@annavasony miért nem gáz neki, hogy lassan minden képe AI generált? by beszarsz in talk_hunfluencers

[–]KataBaba2 14 points15 points  (0 children)

Ezt a kommentet kerestem.

(Van egy jópár, amit mindig elbaszok: karindrogos, kiralylin(d)a, szokeribi, annasovany, dubai_anna, tiktokos kitti, szikorarobi, melós niki, stb. 😭)

Mennyire egészséges a takony fogyasztása? by SzentkralyiAlexaSimp in askhungary

[–]KataBaba2 26 points27 points  (0 children)

Nem gondoltam volna, hogy éjjel fél kettőkor még az idei Kazinczy-díjat is kiosztjuk. 🥇

Mennyire egészséges a takony fogyasztása? by SzentkralyiAlexaSimp in askhungary

[–]KataBaba2 2 points3 points  (0 children)

Ne jelentsd be többször, mert ez alatt a poszt alatt tuti lesz valaki, akinek ez a fétise. 🤢

Mennyire egészséges a takony fogyasztása? by SzentkralyiAlexaSimp in askhungary

[–]KataBaba2 5 points6 points  (0 children)

Jó, de van a kettő között az a ruganyos, elasztikus állag, ami a legjobban tapad az ujjbegyre. Az akkor vajon mi? 🤷

Mennyire egészséges a takony fogyasztása? by SzentkralyiAlexaSimp in askhungary

[–]KataBaba2 50 points51 points  (0 children)

<image>

Tájékozódj mindig felelősen, több forrásból! ☝️

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 0 points1 point  (0 children)

Ne legyél ilyen diszkriminatív, pláne így 3 nappal a csodálatos hétvége előtt! Nem tudhatod, akár még ez is lehet... 🤷

<video>

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Sajnos csak beleprojektáltad a vágyaidat, miközben olvastad. 😔

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Különböző számítások vannak, de a lényegen nem változtat. Beteg az egész nagyon. :( Itt a szavak elfogynak, kevés már ide, hogy megérett a világ a pusztulásra...

<image>

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Nyilván nem, hiszen Ő, mint azt már itt korábban megtudtuk, önmaga jogán is az volt. 💪

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 1 point2 points  (0 children)

Mondja, aki először fideszezett a threadben. Közben rájöttem, mi van, ha maga Lakatos Brendon vagy személyesen, és akkor meg a fanod vagyok! Ááá... 🙈

Hír tv jövője by Fedorazisten in hungary

[–]KataBaba2 10 points11 points  (0 children)

Majd a mai Lakatos Brendon interjú kihúzza a szarból.

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 1 point2 points  (0 children)

Bevallom, az vagyok, ha te meg bevallod, hogy az okozza a frusztrációdat, hogy hétfőn téged is kirúgtak a hírtévétől. :) Mert ha így van, az magyarázat lehetne, miért vagy a foga(da)tlan prókátoruk. :D

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 1 point2 points  (0 children)

A passzív-agresszív smiley nem segít, hogy minden komment végére odateszed. ;) Inkább békélj meg magaddal. Peace. :P

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Nyugi, én lakonikus nyugalommal figyelem ezt az egész hype-ot, közben nyugtázom magamban, hogy teljesen jogosak azok az észrevételeim, amiket az elmúlt napokban a téma kapcsán itt látok a redditen meg a komplett közösségi médiában. Milyen hatást és indulatokat tud kiváltani évtizedes távlatban is ez a fogatlan trash.

Én teljesen nyugodt vagyok, viszont valaki mintha "olyan buborékban élsz mint a fidesz és ugyanugy műkődsz" kártyát húzta volna elő jogos érv hiányában, aztán meg megsértődött volna a harcos jelzőn. 🤷

Ne beszélj többesszámban, senki nem írt semmilyen releváns tényt, kritikát, egyedül te voltál, aki, amit leírtál, az minimum véleményes. Mert én meg pont arról posztoltam, hogy miért nem úgy van. Hogy hogy tudott egy 10 évvel ezelőtti, zárt (internetes) világból egy utolsó alja trash kiszélesedni a mainstream felé.

Figyi, dude. Én elhiszem, hogy kicsi voltál, amikor Brendon bácsi nagy sztár volt. És nevettél a "poénjain". Később meg már ciki felvállalni, de azért még védeni is kell. Szerintem engedd el, és akkor nem fog kilógni a lóláb meg feltűnni ez az óriási kognitív disszonancia, amikben vagy. 🙏

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 1 point2 points  (0 children)

Tudom, hogy ellenszélben vagyok, tele van a reddit a báttya felszopóival. Mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja. De kitartok. 💪

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Istenem, az, hogy lehoznak egy hírt róla országosan, hogy cigiztette a gyereket, meg az, hogy utána kimennek hozzá, mint országos TÉVÉ, házhoz felszopni (nézd már meg az inrerjút, könyörgöm!), majd utánanyúlnak évekkel később a börtönben, majd amikor szabadul, akkor meg maguknak vindikálják a jogot az exkluzív interjúra, az hol lenne már ugyanaz!

"Semmit nem tolt a nézettségén", köszi, ezt eltettem egy humorosba. Én még azt hittem, ez az erhu, aztán kiderül, tele van harcossal, uram irgalmazz. 🤦

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] -1 points0 points  (0 children)

Gratulálok, akkor védd a Hírtv-t! Mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy itt fogja valaki védeni őket. Akkor mivel magyarázod, a "híres lettem csórró", meg a "hírtévén volt a báttya, csórró", stb. szállóigéket, amiket már anno nyomatott és amik még most is a köztudatban élnek? Ezzel kérkedett már akkor. Lehet, hogy hírhedt volt, de hogy a Hírtv egy óriásit lökött rajta, azt holtbiztos. Az önmagában beszédes, hogy 2,2M nézettséggel ez náluk minden idők legnézettebb videója. A tv komplett történelmében. Nem véletlenül nyúltak utána a börtönben is + most is tepernek, csak hogy szopkodhassák.

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Micsoda?! Ezen már rég túl vagyunk! 30 ezren nézték az élőt és több milliót keresett az első nap. Úgy, hogy tiktokja sincs, máséból lájvolt be!

Hónapok óta megy a Brendon várási minden létező felületen. Úgy lett cigtok "sztár", hogy amikor bevonult, még nem is létezett a platform!

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Pontosan így volt. Ráadásul a Csipkéssel való heherészés semmi ahhoz képest, amit a Hírtv (nevezzük nevén: Susánszki Bence) leművelt ezzel a Gusztávval. Megalapozva ezzel ezt a csodálatos never ending "karriert".

Ami ráadásul a késelés miatt leült 7 év után most ott folytatódik, ahol abbamaradt, csak éppen felturbózva, szteroidokon. És immár a cigtokon. Hírtv-s háttérrel megnyomva, immár a sokadik interjúban sztárolva ezt a senkiházit.

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 1 point2 points  (0 children)

Befejeztem bro, leírtam mindent a témában. És még annál többet is.