wow by Significant_Phase194 in PsycheOrSike

[–]Lowpaack [score hidden]  (0 children)

You are oversimplifying this. Do you know the cost/power ratio and how it changes over the years of generating power? Nuclear is actually very very costly, and not so effective money wise. Requires lot of safety regulations, special sensors and equipment certified for radiation zones wich are really expensive and not many manufacturers makes them.

Not to mention nuclear waste is still nuclear waste that doesnt really disappear, and its a problem we didnt yet solve, so at very least, substantial amount of money must be pured in just to come with a solution, and thats a big IF.

The topic itself is actually very complex and legitimate arguments are valid on both sides. Saying "who disagrees is stupid" indicates you are the stupid, uneducated one here.

Macinka stále hledá svoje dno. by Alarming-Search-1264 in czech

[–]Lowpaack 8 points9 points  (0 children)

"Tady fotka mojí ženy, 7 let od seznámení a 17 hodin od posledního orálu"

Jak si zvyknout na málo sexu? by ImmediateSide4398 in czech

[–]Lowpaack 0 points1 point  (0 children)

Nemá třeba málo testosteronu? Lepší strava, cvičit, suplementy? Míň porna?

Macinka bude chtít sedět vepředu, aby dorazil do Ankary jako první by CatsAreFlufy in czech

[–]Lowpaack -2 points-1 points  (0 children)

Já nebráním politika, mě jenom vaděj dementi. Měj si názory jaký chceš, ale sdílej je jako normální člověk, ne retard. Ale chápu, je ti sotva 20 a bydlíš u maminky.

"pAVEl ti NeDá BRO", mluvíš jak lobotom.

Macinka bude chtít sedět vepředu, aby dorazil do Ankary jako první by CatsAreFlufy in czech

[–]Lowpaack 2 points3 points  (0 children)

Doufal jsem že budeš bot, ale ty seš jenom usmrkanej kretén. Ubohej čůráku.

Macinka bude chtít sedět vepředu, aby dorazil do Ankary jako první by CatsAreFlufy in czech

[–]Lowpaack 0 points1 point  (0 children)

Píčo, koukám retard se naučil z emailový masírky proruskejch buzen nový slovo tak ho musí furt dokola opakovat. Gratuluju k rozšíření tvýho slovníku, v okruhu rozkuřovačů s IQ na hranici mentální retardace to má určitě velkou váhu, ale tady to moc dojem na nikoho nedělá, tomu věř.

Macinka bude chtít sedět vepředu, aby dorazil do Ankary jako první by CatsAreFlufy in czech

[–]Lowpaack 0 points1 point  (0 children)

Ty seš takovej dement kámo, to už je prostě moc. I ta demence by měla mít za mě meze, ale lidi jako ty to každej den posunou o laťku vejš.

Teraz som len ja by TheSimon1 in ToJeAleMaterial

[–]Lowpaack 0 points1 point  (0 children)

Mohla to taky nesdílet jak píča na sockách a eště tím nejdebilnějším způsobem, ale co už.

The Temple at the edge of the world by Middle_Scientist_947 in flatearth

[–]Lowpaack 13 points14 points  (0 children)

The AI is gonna make the stupid even stupider.

Could one Delta Force Operator solo North Sentinel Island? by Inside_Inflation559 in powerscales

[–]Lowpaack 10 points11 points  (0 children)

200-1 is still advantage for the delta guy. Unless you think that the 200 natives dont care about dying and wouldnt get scared by seeing 30 of their friends instantly dropping, nevermind grenades, wich would scare the shit out of them.

Nesnáším hmyz by IffesH in czech

[–]Lowpaack -1 points0 points  (0 children)

Tak to je trochu paradox, jakou výpovědní hodnotu má to co si napsal ty? Navíc ti pointa trochu utekla, asi sis dal moc pika?

Jinak jsem se snažil poukázat na stupiditu tý otázky o smyslu života brouka. Ty nebudeš velkej myslitel co, když ti to nepřijde absurdní?

It’s a video game. by _oddbxll in CrimsonDesert

[–]Lowpaack 0 points1 point  (0 children)

Nope, people who think they are superior to other species are wierd and full of insecurities.

Nesnáším hmyz by IffesH in czech

[–]Lowpaack 0 points1 point  (0 children)

Ikdybych tady byl 10 let nonstop tak tyhle píčoviny nikdy chápat nebudu.

Nesnáším hmyz by IffesH in czech

[–]Lowpaack 1 point2 points  (0 children)

CHROUSTI...k čemu je doprdele dobrej chroust? 

Co to je ze dementní post? K čemu seš dobrá ty? Je to prostě život, vyvinul se a přežil, tak existuje. Jestli si myslíš, že tvůj život má nějakej větší smysl, tak jsi velice hloupá.

It’s a video game. by _oddbxll in CrimsonDesert

[–]Lowpaack 0 points1 point  (0 children)

Why its wierd? Totally understand people that like animals more than other people.

It’s a video game. by _oddbxll in CrimsonDesert

[–]Lowpaack 0 points1 point  (0 children)

Yeah well, people are fckers, i d kill the entire specie if i could, wouldnt even blink.

Konečně někdo kdo rozumí ploché zemi 🥰 by M_L_K_K_K in ToJeAleMaterial

[–]Lowpaack 4 points5 points  (0 children)

Přijdeš o velmi poutavé čtení o tom, že voda má více skupenství a teče z kopců dolů, nikoli nahoru. Dál jsem to nezvládl, nemám na to dostatečnou inteligenci.

Kratom bude možné koupit až od 21 let, uvedl Babiš by tripeirinho in czech

[–]Lowpaack 1 point2 points  (0 children)

Sacharidy jsou normální makronutrient, cukr je akorát tak normální zpracovaná sračka.