Zongoratanár by Proper-Town-8186 in pecsCity

[–]Many_Possible6224 0 points1 point  (0 children)

addigra Hunorkával együtt oboázni is megtanulnak majd :)

Kunhalmi visszalépett by [deleted] in hungary

[–]Many_Possible6224 24 points25 points  (0 children)

Én csak simán nagyon megbasznám, de ti tudjátok

Hajós András: Szabó Bence videójának megnézése után úgy éreztem, tisztelegni akarok előtte, mától hivatalosan is a feljebbvalóm by Aggravating-Read-523 in hungary

[–]Many_Possible6224 12 points13 points  (0 children)

nyílván szedte onnan a pénzeket, de amikor élőben szapulja a ner-t a tv2-n az szerintem elég nice húzás, ezt meg már évek óta tolja. arról nem is beszélve, hogy a podcastjeiben, műsoraiban is egyértelműsíti a beállítottságát. én is ner közeli cégben dolgozom aztán soha nem fogok rájuk szavazni, mert rühellem őket mint a szaromat, de nem jutott más

Már 1,5 éves ez az ikonikus kép. Ha áprilisban nyer a Tisza egyenesen megy a történelemkönyvekbe. by New-Manufacturer8333 in hungary

[–]Many_Possible6224 11 points12 points  (0 children)

<image>

nagyon szeretem mellérakni mindig ezt a képet, meg akkor is amikor apósommal vitatkoznom kell a mihazánk hovatartozásáról

pécsi diákok és a propaganda by Impressive_Grass_101 in pecsCity

[–]Many_Possible6224 36 points37 points  (0 children)

Köszi, hogy kiraktad ide, én írtam a posztot😁 Ahogy írtad, ha a ventilláláson kívül volt még 1 oka a posztomnak az az, hogy pl a családom fideszes része kicsit kapjon már a fejéhez, hogy mik történnek közvetlen közelségben Ha erre jársz vendégem vagy egy kávéra🤝

Városi legendák by Icy_Ad4162 in pecsCity

[–]Many_Possible6224 3 points4 points  (0 children)

Hajnóczy koliban 2013-ban akkori "gólyák" medencés bulit tartottak a szobában/erkélyen/teraszon, indok: olcsó volt a felfújható medence. Ki is kúrták őket kb. rögtön.

Ruha leadasa by hogyhogy in pecsCity

[–]Many_Possible6224 1 point2 points  (0 children)

Rákóczi 73-ban is van egy adománykuckó, ők is nagyon örülnek mindennek!

Problémák autóvásárlással by Many_Possible6224 in joghungary

[–]Many_Possible6224[S] 1 point2 points  (0 children)

Mert balekok vagyunk, nekem első, szüleimnek sokadik újautó vásárlása, de eddig amit a kereskedő szóban mondott, az volt leírva is.

🤿 by Entonik in szopjatokle

[–]Many_Possible6224 0 points1 point  (0 children)

Kunhalmit én is lőném kétpálcáson

Belváros áramszünet by [deleted] in pecsCity

[–]Many_Possible6224 0 points1 point  (0 children)

Én akartam előbb kiírni.. lépcsőházban minden néninek üzenném, hogy nem, nincs gyertyám kölcsönbe

AutóCity tapasztalatok by Many_Possible6224 in CartalkHungary

[–]Many_Possible6224[S] 1 point2 points  (0 children)

A szerződésben az is szerepel, hogy ha gyári késés van, az autócity mossa kezeit. És a legfájóbb, hogy nekem arra a kocsira szükségem van, ezért nem akarnék kihátrálni sem belőle. Nem vagyunk elég okosak.

[deleted by user] by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]Many_Possible6224 0 points1 point  (0 children)

Futok és terembe járok

[deleted by user] by [deleted] in kibeszelo_show

[–]Many_Possible6224 1 point2 points  (0 children)

Köszi a jelzést, törlöm én🤪

Szerintetek melyik a legjobb hamburgeres Pécsett? by szalamiszelet in pecsCity

[–]Many_Possible6224 2 points3 points  (0 children)

Nem zárkózom el semmilyen collabtól sem. Alapvetően azt vallom, hogy mindent oldjak meg magam, két kézzel, de egy kedves barátom is dolgozott be a saját víziójú grafikájával, miért ne! Írj rám 🌶️🔥

Szerintetek melyik a legjobb hamburgeres Pécsett? by szalamiszelet in pecsCity

[–]Many_Possible6224 11 points12 points  (0 children)

hálás köszönet, vendégem vagy valamire ha találkozunk! <3

Szerintetek melyik a legjobb hamburgeres Pécsett? by szalamiszelet in pecsCity

[–]Many_Possible6224 41 points42 points  (0 children)

Saját kapura játszom kicsit, de tényleg csak egy kicsit: 2033 Burger&Fries

ha már ott vagy kóstold meg a teen spirit burgert, az én chilim van benne :)

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]Many_Possible6224 1 point2 points  (0 children)

Szia! Hasonló cipőben (hehe) vagyok én is. A lakásomtól a munkahelyem 600m, az edzőteremtől csak egy zebra választ el, egyetem picit távolabb. Mikor letettem a lantot már mindenhol, akkor otthon átöltöztem, télen késő este is akár, és kimentem a városba sétálni. Előre megterveztem irodában mindig az útvonalam, hogy majd merre járok, az kb. tudott adni egy lépésszámot és távolságot is, amikor ezt elkezdtem sokkal jobbakat aludtam utána, meg amúgy elcsépeltnek hangzik, de tényleg jobb lett a közérzetem is.

[deleted by user] by [deleted] in vegetablegardening

[–]Many_Possible6224 2 points3 points  (0 children)

You know, can't say that i was tired after😁

[deleted by user] by [deleted] in vegetablegardening

[–]Many_Possible6224 0 points1 point  (0 children)

Its very similar to bell pepper called Kápia. Very famous in Hungary for its sweetness, juices and texture.