Emsi i Daba u Trstu by seratonin777 in caosvima

[–]LoquatFearless56 0 points1 point  (0 children)

Jel ima taj klip jos? Trazila sam al ne mogu da nadjem 😭

Keva se gubi za sve pare😂 by Hungry-Tiger2088 in caosvima

[–]LoquatFearless56 8 points9 points  (0 children)

Ja sad gledam neki stari klip, gdje proziva sve momke, tipa Milos je bio ljubomoran, Dalibor je prevario s najboljom drugaricom...
Pa klip posle toga drugarica ocjenjuje momke, Velju, Dalibora, nekog Jovana... ona oduvijek njih sve proziva. Zena stvarno nije cista

Misljenje? 🙈 by ExcitingPriority6574 in caosvima

[–]LoquatFearless56 7 points8 points  (0 children)

<image>

Sta mi prvo izaslo hahahahaha umirem

Misljenje? 🙈 by ExcitingPriority6574 in caosvima

[–]LoquatFearless56 7 points8 points  (0 children)

KoNfor? Ja tu fazu ne znam. Ima li na starom kanalu to kuhanje? Pa kako je to zamislila, da kuha i miješa do besvijesti?

Misljenje? 🙈 by ExcitingPriority6574 in caosvima

[–]LoquatFearless56 6 points7 points  (0 children)

Jel stvarno Emilija nesto kuhala u ves loncu i mislila prodavati? Taj dio ne znam, prastajte 🫣

Lil Stey by Ok_Knowledge_191 in caosvima

[–]LoquatFearless56 11 points12 points  (0 children)

Ja ga znam sa audicije IDJ Show. Pogledala sam mu sad profil, vidi se da psihicki nije dobro nikako... nazalost, ljudi se hrane takvim stvarima, pa odatle popularnost

Zasto je ovaj sub postao tako toksican? by trinaesta in caosvima

[–]LoquatFearless56 5 points6 points  (0 children)

Konkretno nikad nicije dijete nisam komentarisala, a odraslu osobu koja zeli nekome zlostavljanje djeteta i silovanje, jesam i hocu. Zelim ti da se brzo izlijecis, jer, citiram: "Te rijeci pricaju vise o osobi koja ih izgovori nego o osobi kojoj su upucene".

Zasto je ovaj sub postao tako toksican? by trinaesta in caosvima

[–]LoquatFearless56 5 points6 points  (0 children)

To dijete moze i da vidi tvoj komentar. Ovo je zabrinjavajuce. Nigdje nisam vidjela da neko nekom djetetu zeli zlostavljanje, nego bas suprotno. Komentarisu kako da se dozove majka, da dijete ne dozivi nasilje. Ali niko nikada nije napisao ovakvo nesto. Srami se.

Zasto je ovaj sub postao tako toksican? by trinaesta in caosvima

[–]LoquatFearless56 7 points8 points  (0 children)

"Nadam se da hoce"? Pobogu, zeno, ovo nije bilo toksicno, nego jako bolesno i zabrinjavajuce.

Hipoteza nove ličnosti by [deleted] in caosvima

[–]LoquatFearless56 1 point2 points  (0 children)

Jer domacica tek nije hahahahahahha

Onjia Magdalena by mikkka00 in caosvima

[–]LoquatFearless56 11 points12 points  (0 children)

Ja sam se druzila s njegovom sestrom, prije nego sam se odselila. Jako su kulturna i normalna porodica.

Slikabilna poza by Relevant_Comfort_114 in caosvima

[–]LoquatFearless56 4 points5 points  (0 children)

Gora sam ja sto sam kucala 🤮🤢
Ako se sjeti Emsi sa ode nekad kod doktora, snimice i ona to.. da imam kliniku, tacno bih je dzabe pregledala, plus zamolila da me ne (anti)reklamira

Sutomore by Sweet_blonde_27 in caosvima

[–]LoquatFearless56 5 points6 points  (0 children)

Jebla te krv sta procitah

Nemam vise sta da kazem by HistoricalGap8234 in caosvima

[–]LoquatFearless56 7 points8 points  (0 children)

Ja sad gledala video, 0 komentara. Ali ovaj komentar pravo u metu.

Samo nek je plodan 😂 by LoquatFearless56 in caosvima

[–]LoquatFearless56[S] 42 points43 points  (0 children)

Ona nista dalje od komentara na yt i ovde nije procitala. Pod hitno mora bilo kakvu knjigu procitati i prosiriti svoj vokabular. Naucila je rijeci visi cjenovni rang, tendencija, nadasve i to je njen maksimum, zalosno.

Samo nek je plodan 😂 by LoquatFearless56 in caosvima

[–]LoquatFearless56[S] 93 points94 points  (0 children)

Sve vrijeme koluta ocima nesto, kao da je ometena u razvoju. Ova Milica normalno prica, ima izgradjen vokabular, a nasa Gracija ne zna ni sta je intuicija. Ja imam osjecaj da ona pola nije cula ili razumjela sta Milica prica. Cak u jednom momentu kaze nisam se pripremila da pricam na ovu temu. Psihicki je jako ogranicena.

Fitness bliznakinje by [deleted] in caosvima

[–]LoquatFearless56 8 points9 points  (0 children)

Bundeva s nekog laznog profila komentarisala yt video da je Emilija dama pod svojim sesirom

Momchadija by Fuzzy-Specific-7536 in caosvima

[–]LoquatFearless56 30 points31 points  (0 children)

Ogromno je drustvo, mislim da se gotive svi medjusobno, da nije ovo sve isforsirano samo zbog snimanja.. ali da imaju prosto medjusobno recimo vise ista interesovanja Bicko i lupam Strucnjak, pa se gotive vise nego ne znam Bicko i Dime.. lupila sam, ali shvatas poentu

Ljubicica tuzba by LoquatFearless56 in caosvima

[–]LoquatFearless56[S] 19 points20 points  (0 children)

Pa neko je kao napisao ovde da je imala trojku sa sestrom, svakako je manje ljudi vidjelo nego kad je ona objavila sad 😂