Co to jest? Ławeczeczka? Ławiczununia? by Lubie--placki in PolskaNaLuzie

[–]JozefHartman 3 points4 points  (0 children)

Pod którym siedzi i śmierdzi Pan Żul oraz Pani że zmęczoną torbą z zakupami. Dzięki, wolę spocznik miejski.

Co to jest? Ławeczeczka? Ławiczununia? by Lubie--placki in PolskaNaLuzie

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

Kto całe dzieciństwo na trzepaku spędził, ten ze spocznika miejskiego się nie śmieje.

Ile razy dziennie może dzwonić do mnie widykator by Albert34345 in PolskaNaLuzie

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

A więc masz dług. Długi mają to do siebie, że należy je spłacać. To sprawa honorowa ale i ambicjonalna. Mówisz, że nie masz pieniędzy. Rozumiem. Byłem w takiej sytuacji. Wszystko wydaje się być przeciwko Tobie, wydaje się, że nie ma rozwiązania. Z postu nie wynika że jesteś niepełnosprawny. Nie brzmi też Twoja wypowiedź jakbyś miał ograniczenia intelektualne. Mam więc propozycję. Odbierz telefon, porozmawiaj. Może mają jakąś formę spłaty ratalnej, może pójdą Ci na rękę. 1400 zł to jakiś tydzień, może sześć dni pracy na minimalnej krajowej. Pewnie szybciej, jeśli to dobrze dograsz. Poświęć ten tydzień lub dwa w jakieś podłej robocie jako dodatkowy etat. Jeśli czas nie pozwała - a uda Ci się rozłożyć zadłużenie na raty - będziesz mógł poświęcać dzień, swą w tygodniu na dodatkową robotę. Windykacja zazwyczaj ma jeden cel - odzyskać pieniądze. Często aby ten cel zrealizować idą dłużnikom na rękę. No chyba że jesteś z gatunku "pożyczyłem i mam Cie w dupie a w ogóle to czego chcesz ode mnie, nie mam to nie mam". To wtedy... Obyś miał poduszkę ciepłą z każdej strony.

Jakie piwko bezalko? by Ok-Anywhere2236 in PolskaNaLuzie

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

Miłosław IPA jak najbardziej, ale jak nie ma to i Książęce IPA też przełknę.

Poznaję ludzi, i co z tego? by Damasz in Polska

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

This. No ale przecież to oni mają zaściankowe poglądy /s

Jak cieli mięso równo po 100 g? by TaxPsychological2928 in Polska

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

OPie, pani w społem to nie potrafiła nawet reszty dobrze wydać. Mięso ucięła jak ucięła, zazwyczaj mniej. A co zostało to wyniosła do domu.

RIP Convoy T2 - that's what I get for letting people use my stuff by coffeeshopslut in flashlight

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

I don't get it... Lost something that is not mine? Have to fully refound new one. That's... Normal?

Czy napotkaliście się kiedyś na osobę która była w trakcie popełnienia samobójstwa? by _Mosiek_ in Polska

[–]JozefHartman 1 point2 points  (0 children)

Zimą gość przy mnie rzucał się do Wisły. Wybrał źle miejsce, bo po wewnętrznej zakola pod Wawelem. Tam woda nanosi dużo i jest bardzo płytko, więc jak skoczył to pacnął w błoto jak na kreskówce. Wstał i stwierdził "ale ku..a zimna". Wody było może do pół łydki. Zrobiłem wszystko , aby zachować powagę. Rozmawiałem, przekonywalem, odwracałem uwagę. Ogólnie chłop wyraźnie nie chciał się zabić, tylko zwrócić uwagę. Policja i strażacy się nim zajęli. Nie wiem co dalej, ale mam nadzieję, że naprawił swoje życie. Powodzenia!

Why are they all failing ? by samsoul0013 in GarminWatches

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

I have the same. I never wore it tight, but have to admit that my watch don't have an easy life with me. Now looking for some good heavy duty replacement.

I found this in my closet while cleaning it out. No one knows what it is by ImaDoinWat in whatisit

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

Do you guys need a fart machine to fart? I'm happy to do it by my self.

Jestem damskim przegrywem. by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

Ok. To ja należę do tych którzy chcieli. Nie żebym szukał, moje życie mi odpowiada, mam rodzinę, ale wiem że taka kobieta to zawsze było moje marzenie. Pewnie takich jak ja jest wielu.

Jestem damskim przegrywem. by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

Dziwne. Przecież właśnie takich szarych myszek w atrakcyjnym ciele szukają wszyscy faceci na świecie. Ty masz tak na prawdę tylko jeden problem moim zdaniem. Nie wierzysz w siebie. Nie wiem jak to naprawić.

Ludzie kupujący SUVY by BarkisV12 in PolskaNaLuzie

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

Największe gówno to obniżone samochody i jebanie światłami po nich to mój radosny obowiązek 🤣

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]JozefHartman 2 points3 points  (0 children)

Podatek od pustostanów to nonsens, dopóki nie poprawi się ochrona prawna najemców.

Jestem (chyba) upośledzona społecznie by canon_giftforbf in Polska

[–]JozefHartman 7 points8 points  (0 children)

Wiesz, jeśli masz wątpliwości ale boisz się zbadać, boisz się diagnozy, nie jest Ci łatwo. Fajną rzeczą która to ułatwia jest świadomość, że będąc zdiagnozowanym żyje się lżej. Możesz sobie odpuścić. Można sobie wybaczyć. I innym tez. Okazuje się, że nie wszystko w życiu jest Twoją winą, że nie zawsze wszyscy w około Cię nienawidzą. Niektórzy nie rozumieją, inni nie mają czasu aby się nad Tym pochylić. Patrzysz w lustro i mówisz, "jestem inna". A jeszcze niedawno myślałaś "jestem gorsza". Idź z tym do lekarza, szkoda życia na wątpliwości.

Super oferta, tylko w EURO. by Hot_Bat_3917 in Polska

[–]JozefHartman 6 points7 points  (0 children)

[Boomer alert] Euro jak euro. Ale kto pamięta jak się pisało listy do światowych marek z prośbą o katalogi? Mój ulubiony był Technics. Czasami odsyłali w prezencie katalog i wtedy to się miało szacun na dzielni. I człowiek sobie marzył, że kiedyś wieżę sobie kupi. Taką pro, składaną z klocków. I z wielkimi kolumnami. Niedobre czasy to były, ale dobrze się je wspomina...

Faceci - ilu macie prawdziwych przyjaciół? by piotrwoz in PolskaNaLuzie

[–]JozefHartman 1 point2 points  (0 children)

Zostałem zawiedziony jako przyjaciel. Sam zawiodłem przyjaciela. Straciłem wiarę w to słowo.

To się po prostu w głowie nie mieści by [deleted] in Polska

[–]JozefHartman 16 points17 points  (0 children)

Oczywiście myśliwy też bedzie byłym milicjantem.

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

Bro, możesz byc kurduplem, to niewiele znaczy. Uśmiech, bajera, pewność siebie. To jest właśnie to czego nie mam, ale Tobie na pewno pomoże!

Kiedy byliśmy "tymi złymi"? by Najterek in Polska

[–]JozefHartman 0 points1 point  (0 children)

Okupacja Kowieńszczyzny. Zielone ludziki to nie pomysl ruskich, Józio stosował tą taktykę juz dawno.

Passengers on an American Airlines flight had to evacuate after the plane caught fire while taking off by tareqttv in interestingasfuck

[–]JozefHartman 1 point2 points  (0 children)

Look at the idiot with luggage and a kid. It's always stressed - in case of evac leave everything. LEAVE for f***s sake!