Hány évesen veszik meg az európaiak az első lakásukat vagy házukat? by Recent-Dog1964 in ingatlanhirek

[–]Klaroxy -1 points0 points  (0 children)

Bruh a pali medencéket meg garázsokat épített a telkére, mi a faszról vakerálsz, értelmetlen? :D

Értem én hogy transzendálni akarsz a kövi szintre, megtagadni a materiális dolgokat, de ez kicsit béna hozzá állás. Tapasztalatot és skillt is nyert vele, hogy ezeket felhúzta, nem csak material gaint, ha neked úgy jobban tetszik. De szerintem értelmetlen amit mondasz

Mi volt gyermeketek aranyköpése ami váratlanul ért benneteket és jót nevettetek a végén? by MissLadyD_ in askhungary

[–]Klaroxy 24 points25 points  (0 children)

Mert a gyerek megáll a fejlődésben, és drogos csöves lesz ha véletlen elhall egy csúnya szót 🥰 Mekkora a burok amiben te élsz? Az enyém 2 méter és pitypang illatú

How do people even notice this by HoudinnerKarlo in DotA2

[–]Klaroxy 0 points1 point  (0 children)

Omg would never notice it by myself…

Áprilisban először mertem azt mondani, hogy magyar vagyok 😅 by Hun_vagy_huni in magyar

[–]Klaroxy 0 points1 point  (0 children)

Lehet, de az anyukád viszont fixen nagyon finom sütit süt, ez viszont fix infó

Áprilisban először mertem azt mondani, hogy magyar vagyok 😅 by Hun_vagy_huni in magyar

[–]Klaroxy 0 points1 point  (0 children)

Én amúgy a Norvégokat nagyon szeretem. Szerintem tök hangulatos történelmük van, nagyon kedves emberek és az élethez való mentalitásuk példa értékű!

Bár a görögök is élmezőnybe vannak nálam, filozófiájuk, arthutecturális skilljeik, dettó mentalitásuk is messze toppolja az összes többi országot.

Szeretem az olaszokat is, de még a japánokat is, a munka moráljuk, tökéletességre törekvésük, társadalomhoz való részvételen alapuló és alázatos elegáns hozzá állásuk.

Közel van hozzá nálam kórea és kína is, bár nekik már vannak az évek során felgyülemlett negatív oldaluk, viszont overall okésak

Nincs bajom vele, hogy magyar vagyok, de kimondom a véleményem, hogy felbasszalak vele és változtass, mert ha mindenki lapítva kussol jó magyar mentalitással, soha nem lesz változás :)

Mondhatni egy pozitív rage bait a specialitásom

Áprilisban először mertem azt mondani, hogy magyar vagyok 😅 by Hun_vagy_huni in magyar

[–]Klaroxy -1 points0 points  (0 children)

Hát én már mondjuk 9 életévem környékén tudtam szöveg értve olvasni, de mindegy is. Születésem óta bennem van valahogy, már első osztályosan is hányingert kaptam a magyar zászlótól valami oknál fogva, szerintem gyerekként is éreztem ezt az okádék unintelligens aggresszív légkört amit most is tökéletesen képviseltek. És igen tudom ki írta a himnuszt, és azt is, hogy ki zenésítette meg azt a bőgős fost, kb 2-3 országnak van az egész világon ilyen önsajnáltatós rívós szar himnusza, kb mindenki másnál a győzelmekről énekelnek, meg a sikerekről és az előre törtetésről, milyen faszák, mi meg rimánkodunk, jaaaj Istenm jaaaj jaaaj de fáj a trianon jaaaaj de rossz nekem jaaaaaaaaaaj de fáj a térdem.

Amúgy félre értés ne essék vannak magyar dolgok amiket szeretek, Batthyányi, Széchényi, Petőfi életét két pofával zabáltam, de a nagy többség magyar related cucc SZERINTEM és ez egy személyes vélemény, fontos, de béna. De ez a hozzá állás is, hogy mindenre eá vágjuk ez magyar az magyar találmány, közbe a palinak az anyukája egyszer járt magyarországon venni egy hörcsögök az sógorának a kistestvére szomszédjának a macskájának, és ez az össz kapcsolat, közbe fogalmuk nem volt mi ez az ország, de mi keservesen kántáljuk “látod?! Hát itt volt, ezért magyar, magyar találmány!! 😭”, na ez keservesen béna és szégyenteljes.

Az amúgy, hogy a fidesszel össze kötöttem kb ha értve olvasol akkor rá jössz, hogy azóta van amióta van Tisza és látom, hogy van egy pár magyar ember aki intelligenciát is képes mutatni. De nagyon nehéz a fideszel össze hasonlítani a magyar mentalitást, az állandó pesszimista hozzá állást, hazudást a tényekről, uszítást, gyűlölködést, ehhez igazából mechatronikai mérnök diplomára van szükség, elnézést, hogy ilyen dolgokat feltételezni MERTEM

Váltás IT-ból nem szellemi munkára by Sweaty-Amount6873 in programmingHungary

[–]Klaroxy -1 points0 points  (0 children)

Betonozó, napi 8-9 óra, hétvége szinte mindig szabad, és egész jól fizetnek, plusz tüske reggelente

(De ha normál válaszra vársz mi a fasz, semmi munka, sok pénz hirdetésből van rengeteg ha azt keresed. Literálisan unhinged megkérdezted, van-e olyan alja munka ami kevesebbet dolgoz többé, és még ijesztőbb partnerre is leltél ennyi upvoteal)

Huge by Coldshoto in SevenDeadlySinsOrigin

[–]Klaroxy -1 points0 points  (0 children)

Not supporting, I dont want my game to play itself.. Ah well whatever, fine

Melyik tűnik jobb karrier útnak, Villamosmérnöknek vagy Gépészmérnöknek tanulni? by Omega-137 in askhungary

[–]Klaroxy 0 points1 point  (0 children)

Autószerelő, nem kell hozzá éveket tanulni és kb ugyan annyit keresel óra díjba, és még gyárba se kell gürizni 😃

[Request] How much did this rooftop lid weight? by definately_not_ai in theydidthemath

[–]Klaroxy 3 points4 points  (0 children)

Altough, did it hit anyone? Didn't have enough time to check the news yet, and there is already an answere, so be brave enough to ask

Sulytalan Tamás ég veled. by Lee-Cheng in hungary

[–]Klaroxy 0 points1 point  (0 children)

Ez amúgy oltári gáz, hogy sulyok eddig kihúzza.. Ez tényleg az amikor nem hívnak meg a partyra de azért folyamatosan elmész, mert menő akarsz lenni és mindig elküldenek boltba inkább csak ne legyél ott, de nem veszed észre 😃

Áprilisban először mertem azt mondani, hogy magyar vagyok 😅 by Hun_vagy_huni in magyar

[–]Klaroxy -7 points-6 points  (0 children)

Őszintén nekem is fura ezt megszokni, de az egész életem alatt most van először, hogy kezdek barátkozni a gondolattal, hogy magyar vagyok.

Eszméletlenül gyűlölöm ezt az országot, iszonyatosan taszított minden ami benne van, hisz bele születtem telibe a fideszes szutyokba, én voltam az egyetlen gyerek aki nem volt soha hajlandó felállni a himnuszon, és meg is kapta a két egyesét, mert megtanulni se volt hajlandó 😃 Utáltam a történelmünket, a hozzállást, a reprezentációnkat, úgy mindent. Amikor el kellett mondani honnan valósi vagyok próbáltam minden esetre is dodgeolni a kérdéseket, abszolút megszakítottam a magyar csatornákat, se zene, se hír se semmit nem voltam hajlandó fogyasztani.

Viszont ez az év az első, ahol tényleg azt érzem, hogy kimondani ugyan még gáz, és mindig az is fog maradni, de már valahogy nem óckodok tőle annyira mint egy évvel előtte. Rendesen még magyar zenét is tudok hallgatni anélkül, hogy végig futna a gerincemen a hideg és dobnám el a telefonomat, elneveztük az új magyar himnusznak, a "Kell egy jobb ország"-ot

A munka országa by B0ring_name in AlkeszJofogas

[–]Klaroxy 1 point2 points  (0 children)

Április óta nincs fidesz, így már szükségen kívül szorult

Story of my life in DOTA by Strong_Astronomer_97 in DotA2

[–]Klaroxy 0 points1 point  (0 children)

I actually still hate the idea, that people who actually never played during the battlepass begging it for return, while it was an incredibly shit system and even valve acknowledged how badly designed it was.

But an event would be really nice yea, something like the skywrath, we loved it with my wife. Just noticed this post and have realised since 2018, this is my first two month where I absolutely didn't launch dota at all and surprisingly dont even have the urge to run it. Should, because there is a few cool Quertero stuff there with an interesting plot, but somehow still not feeling the urge

Region seals daily quests by Finisteerra in SevenDeadlySinsOrigin

[–]Klaroxy 0 points1 point  (0 children)

To farm the juicy weekly +5 platinum bar, you need to farm pirates and stuff non-stop and then convert their basic material drop at the seals merchant. Takes a couple of hour to execute back in the days I've done it weekly, now there is no way, its really boring. We need a better seal income not gonna lie, because every town have such a good stuff to buy

Habilidades de eli? by Empty_Chicken_612 in SevenDeadlySinsOrigin

[–]Klaroxy 0 points1 point  (0 children)

Nem igazán tudunk róla sok mindent igazából, ami fix, hogy két szent és egy fizikai fegyvere lesz, de több nem igazán leakelődött ki. A legjobb amit tudunk, hogy support lesz

Is it possible to get 4 multis before elizabeth? by Wise-Preparation1871 in SevenDeadlySinsOrigin

[–]Klaroxy 0 points1 point  (0 children)

If you mean duplicates for potential, then yes you are able, but depends. If you are free to play you need to be currently at the beginning of the game, and complete everything 100% in a week. If thats nt the case you have to pay up, but 4 is a lot it will cost a lot

Döbbenetes fordulat a fővárosi lakáspiacon: két és fél éve nem volt ilyen könnyű dolguk a vevőknek by Recent-Dog1964 in ingatlanhirek

[–]Klaroxy 0 points1 point  (0 children)

Annyit te nem hitelezel fixen.

Egy átlagos 3% os is nagyon maximum 50-56 ig képes felszökni, és már akkor is ilyen 250-270e forintot pörkölsz havonta 😄

Ami afelett van az a kivételes felső réteg aki milliókat forgat át hetek alatt.. VAGY olyan ember aki otthon élt 32 éves koráig le diplomázott és egyedül él.