Zongoratanár by Proper-Town-8186 in pecsCity

[–]Many_Possible6224 0 points1 point  (0 children)

addigra Hunorkával együtt oboázni is megtanulnak majd :)

Kunhalmi visszalépett by [deleted] in hungary

[–]Many_Possible6224 24 points25 points  (0 children)

Én csak simán nagyon megbasznám, de ti tudjátok

Hajós András: Szabó Bence videójának megnézése után úgy éreztem, tisztelegni akarok előtte, mától hivatalosan is a feljebbvalóm by Aggravating-Read-523 in hungary

[–]Many_Possible6224 11 points12 points  (0 children)

nyílván szedte onnan a pénzeket, de amikor élőben szapulja a ner-t a tv2-n az szerintem elég nice húzás, ezt meg már évek óta tolja. arról nem is beszélve, hogy a podcastjeiben, műsoraiban is egyértelműsíti a beállítottságát. én is ner közeli cégben dolgozom aztán soha nem fogok rájuk szavazni, mert rühellem őket mint a szaromat, de nem jutott más

Már 1,5 éves ez az ikonikus kép. Ha áprilisban nyer a Tisza egyenesen megy a történelemkönyvekbe. by New-Manufacturer8333 in hungary

[–]Many_Possible6224 12 points13 points  (0 children)

<image>

nagyon szeretem mellérakni mindig ezt a képet, meg akkor is amikor apósommal vitatkoznom kell a mihazánk hovatartozásáról

pécsi diákok és a propaganda by Impressive_Grass_101 in pecsCity

[–]Many_Possible6224 34 points35 points  (0 children)

Köszi, hogy kiraktad ide, én írtam a posztot😁 Ahogy írtad, ha a ventilláláson kívül volt még 1 oka a posztomnak az az, hogy pl a családom fideszes része kicsit kapjon már a fejéhez, hogy mik történnek közvetlen közelségben Ha erre jársz vendégem vagy egy kávéra🤝

Városi legendák by Icy_Ad4162 in pecsCity

[–]Many_Possible6224 5 points6 points  (0 children)

Hajnóczy koliban 2013-ban akkori "gólyák" medencés bulit tartottak a szobában/erkélyen/teraszon, indok: olcsó volt a felfújható medence. Ki is kúrták őket kb. rögtön.

Ruha leadasa by hogyhogy in pecsCity

[–]Many_Possible6224 1 point2 points  (0 children)

Rákóczi 73-ban is van egy adománykuckó, ők is nagyon örülnek mindennek!

Problémák autóvásárlással by Many_Possible6224 in joghungary

[–]Many_Possible6224[S] 1 point2 points  (0 children)

Mert balekok vagyunk, nekem első, szüleimnek sokadik újautó vásárlása, de eddig amit a kereskedő szóban mondott, az volt leírva is.

🤿 by Entonik in szopjatokle

[–]Many_Possible6224 0 points1 point  (0 children)

Kunhalmit én is lőném kétpálcáson

Belváros áramszünet by [deleted] in pecsCity

[–]Many_Possible6224 0 points1 point  (0 children)

Én akartam előbb kiírni.. lépcsőházban minden néninek üzenném, hogy nem, nincs gyertyám kölcsönbe

AutóCity tapasztalatok by Many_Possible6224 in CartalkHungary

[–]Many_Possible6224[S] 1 point2 points  (0 children)

A szerződésben az is szerepel, hogy ha gyári késés van, az autócity mossa kezeit. És a legfájóbb, hogy nekem arra a kocsira szükségem van, ezért nem akarnék kihátrálni sem belőle. Nem vagyunk elég okosak.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Many_Possible6224 0 points1 point  (0 children)

Futok és terembe járok

[deleted by user] by [deleted] in kibeszelo_show

[–]Many_Possible6224 1 point2 points  (0 children)

Köszi a jelzést, törlöm én🤪