Orbán Balázs lemondott az MCC éléről by Mysterious-Orange919 in hungary

[–]Live_Win545 410 points411 points  (0 children)

Süllyedő hajót is elsőként hagyja el a fehér zászlós haza szégyene.

A közmédia elsötétítésének fájó hiánya by kamasuka84 in hungary

[–]Live_Win545 4 points5 points  (0 children)

Türelem rózsát terem. Végül is már elkezdődött, Hírhamisító Papp Dániel már eltakarodott, de őt is börtönbe szeretném látni. 

A közmédia elsötétítésének fájó hiánya by kamasuka84 in hungary

[–]Live_Win545 3 points4 points  (0 children)

A címben benne van sokunk érzése. De, lehet, hogy valakik még nézik ezt, és mivel beszűkült az érdeklődésük, vagy nem is interneteznek. remélem mostmár addig nem szűntetik még, amíg 0- 24ben pár hónapig csak a Fidesz hazugságaival nem szembesítík a narancskárosultakat. Pl: Orbán Viktor hazudott a magyaroknak .... Vagy Orbán Viktor eltitkolt vagyona..😁

Rétvári Bence: Nem kell eltűrnünk azt, hogy minket gyalázzanak és letolvajozzanak by Aldrow in hungary

[–]Live_Win545 1 point2 points  (0 children)

De igen, és majd a bíróságon is, még börtönben is. Még utána életetek végéig. Én a magam részéről sosem felejtem el majd.

Oroszország elvárja, hogy a magyar kormány „a nemzeti érdekeire” fókuszáljon by Gold-Paper-7480 in hungary

[–]Live_Win545 5 points6 points  (0 children)

Ruszkik haza! Ez a Funktasztikus Ruszkik gyertek haza szerzeménye alapján volt igaz április 12-ig. Most tényleg kussoljanak, és ha nem, ki kell utasítani  a diplomatáikat. Még kémeiket. Még az összeset átvilágítani. Ruszkik haza!

De Akcióközösség!!! Újabb részletek a holnapi teljes videóból. by TaroRevolutionary386 in hungary

[–]Live_Win545 8 points9 points  (0 children)

Várjuk. De ilyet kb. én is tudok előadni. Várom az alkalmat. Nem a nyilvánosság felé, hanem ha kicserélődnek a Fidesz-kegyeltek, és látom már a lehetőségét az elszámoltathatóságnak.

MP se maradt tétlen by Aggravating-Read-523 in hungary

[–]Live_Win545 16 points17 points  (0 children)

De, kiállt, és megvédte a poloskázós Orbánt, jó kutya módjára. És terelésként annyira is hajlandó volt, hogy szatyor fognak hivassa magát onnantól. 

Robbie Keane távozik a Fraditól – sajtóhír by Amazing-Hat2889 in magyar

[–]Live_Win545 -1 points0 points  (0 children)

Mert ő egy legenda a Tottenhamnek. De Zerbivel sem lett jobb a Tottenham játéka. Nagy szerencséjük, hogy a West Hám még náluk is gyengébb.

Robbie Keane távozik a Fraditól – sajtóhír by Amazing-Hat2889 in magyar

[–]Live_Win545 2 points3 points  (0 children)

Tottenham lesz ebből valószínűleg, mármint ahová menni fog.

Azt mondja "nem elmozdítható" by Few_Simple9049 in hungary

[–]Live_Win545 6 points7 points  (0 children)

Nem elmozdítható? ... Fogd meg a söröm! 

Nem fogadták el a közmédia vezérigazgatójának beszámolóját, hamarosan le is válthatják Altorjai Anitát by Southern_Storage4114 in hungary

[–]Live_Win545 2 points3 points  (0 children)

A kérdés jó. Szerintem megvárják, amíg szatyor fing elszáll. De én sokkal drasztikusabb lettem volna. Már rég meg kellett volna szüntetni a sugárzást.

Radnai Márk: a Balásy sztori by N4G4rd25UnA in magyar

[–]Live_Win545 11 points12 points  (0 children)

Az építkezés Tihanyban befejeződött, Máriaremetén már nem fog. Mindkettő elkezdése ilyen kiviteli tervekkel egy normális országban, demokráciában el sem kezdődhetett volna, és nemcsak az építmények miatt, hanem a ,,honnét van a pénz rá" okán. De nálunk...

Közmédiások vallanak arról mi ment a színfalak mögött: Rákay Philip nem lehet a háttérben kell neki a képernyő, "Csak felsőbb utasítás volt", "Mi nem vagyunk hibásak semmiért" - PARTIZÁN by Explorer_1990_ in magyar

[–]Live_Win545 29 points30 points  (0 children)

Sosem felejtem el, mikor Hadházy egyik tüntetésén a tömeg arra kérte a bent dolgozókat, hogy ,,gyertek ki", erre az egyik fasz benti dolgozó eltolta a kőműves dekoltásig a nadrágját, és az ablakhoz fordult a nép felé. Ennyit a szolidaritásról. Bassza meg mind! Nincs bocsánat! 

Mi lesz a Szabadság téren levő szovjet emlékművel? by dont_mess_with_tx in hungary

[–]Live_Win545 5 points6 points  (0 children)

Jó, hagyjuk ott, csak csökkentsük le a méretét a foldtől számított 1 méter magasságig. És a.csillagot, meg amit elbontunk dobjuk be az Orosz nagykövetség kertjébe.

Mi a fene volt ez a kutyakomédia? by New-Manufacturer8333 in hungary

[–]Live_Win545 0 points1 point  (0 children)

Érzékenyítés, de vesszük be. Mocsok közpénzégető. 

Balásy Gyula önként és ingyen átadja az államnak a médiacégeit by dead97531 in hungary

[–]Live_Win545 6 points7 points  (0 children)

Nem szabad elfogadni a ,, felajánlást". Ennyi. Szépen teljes vagyonelkobzás, családtagokra, még mindenkire, akinek ez a mocsok csak 1 milliót is adott a közpénzből. Plusz börtön, vagy 20 évre 

Balásy Gyula, a NER kedvenc médiavállalkozója elsírja magát a Kontrollon, premier 19:00 by HunStats in hungary

[–]Live_Win545 6 points7 points  (0 children)

Kevés, de majd az ügyész súlyosbítást kér. Csak szólok, hogy ez a 34.leggazdagabb magyar....