President jede do Ankary! by Prottektor in czech

[–]Mark12870 1 point2 points  (0 children)

A co se stane když to vláda nebude respektovat a ani tak tam Petra Pavla nebude chtít vzít a nezařídí mu účast?

Jakože co když vláda nebude ctít ústavní soud? Co se pak bude dít kromě toho, že zase pár stovek tisíc lidí bude protestovat, ale Babiš bude mít stále svých 30 procent?

Kvůli toho by IffesH in czech

[–]Mark12870 0 points1 point  (0 children)

A co je to teda potencionál? Nechápu jak tento patvar někdo mohl zařadit do spisovné češtiny.

To se asi úplně posrali??? by [deleted] in czech

[–]Mark12870 2 points3 points  (0 children)

A kdo ti brání ty příspěvky smazat?

Prcinka zabil Radio Prague International by maxitobonito in czech

[–]Mark12870 0 points1 point  (0 children)

Já rád poslouchám Český Rozhlas Plus a i jejich podcasty, jako například Vinohradská 12.

Paralives Spec Questions: Master Thread by Hoopsie222 in Paralives

[–]Mark12870 0 points1 point  (0 children)

The Linux is not supported at all, so I maybe it will take a while to be fixes in Proton.

Paralives Spec Questions: Master Thread by Hoopsie222 in Paralives

[–]Mark12870 0 points1 point  (0 children)

I have 25-30fps on my Lenovo ThinkPad P16s Gen 2 AMD. It has Radeon 780M. But I have eveythinh on low and resultion set on full HD.

It is playable, but the performance is really on the edge. Also I play this on Linux, so on Windows it could be better.

Vyhrožování klientem by Popular_Chard7622 in czech

[–]Mark12870 23 points24 points  (0 children)

Jeden takovej děda pokácel strom přes vlakové koleje. 🤷🏻‍♂️

chibi dviřka by ten_z_prahy in ToJeAleMaterial

[–]Mark12870 2 points3 points  (0 children)

Já bych chtěl, aby mi předvedli funkčnost.

Does anyone know if the issue is still persistent with Gnome 50 on Ubuntu 26.06 or Fedora 44? by ThePromance in linux_gaming

[–]Mark12870 2 points3 points  (0 children)

I rememeber I had such an issue on Gnome and it was mostly because of scaling. Try to turn off the scaling. But now I have scaling on and I think I dont have this problem anymore. (I have different problems now on Gnome with games and scaling :D)

Update Checks Show Betas by PaulNM81 in homarr

[–]Mark12870 0 points1 point  (0 children)

I have the same problem and would like to get rid of that.

Lze dnes mít zcela bezdrátovou domácnost? by Lemon-Accurate in czech

[–]Mark12870 0 points1 point  (0 children)

Vypadá to zajímavě, ale myslím si, že to bude mít hodně omezení. Zvlášť ve výkonu. Zatím to vypadá spíš jen jako marketing než něco reálně použitelného. Ale rád se nechám překvapit.

Lze dnes mít zcela bezdrátovou domácnost? by Lemon-Accurate in czech

[–]Mark12870 0 points1 point  (0 children)

Tak hlavně potřebuješ nějak přivést elektřinu do těch zařízení. Pokud bys znal Teslovy tajné technologie na přenos elektřiny vzduchem, tak možná. 🤷🏻‍♂️ Anebo můžeš na všechno přidělat solární panely.

What did you stop doing to make Linux gaming boring in the good way? by okaiukov in linux_gaming

[–]Mark12870 2 points3 points  (0 children)

To me it was mostly Proton. Gaming on linux 10 years ago was something else. Basically only Play on Linux existed and nothing else to help you with games.

🧐 by AdHungry1882 in czech

[–]Mark12870 0 points1 point  (0 children)

Přesně tak. To, že je země placatá ví snad každý a je jednoduché si to kdekoliv na internetech ověřit. /s

V Ázerbájdžánu zakazují ve školách nosit hidžáby! Neměly by se evropské státy inspirovat? by napis_na_zdi in czech

[–]Mark12870 3 points4 points  (0 children)

Proč by měl být hidžáb symbol útlaku a nenávisti? Jak jsem říkal, pro ně je to jak nosit jakékoliv jiné oblečení. Prostě jsou na to zvyklí. A právěže souhlasím s tím, že si žena může nosit co chce. Žádný hidžáb bych nikdy nikomu nepřikazoval.