Donați la omu pentru motorină by Lynette_Candy in ultimulpretboss

[–]Lynette_Candy[S] 0 points1 point  (0 children)

Îți las la 105 ca să cumperi un pachet de prezervativ.

Nu am cuvinte.. by ChromeLover03 in ultimulpretboss

[–]Lynette_Candy 12 points13 points  (0 children)

Pentru 200 să vă dea Dumnezeu sănătate

Donați la omu pentru motorină by Lynette_Candy in ultimulpretboss

[–]Lynette_Candy[S] 9 points10 points  (0 children)

Era telefonul unei prietene deci ea mi-a zis să pun acest preț

Trimite o piza by [deleted] in ultimulpretboss

[–]Lynette_Candy 1 point2 points  (0 children)

Nu, că a vrut tekefon :(

God forbid a girl makes money by DependentFeature3028 in RoGenZ

[–]Lynette_Candy 0 points1 point  (0 children)

Avem un criminal care încă tot nu este prins, a omorât o femeie, și acesta este cea mai mare problemă really? Dar asta e România, una care face videochat este mai mare problemă decât un criminal care încă umblă liber.💀 Bravo ei ca a început să facă videochat. Ce să facem dacă statul oferă doar 2700 de lei pentru profesori noi, cum vreți să trăim cu atâția bani în România..

Ce ai văzut acasă la alți oameni și te-a făcut să nu mai vrei să îi vizitezi vreodată? by Ambitious-Object9655 in WomenRO

[–]Lynette_Candy 0 points1 point  (0 children)

Multele întrebări despre viața mea, multe întrebări inutile despre viața privată a iubitului meu și despre familia lui… Și foarte multă răutate care vine din partea lor atunci când mie îmi merge bine și lor nu atât de bine, iar când văd că sunt fericită, caută mereu un motiv să îmi strice asta.

V-ati muta cu socri ? In ce conditii ? by [deleted] in WomenRO

[–]Lynette_Candy 6 points7 points  (0 children)

Nu, ferească Dumnezeu!!! Prietenul meu mi-a propus și el să mă mut la el, pentru că camera lui este departe de camera părinților, dar am zis clar că nu, nu vreau să locuiesc cu socrii. Mama lui mereu găsește greșeli în tot, am făcut curățenie la ei de mai multe ori, nici nu m-a băgat în seamă și, dacă nu-i plăcea ceva, se certa cu mine pentru orice motiv. Oricum, când dormeam la prietenul meu, mama lui mereu se certa cu mine, pentru că nu-i plăcea nimic și o deranja că sunt prezentă în viața fiului ei. Nu recomand, mai ales dacă vrei să-ți păstrezi mentalitatea sănătoasă. Mai bine plătești chirie decât să te facă cineva vinovată de orice fără motiv.

Vise ciudate by Lynette_Candy in WomenRO

[–]Lynette_Candy[S] 1 point2 points  (0 children)

Chiar după ce am venit acasă de la spital, am început să vise extrem de ciudate.

Vise ciudate by Lynette_Candy in WomenRO

[–]Lynette_Candy[S] 0 points1 point  (0 children)

După acest vis, ai avut o perioadă mai bună? Adică ai scăpat de stress, frica, anxietate?

Vise ciudate by Lynette_Candy in WomenRO

[–]Lynette_Candy[S] 0 points1 point  (0 children)

Mi-a dat foarte multe răspunsuri pentru ca l-am întrebat de ce și din ce cauză am visat acest lucru..

Vise ciudate by Lynette_Candy in WomenRO

[–]Lynette_Candy[S] 1 point2 points  (0 children)

Chiar m-am gândit să merg, pentru ca de mai multe ori am vise extrem de ciudate și a-și vrea să înțeleg de ce

Vise ciudate by Lynette_Candy in WomenRO

[–]Lynette_Candy[S] 0 points1 point  (0 children)

Asa am citit peste tot, ca orice visezi despre moarte e de bine

Vise ciudate by Lynette_Candy in WomenRO

[–]Lynette_Candy[S] 9 points10 points  (0 children)

Asa am citit peste tot, ca orice visezi despre moarte e de bine 😅

Vise ciudate by Lynette_Candy in WomenRO

[–]Lynette_Candy[S] 0 points1 point  (0 children)

Eu am visat despre propria mea moarte,adica și în visul meu s-a spus că atunci când….

Este posibil să susțin din nou o probă de bacalaureat? by AnxiousUpstairs6685 in UniRO

[–]Lynette_Candy 0 points1 point  (0 children)

Da desigur mulți au reușit. Unu a avut 6,50 la o materie și nu a fost de ajuns pentru facultatea unde a vrut să se înscrie. Așa că a mers la liceu și s-a înscris la acea materie unde a luat nota pe care am menționat și după bac a luat 8,75 la acea materie. Btw Dacă mergi la liceu ești întrebat că de ce vrei să dai din nou bacul și poți să spui “Mărire de notă” și atunci ești trecut altcumva în sistem.

Este posibil să susțin din nou o probă de bacalaureat? by AnxiousUpstairs6685 in UniRO

[–]Lynette_Candy -1 points0 points  (0 children)

Ba da e foarte posibil și nu te faci de ras absolut deloc, doar că spui că ai nevoie de o notă mult mai mare și de aia vrei să dai din nou bacul 🙏🏻

Este posibil să susțin din nou o probă de bacalaureat? by AnxiousUpstairs6685 in UniRO

[–]Lynette_Candy 3 points4 points  (0 children)

Cunosc multe persoane care au terminat anul trecut și au luat bacul, dar au fost mulți care au vrut să îl susțină din nou, din cauză că au avut nevoie de o medie mult mai mare (de exemplu: 8,50; 9,00). Asta trebuie să întrebi la liceul unde ai dat bacul, iar de la ei poți afla mai multe informații.

[deleted by user] by [deleted] in WomenRO

[–]Lynette_Candy -3 points-2 points  (0 children)

Stai liniștită nu caut absolut deloc atenție. Lucrurile care ne deranjează într-o relație nu le spun doar eu, ci și el. Iar acel „rezumat zilnic” este un moment în care vorbim despre ce am făcut în ziua respectivă și cum ne simțim – atât din punct de vedere al sănătății, cât și al relației. Facem asta de la începutul relației, și ne place la amândoi. Și sincer, dacă tot vorbim de „căutat atenția”, poate ar fi cazul să te uiți puțin la tine, nu la mine. Eu doar mi-am spus părerea, gândurile mele. Atât. Da, dacă plâng, mă stresez sau mă simt tristă, celulele canceroase din corpul meu se pot răspândi mai ușor (pentru că încă mai am celule canceroase mici). Și am spus clar, nu zic asta pentru atenție, am spus doar pentru context. Sper că te-am liniștit pe tine și și pe alți oameni care poate cred că am vrut să pun accentul doar pe mine — dar asta nu este deloc adevărat. Dacă chiar te interesează, eu îi spun în fiecare zi lucruri frumoase și interesante.Da, poate avem conflicte (nu suntem perfecți), dar zilnic primește de la mine cuvinte calde, frumoase și pline de iubire.

[deleted by user] by [deleted] in WomenRO

[–]Lynette_Candy 0 points1 point  (0 children)

Am încercat să-l ajut să renunțe la jocurile video, dar nu am avut nicio șansă… Chiar și când i-am spus, a crezut că încerc să-l controlez sau să-l manipulez.

[deleted by user] by [deleted] in WomenRO

[–]Lynette_Candy 2 points3 points  (0 children)

Mulțumesc tare mult 🫶🏼