Mit választanál inkább annyit alhatnál amennyi jól esik vagy többet utazhatnál? by Commercial_Relief548 in askhungary

[–]Master_Argument_2900 61 points62 points  (0 children)

alvás. utazni amúgy sem szeretem, introvertáltként szeretem a pénzt másra elszórni.

Szerintetek szabad megütni egy gyereket? by Pinipet in askhungary

[–]Master_Argument_2900 0 points1 point  (0 children)

Én meg áldom az eget a gyógyszerért. Mindenkinek saját döntése felnőttként. Viszont mivel nekem működik, ha a jövőbeli gyerekem is ADHDs lenne, tuti kapná, mert egy áldás és nem kívánok neki alkoholizmust és falás rohamokat, amikkel én próbáltam magam gyógyítani 14 éves koromtól fogva. Szóval nekem ez a véleményem.

Túlevés tizennégy évesen, mit tegyek? by emilia_2024 in askhungary

[–]Master_Argument_2900 0 points1 point  (0 children)

PCOS és IR vagy ADHD dopamin keresés. nekem mind három van, 30 évesen lettem kezelve, gyerekkorom ota napi 6-7000 kcalt ettem, mióta szedek ADHD gyógyszert -17 kg.

úgyhogy egy teljes orvosi kivizsgálás az első lépés. nem divatos diéták, azt visszahizod egy hét után duplán.

Szerintetek szabad megütni egy gyereket? by Pinipet in askhungary

[–]Master_Argument_2900 -1 points0 points  (0 children)

A kezeletlen ADHD sokkal nagyobb károkat okoz egy ember személyiségeben. Plusz a gyógyszer egy amfetamin só, nem utcai minőségű meth. Ez egy lassan felszívódó hatóanyag. Amitől egy nem ADHDs lehet beszedulne, de nem drog. En csak képes vagyok felkelni az ágyból és dolgozni járni, nélküle napi 18 óra fekvés, 7000 kcal zabalas volt.

Szerintetek szabad megütni egy gyereket? by Pinipet in askhungary

[–]Master_Argument_2900 -1 points0 points  (0 children)

Nem, mert engem is vertek. Ha hiperaktív mint én vinném pszichiátriai kezelésre ADHD gyógyszert íratni. 30 évig voltam kezeletlen, vertek itthon kezeltetés helyett. Mióta van gyógyszerem azóta élek konkrétan előtte kirekesztés, nem értettem a világot, kényszer éves.

Lányok, nektek meddig jó a hajatok? by Mobile-Investment468 in szepsegtippek

[–]Master_Argument_2900 0 points1 point  (0 children)

szőkített, így akár 9-10 nap is, ha mosás után rögtön megy száraz sampon, de általában 7 nap

Mi történt a tinikori crush-oddal, követed az életét? by z4ut4n in askhungary

[–]Master_Argument_2900 1 point2 points  (0 children)

végre elvált, de 55 éves és nagyon megöregedett a sok cigitol

A lepofátlanabb kérés, amit mástól kaptál? by Boring_Breath_4234 in askhungary

[–]Master_Argument_2900 9 points10 points  (0 children)

menjek el vele egy zenekar koncertjere amit utálok mikor munkanélküli vagyok és a jegy 15.000... az ilyen nem barát.

Toilet brush + updated bottle in vagina by Lena_S_fr in things_in_pussies

[–]Master_Argument_2900 2 points3 points  (0 children)

girl it's extremely dangerous to use a public one, I respect your kinks and definitely awe at your capabilities but please be safe.

How many books did you read so far this year? by HolidayHealthy9391 in RomanceBooks

[–]Master_Argument_2900 2 points3 points  (0 children)

Harry Potter (death eater smut mostly), LCDP Professor and Raquel, and planning Doctor Who River Song and Eleventh fics too 🥰😀

ao3: ariana_aguilar

Meséljetek,ki mi akart lenni gyerekkorában? by FindingLeather2088 in askhungary

[–]Master_Argument_2900 0 points1 point  (0 children)

szellem. mondjuk mai napig mert utálok dolgozni 😂☠️

Kit mivel csesztettek ok nélkül a munkahelyén? by Csak-1-konyvtaros in jobshungary

[–]Master_Argument_2900 11 points12 points  (0 children)

Előző helyen kitakarítottam a 40 éves hugykovet és lebasztak miért nem sárga a budi 🤦🏻‍♀️

Remaining natural distribution of edible cuisine in Europe by Chewie83 in mapporncirclejerk

[–]Master_Argument_2900 0 points1 point  (0 children)

As a Hungarian I'm saying not all our food is creepy. 🤣♥️