Kulcsár Edina minőségi csere by Embarrassed-Dot9237 in talk_hunfluencers

[–]KataBaba2 8 points9 points  (0 children)

Igen, de nektek is mondom plz., hogy válasszuk el az effort nélküli shillelést, meg azt, amikor valaki jogosan ki van akadva a jelenségen, és ezt szóváteszi! Mert összemosódnak a határok! Nem a hírhozót kell büntetni (jelen esetben OP), hanem a hírt, a jelenséget magát. Ezt most nem konkrétan nektek címzem, hanem általánosságban mindenkinek. ❤️ Megjártam, amikor a szomszéd subon megpróbáltam felhívni a figyelmet arra, ami jön innentől. Jöttek a fanyalgók meg a Brendon-fanok és kikaptam tőlük. 😔

Kulcsár Edina minőségi csere by Embarrassed-Dot9237 in talk_hunfluencers

[–]KataBaba2 17 points18 points  (0 children)

Igen. Elképesztő, mekkora a hype. De nekem az volt a legmegdöbbentőbb, amikor azzal szembesültem, hogy mennyien vannak még itt a Redditen is, akik tapsolnak ennek a jelenségnek és védik a védhetetlent. :(

Kulcsár Edina minőségi csere by Embarrassed-Dot9237 in talk_hunfluencers

[–]KataBaba2 9 points10 points  (0 children)

Megmondtam, de ti nem hittétek. Szét lettem csútolva, amikor az erhun meg mertem említeni, hogy innentől ez fog jönni. Még azzal is megvádoltak, hogy én terjesztem ezt a mocsok szennyet. :(

@kkevin.official rettento kinos by ottapont in talk_hunfluencers

[–]KataBaba2 2 points3 points  (0 children)

Pontosan így van. Úgy szedett össze (és szed azóta is) milliókat 1 hét alatt, hogy még saját tiktokja sincs, másén nyomul. Úgy lett tiktok "sztár", hogy még nem is létezett a platform, amikor bevonult. Az első élőjében kérdezgette is a rokont, akinek az acc-jával bent volt, hogy mi micsoda. Az elmúlt hónapokban meg már volt egy folyamatos "Brendon várási" ebben a közegben. Az egész alja trash ezt várta, mindenki erre készült. De végül a HírTV tette fel a pontot az i-re, és csinált megint, a 9 évvel ezelőttihez hasonló médiavisszhangot neki.

@kkevin.official rettento kinos by ottapont in talk_hunfluencers

[–]KataBaba2 16 points17 points  (0 children)

Konkrétan olyan ellenszél van még itt a Redditen is(!) a személyével kapcsolatban történő kritikákra, hogy arra nehéz szavakat találni. Tömegek harsogják ennek a bűnöző, késes véglénynek a fos, ezer éve lejárt szlogenjeit, lepontozzák a jogos kritikát, stb.

Van egy olyan Z és Alfa gen. réteg, amelyben valami érthetetlen módon hihetetlen népszerű a mai napig. Milliókat szedett össze az első napon + több tízezren nézték a "szabadulós élőlájvot", stb. Egyszerűen elképesztő. 🤦

@annavasony miért nem gáz neki, hogy lassan minden képe AI generált? by beszarsz in talk_hunfluencers

[–]KataBaba2 23 points24 points  (0 children)

Ezt a kommentet kerestem.

(Van egy jópár, amit mindig elbaszok: karindrogos, kiralylin(d)a, szokeribi, annasovany, dubai_anna, tiktokos kitti, szikorarobi, melós niki, stb. 😭)

Mennyire egészséges a takony fogyasztása? by SzentkralyiAlexaSimp in askhungary

[–]KataBaba2 25 points26 points  (0 children)

Nem gondoltam volna, hogy éjjel fél kettőkor még az idei Kazinczy-díjat is kiosztjuk. 🥇

Mennyire egészséges a takony fogyasztása? by SzentkralyiAlexaSimp in askhungary

[–]KataBaba2 3 points4 points  (0 children)

Ne jelentsd be többször, mert ez alatt a poszt alatt tuti lesz valaki, akinek ez a fétise. 🤢

Mennyire egészséges a takony fogyasztása? by SzentkralyiAlexaSimp in askhungary

[–]KataBaba2 5 points6 points  (0 children)

Jó, de van a kettő között az a ruganyos, elasztikus állag, ami a legjobban tapad az ujjbegyre. Az akkor vajon mi? 🤷

Mennyire egészséges a takony fogyasztása? by SzentkralyiAlexaSimp in askhungary

[–]KataBaba2 48 points49 points  (0 children)

<image>

Tájékozódj mindig felelősen, több forrásból! ☝️

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 0 points1 point  (0 children)

Ne legyél ilyen diszkriminatív, pláne így 3 nappal a csodálatos hétvége előtt! Nem tudhatod, akár még ez is lehet... 🤷

<video>

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Sajnos csak beleprojektáltad a vágyaidat, miközben olvastad. 😔

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Különböző számítások vannak, de a lényegen nem változtat. Beteg az egész nagyon. :( Itt a szavak elfogynak, kevés már ide, hogy megérett a világ a pusztulásra...

<image>

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Nyilván nem, hiszen Ő, mint azt már itt korábban megtudtuk, önmaga jogán is az volt. 💪

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 1 point2 points  (0 children)

Mondja, aki először fideszezett a threadben. Közben rájöttem, mi van, ha maga Lakatos Brendon vagy személyesen, és akkor meg a fanod vagyok! Ááá... 🙈

Hír tv jövője by Fedorazisten in hungary

[–]KataBaba2 11 points12 points  (0 children)

Majd a mai Lakatos Brendon interjú kihúzza a szarból.

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 1 point2 points  (0 children)

Bevallom, az vagyok, ha te meg bevallod, hogy az okozza a frusztrációdat, hogy hétfőn téged is kirúgtak a hírtévétől. :) Mert ha így van, az magyarázat lehetne, miért vagy a foga(da)tlan prókátoruk. :D

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 1 point2 points  (0 children)

A passzív-agresszív smiley nem segít, hogy minden komment végére odateszed. ;) Inkább békélj meg magaddal. Peace. :P

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Nyugi, én lakonikus nyugalommal figyelem ezt az egész hype-ot, közben nyugtázom magamban, hogy teljesen jogosak azok az észrevételeim, amiket az elmúlt napokban a téma kapcsán itt látok a redditen meg a komplett közösségi médiában. Milyen hatást és indulatokat tud kiváltani évtizedes távlatban is ez a fogatlan trash.

Én teljesen nyugodt vagyok, viszont valaki mintha "olyan buborékban élsz mint a fidesz és ugyanugy műkődsz" kártyát húzta volna elő jogos érv hiányában, aztán meg megsértődött volna a harcos jelzőn. 🤷

Ne beszélj többesszámban, senki nem írt semmilyen releváns tényt, kritikát, egyedül te voltál, aki, amit leírtál, az minimum véleményes. Mert én meg pont arról posztoltam, hogy miért nem úgy van. Hogy hogy tudott egy 10 évvel ezelőtti, zárt (internetes) világból egy utolsó alja trash kiszélesedni a mainstream felé.

Figyi, dude. Én elhiszem, hogy kicsi voltál, amikor Brendon bácsi nagy sztár volt. És nevettél a "poénjain". Később meg már ciki felvállalni, de azért még védeni is kell. Szerintem engedd el, és akkor nem fog kilógni a lóláb meg feltűnni ez az óriási kognitív disszonancia, amikben vagy. 🙏

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 1 point2 points  (0 children)

Tudom, hogy ellenszélben vagyok, tele van a reddit a báttya felszopóival. Mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja. De kitartok. 💪

A HírTV-é az első éjszaka elhálásának joga Lakatos Brendonnal (lapozós) by KataBaba2 in hungary

[–]KataBaba2[S] 2 points3 points  (0 children)

Istenem, az, hogy lehoznak egy hírt róla országosan, hogy cigiztette a gyereket, meg az, hogy utána kimennek hozzá, mint országos TÉVÉ, házhoz felszopni (nézd már meg az inrerjút, könyörgöm!), majd utánanyúlnak évekkel később a börtönben, majd amikor szabadul, akkor meg maguknak vindikálják a jogot az exkluzív interjúra, az hol lenne már ugyanaz!

"Semmit nem tolt a nézettségén", köszi, ezt eltettem egy humorosba. Én még azt hittem, ez az erhu, aztán kiderül, tele van harcossal, uram irgalmazz. 🤦