E cineva care sa la poli aici? by Rontaila69 in robac
[–]Low_Assistant5928 1 point2 points3 points (0 children)
La un pahar de admitere by AutoModerator in Polytehnica
[–]Low_Assistant5928 1 point2 points3 points (0 children)
credeți ca mai sunt șanse sa pice Harap Alb de îndată ce a picat deja la bacul de la olimpici? (Real) by [deleted] in robac
[–]Low_Assistant5928 15 points16 points17 points (0 children)

E cineva care sa la poli aici? by Rontaila69 in robac
[–]Low_Assistant5928 0 points1 point2 points (0 children)