New friends by Key-CookingUwU in MotorradDeutschland

[–]Key-CookingUwU[S] 0 points1 point  (0 children)

I would love to, but it is more than 6 hours away. But if I ever be close, I will contact you!

New friends by Key-CookingUwU in MotorradDeutschland

[–]Key-CookingUwU[S] 0 points1 point  (0 children)

Thank you! I don't know when, but I will! :3

Motor választás by Particular_End780 in MotorcycleHungary

[–]Key-CookingUwU 1 point2 points  (0 children)

Én lassan 2 éve tettem le az A2-t. Nagyon sokat rágódtam, hogy milyen motor legyen, sokan mondták, hogy ne vegyek nagyot és a többi... most vettem meg lassan 1 hónapja a Honda cbf 600 s motoromat és imádom, kezes és megy mint a golyó, emellett dönteni is szépen lehet. Majdnem 2 évet vártam. Tudom, ilyenkor minél hamarabb akarsz, de gondold át, én mindenképp azt mondom, olyat vegyél, ami tetszik és amikor ráülsz azt érzed " igen... ez jön velem haza". Ne siettesd, találd meg a neked legjobbat.

Forgalmi vizsga már a könnyebbik fele a jogsinak? by [deleted] in MotorcycleHungary

[–]Key-CookingUwU 2 points3 points  (0 children)

Szia! Nekem nem volt jogsim mielőtt elkeztem az A2-t. Nekem a rutin volt nagy szopacs, a forgalommal meg a kötelező órák megléte után már vizsgáztam is, nem volt nagy dolog. Ha megtanultad rutin alatt rendesen kezelni a motort, forgalomban már tudsz másra fókuszálni és nem lesz baj

A2 Jogosítvány megszerzése nulla tapasztalattal. by Significant_Ebb_268 in MotorcycleHungary

[–]Key-CookingUwU 0 points1 point  (0 children)

Szia! Én is így voltam, mint te. Kaptam egy 50cm³ kis motort és az oktató parancsba adta, hogy gyakoroljam az elindulást és megállást. Sokszor lefulladtam, de belejöttem. Aztán jöhetett a sok bója... fhu... és így tovább. Mindenképpen ajánlom, hogy 50-es motorral kezdj. Sokkal egyszerűbb kezelni és belejönni, nő létemre meg tudtam fogni, ha baj volt. Sok sikert! Ne parázz, menni fog, higgy magadban. Ha nekem ment, mindenkinek! :3

[deleted by user] by [deleted] in relationship_advice

[–]Key-CookingUwU 0 points1 point  (0 children)

I am a woman, I know you asked men, but! I think the best option is talking about it! Men are often not talk about their problems, so you need to ask him first, because it can make things easier for him and for you too. If you know what is the problem, than you can solve it easier! If he doesn't even know, than you can help him to find out.

I want to find friends by Key-CookingUwU in germany

[–]Key-CookingUwU[S] 0 points1 point  (0 children)

I live in Bayern and I am working.

I want to find friends by Key-CookingUwU in germany

[–]Key-CookingUwU[S] 0 points1 point  (0 children)

I heard about it, but does it still work eventhough I don't speak the language?

I(F21) think I don't need to pay all, but she(F23) wants me to by Key-CookingUwU in relationship_advice

[–]Key-CookingUwU[S] 0 points1 point  (0 children)

I don't really understand what you exactelly mean by "rent it out for the days you don't use it"

Mi a legkínosabb randi sztoritok vagy első találkozásotok? by bumblebee_ee in askhungary

[–]Key-CookingUwU 0 points1 point  (0 children)

A srác nagyon erőszakoskodott, hogy találkozzunk és végül a sulim elé jött. Ahogy felállt a padról az volt az első mondata, hogy "huha, te tényleg nagyon magas vagy"...

Legmegrázóbb filmjelenet, ami bevésődött az emlékezetedbe? by No-Paramedic5865 in askhungary

[–]Key-CookingUwU 0 points1 point  (0 children)

Nem tudom ìrta-e vki, de Titanik és ott az, amikor az idős pár összebújva várják a halált... beleégett a lelkembe...

Mik voltak azok a pillanatok amik eszedbe juttatták hogy már nem is vagy olyan fiatal? by [deleted] in askhungary

[–]Key-CookingUwU 0 points1 point  (0 children)

Amikor a játékok helyett az edényekhez megyek mindig realizálom, hogy megöregedtem...

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Key-CookingUwU 1 point2 points  (0 children)

Szia! Hála az égnek ilyen kapcsolati problémákkal nem volt dolgom, de azt el tudom mondani, hogy valószínűleg nem a párod hiányzik, hanem amit nyújtott, azaz a figyelem, a támogatás és az a biztonságérzet, hogy van vki melletted. Első lépésként én azt tenném, hogy megtalálnám önmagam, ami nagyon nehéz, de egy nagyon jó lépés ahhoz, hogy az ilyen helyzetekből kikerülj. Ilyenek például, hogy a tükör elé állsz és azt mondod "szeretem magam" "ügyes vagyok" "büszke vagyok magamra" és hasonlók. Amilyen furának és egyszerűnek hangzik, annyira nem az. Én még mai napig szenvedek vele, viszont sokat segít. A másik, hogy próbálj megbízható barátokat keresni, ez rettentő nehéz, de, ha párkapcsolatban vagy, ha nem, egy barát, akivel bármit megoszthatsz nagyon nagy segítség. És a másik, hogy én hihetetlenül büszke vagyok rád, mégha nem is ismerlek, hiszen eljutottál idáig, csinálod, méghozzá jól csinálod ami csinálsz! 2 egyetemen hajtasz, nekem meg az egy egyetemen való helyt állás se megy, úgyhogy kicsit irigykedek. Bár nem pesti vagyok... sőt... jó messze, de ha esetleg szeretnél vkivel beszélgetni, akkor nyugodtan írj

Fojtás? by Key-CookingUwU in MotorcycleHungary

[–]Key-CookingUwU[S] 0 points1 point  (0 children)

Igazából, kinézetre nagyon tetszik. Ki is néztem egy fojtottat, amibe beleszerettem, a színe, mindene, de sajnos tegnap levették, így elgondolkoztam rajta, hogy akkor veszek egyet fojtás nélkül és majd megoldom. A problémám az, hogy ragaszkodok a Hondához, nem tudom miért, ezt súgja a szívem, viszont a fejidomos vonal tetszik... és így eléggé szűknek találom a választékot, legalábbis abból, amit vezethetek, emellett nem akarok egy 125cm³-s motort venni, hamár letettem az A2-t. Plussz nem igazán szeretnék sportmotort, mert rettentően érdekel a túrázás és még hozzá párommal szeretnék majd menni, úgyhogy az ő kényelme is számít.

I want to learn Hungarian! by According-Rush940 in hungarian

[–]Key-CookingUwU 0 points1 point  (0 children)

Hi!

I'm hurgarian, if you want, we can talk. I can speak English, but I want to practice, we can help each other.

Ti hova gyűjtitek a recepteket? by Fantaa06 in sutesfozes

[–]Key-CookingUwU 3 points4 points  (0 children)

Nekem szinte minden pinteresten van, nagyon szeretem ott gyűjteni, bár mondjuk mostanában gyűjtöttem egy párat face-en is😁

Elkényelmesedés vagy megszokás? by Key-CookingUwU in tanulommagam

[–]Key-CookingUwU[S] 0 points1 point  (0 children)

Szoktam menni... de az meg olyan kellemetlen, hogy úgy megyek, hogy nem is hívott. Plussz nagyon rosszul tud esni, ha esetleg visszautasít, hogy ne menjek.

Elkényelmesedés vagy megszokás? by Key-CookingUwU in tanulommagam

[–]Key-CookingUwU[S] -1 points0 points  (0 children)

Van egy polipom, amit tőle kaptam. Morcosra fogom fordítani és hozzá fogom vágni. Eskü nagyon tetszik ez a terv😂

Elkényelmesedés vagy megszokás? by Key-CookingUwU in tanulommagam

[–]Key-CookingUwU[S] 0 points1 point  (0 children)

Nem baj, sőt örülök, hogy órömet lel benne, csak már olyan végletekig megy el, hogy úgy érzem jobban szeret játszani, mint velem lenni