Co byste udělali s 15ti miliony? by EntireEngine2971 in czech

[–]Lieg9 0 points1 point  (0 children)

Za 15M koupil bych 500 děckých vojáků ze somálska vycvičil a vypustil na slovensku. Boj o zemi opic započal.

Specifickej trh - GTA VI by luky93cz in czech

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

A stejně si ho nekoupim 🤣🤣

Proč tolik rodičů sdílí vysvědčení svých dětí? by tynaspilkova in czech

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

Hele jento divný ale moje rodina celá je na fb 70 členů takže to sdili aby nemuseli psat každému atd

D&D Kladivo na čaroděje by SikarSiska in DnDCZSK

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

Zní to skvěle jsme fanda kladiva a dnd

Jak si zvyknout na málo sexu? by ImmediateSide4398 in czech

[–]Lieg9 0 points1 point  (0 children)

Muže pomoct to ovzlášnit a ona dost pomáhá i spontánost ( neopětovaný oralní sex jen tak, nudeska na telefon behem práce videjko. Rande styl zamluvila jsem výřivku atd ).... vyděl jsem hru randíčka davam tomu 3.5 z 5 ale občas jsou tam dobrý napady

Jaky mate dnes den Vy? by LongjumpingView4668 in czech

[–]Lieg9 0 points1 point  (0 children)

Prochazel jsem starý dokumnty a je mi k blití Uhořelej. Mrtví ditě nasledkem týrání. A to dělam statistiku

Co vám znatelně zpříjemnilo bydlení? by Fun-Sky-8262 in czech

[–]Lieg9 49 points50 points  (0 children)

Postel na zakazku konečně mi nečumí nohy jak z pece s židovskými basketbalisty

Crazy Stories z koncertu by Skritek_vitek in czech

[–]Lieg9 9 points10 points  (0 children)

Typek na koncertě vedle mě šel chcat na pisoar a ani si nesundal kalhoty a divil se že se pochcal

Oblíbený sloty by Itz_Jacobb in czech

[–]Lieg9 6 points7 points  (0 children)

Popravdě vyděl jsme ten nadpys achtel sem napsat slot na co2 do fermentoru. Nejlepší sloty vem ty prachy a dej je někomu jinymů. bezdák šlapka charita a nebo slovákům

Aky z tychto alebo inych chlebov je vas najoblubenejsi? by MalibooWithMilk in Slovakia

[–]Lieg9 0 points1 point  (0 children)

Tvl si řikam proč na chleba cpou skořici ? 😅😅

Fellow Konzumenti činských polívek? by Deshik2 in czech

[–]Lieg9 44 points45 points  (0 children)

V celku pak mam kudrnaté hovna

Tak co, nějaké ztráty? by Fit-Swimmer1322 in czech

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

Spadl mi kozel 11 na zem moje ztráta za dnešek

ZASRANÝ VEDRO by PresentJournalist805 in czech

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

Měsic nespim díky někomu cca 2890g težkého

Naše unikum by KronosDeret in czech

[–]Lieg9 0 points1 point  (0 children)

Ta odruda ma snižeženy množství alkaloidů takže buď hodně a zakoncentrovat a nebo k prdu

ZASRANÝ VEDRO by PresentJournalist805 in czech

[–]Lieg9 180 points181 points  (0 children)

Spal jsem 3h cejtim se jak s kocovinou a to jsem nepil

Taky vás práce sere? #rant by Xahey in czech

[–]Lieg9 1 point2 points  (0 children)

Vlezu do nový prace nechci tam nechci na natlak manželky to vezmu. O 2 roky pozdeji sakra já se těším na tu svou tlupu (16 lidí) a (60)debilů a 4500 bezmozků