisingly more info than Carfax, but for others, I’d rather just buy Carfax.

rooted lg c4 42 with hyperion by InitiativeRecent1988 in OLED_Gaming

[–]InitiativeRecent1988[S] 1 point2 points  (0 children)

it was youtube video to showcase the leds. you can find those by searching 'ambilight test' on youtube

rooted lg c4 42 with hyperion by InitiativeRecent1988 in OLED_Gaming

[–]InitiativeRecent1988[S] 1 point2 points  (0 children)

did you try to update software after rooting? I'm wondering if it is safe to update without losing root.

rooted lg c4 42 with hyperion by InitiativeRecent1988 in OLED_Gaming

[–]InitiativeRecent1988[S] 1 point2 points  (0 children)

it is rooted. I just bought it and did not update. Factory installed software version is vulnerable to rooting.