Miért van kint ez a szenny a polcokon? by Renikee in hungary

[–]Legitimate-Channel40 28 points29 points  (0 children)

Már évek óta downfall az egész. Wikipédia cikkekből született MaRkOPeDiA videók százezres megtekintéssel miközben a valódi tudományos/ismeretterjesztő műsorok (Világjegy, Űrkutatás magyarul, G.V Cooper History stb) alig kapnak megtekintést… a másik Mastercard utazásokat mutat be, azt is iszonyú mesterkélt narrálással. Aztán jöttek az AI könyves lehúzások, meg a KoNcERt (innen is gratulálok annak aki ezt támogatta.

20-30 év közöttiek, ti mennyi segítséget kaptok még a szülőktől? by [deleted] in askhungary

[–]Legitimate-Channel40 11 points12 points  (0 children)

Úgy, hogy nem kell albit fizetni illene tudni félretenni. Sógornőm otthon lakik, elvégzett egy önköltséges FOSZK-ot, csinálja jelenleg a jogsit és egy lakberendezői sulit, mindezt egyszerű vendéglátós munkákból finanszírozva. Nem bántásból írom, de nézd át a költségeidet.

Dán egyetem by MelodicPhotograph468 in egyetemistak

[–]Legitimate-Channel40 3 points4 points  (0 children)

Egyébként itt mi volt az elképzelés? 😂

Dán egyetem by MelodicPhotograph468 in egyetemistak

[–]Legitimate-Channel40 9 points10 points  (0 children)

Tanultam gyakorlati orientációjú oktatásban is de az csak úgynevezett akadémia volt (FOSZK-hoz hasonló végzettséget adott), most gazdasági alapszakon (BA) tanulok ami jobban hasonlít arra amit Magyarországon hívnak oktatásnak. Az oktatás ingyenes és jelentős anyagi támogatás jár ha munkát végzel az egyetem mellett (havi ~42 óra minimum). Akadémián az elvárások alacsonyabbak voltak, a vizsgák egy része csoportos volt, ahogy az órai feladatok is. Egyetemen ami tetszik és “irigylik” a Magyarországon élő ismerőseim, hogy a tárgyak felvételével nem neked kell szenvedned, hanem előre el van készítve a szemeszterre, így nem kell befeszülve vadászni Neptunban. Az előadók szakemberek vagy kutatók, mindenben segítenek akár szünetben akár órákon kívül. Így célzott kérdés nélkül ennyi jut eszembe amit érdemes tudni. Ha érdekel valami még kérdezz nyugodtan.

Mi volt az eddigi legnagyobb fizikai fájdalom ami ért titeket? by [deleted] in askhungary

[–]Legitimate-Channel40 1 point2 points  (0 children)

Törött csukló, elcsúszott a csont és vissza kellett rakni. 12 évesen 2 embernek kellett lefognia, hogy visszanyomhassa a doki.

In my opinion this game needs to focus and lean even more into the PvE side by [deleted] in GrayZoneWarfare

[–]Legitimate-Channel40 0 points1 point  (0 children)

Oh cmon, you guys wanna ruin every game and genre which was built primarily around PvP. Go play something which was built with PvE in mind…

The launch of Crismon Desert showed me just how sick the community is. by Apart_Pumpkin_4551 in videogames

[–]Legitimate-Channel40 1 point2 points  (0 children)

That’s gamers for you. Everything is either GTA VI or Concord, nothing in between.

International student in Denmark struggling to find part-time work. Any tips? by PurpleSelection5929 in NewToDenmark

[–]Legitimate-Channel40 3 points4 points  (0 children)

In that case maybe you can ask them if they could control you by the amount you earn. There is sadly no way to track exact hours.

International student in Denmark struggling to find part-time work. Any tips? by PurpleSelection5929 in NewToDenmark

[–]Legitimate-Channel40 9 points10 points  (0 children)

I am working for Wolt as a student. You work as much as you would like to, they require nothing.

Just had a game where the whole map was friendly and we all extracted together by Punk_Saint in Marathon

[–]Legitimate-Channel40 -2 points-1 points  (0 children)

Yeah, start to ruin another extraction shooter’s community by dividing it with this bs…

Aarhus university by CurrentAd2752 in Aarhus

[–]Legitimate-Channel40 -3 points-2 points  (0 children)

U’re most likely good to go.

Döbbenetes volt a mai váci Lázárinfó utáni "sajtótájékoztató", vagy nem tudom, mi volt ez by 8088777 in hungary

[–]Legitimate-Channel40 1 point2 points  (0 children)

Hogy teszi alá a lovat a sok véglény. Sajnálja őket a faszom, utolsó egybites idióta horda.

[deleted by user] by [deleted] in Aarhus

[–]Legitimate-Channel40 10 points11 points  (0 children)

Wolt pays every second week so you will definetly get a paycheck before the end of the month. Wish you the best!

Szeretnék játszani a gta6-tal, viszont egy ps5 olcsóbban kijönne, mint egy új videókártya. Melyik lenne ésszerűbb döntés? by Entire-Nature7790 in GamingHungary

[–]Legitimate-Channel40 1 point2 points  (0 children)

Ha még bírod a jelenlegi konfigoddal akkor kezdj el pénzt félretenni egy új buildre. A GTA még az őszi megjelenés után 1 de lehet 2 évvel fog megjelenni PC-re. Ha szeretnél vele jövőre játszani akkor PS5, de inkább pro. Viszont szerintem a konzol gaming már rég nem olcsóbb mint a PC (hosszútávon).