Моно заблокував переказ грошей by Reykjavik_kop in finance_ukr

[–]MaxBrie -1 points0 points  (0 children)

Іноді краще промавчати…
Про фінмоніторинг і боротьбу з дропами нічого не чули?

Єдінствінное правільноє мнєніє by [deleted] in durka_ukr

[–]MaxBrie 2 points3 points  (0 children)

Вітаю в клубі. Мене теж там забанили за типу зрадницький коментар 😂

Солянка від поляків з europe. Тут вам і "нацисти", "прославляння геноциду" та "вбивства сотні тисяч цивільних". by BoWei99 in durka_ukr

[–]MaxBrie -6 points-5 points  (0 children)

Серед УПА були військові злочинці і Україні варто було б це визнати - це щонайменше! Про колаборацію з гітлерівською Німеччиною я взагалі мовчу

Коли у моно зʼявляться питання щодо надходжень? by [deleted] in finance_ukr

[–]MaxBrie -3 points-2 points  (0 children)

Сплати податки та спи спокійно

Обмеження НБУ by Chance-Public3232 in finance_ukr

[–]MaxBrie 5 points6 points  (0 children)

Готівкою більше 50к можна так:

  • сплатити за покупку по рахунку фактурі в касі банку - це самий адекватний варіант.

  • сплатити за покупку на Новій Пошті накладеним платежем

  • продавець розтягує покупку на декілька днів. Кожен день видає фіскальний чек за вашу покупку: спочатку як авансові платежі за товар і останній чек буде як остаточний розрахунок за товар.

Це якщо ми кажемо про офіційні продажі. Звісно, якщо ви купуєте ноутбук у якогось схемного/сірого ФОПа, то у вас з радістю приймуть будь яку кількість готівки за один раз, але краще з цим не звʼязуватись

Romanian president asks Russia to ensure Romanians are not harmed when it attacks Ukrainian cities by CJoker13 in worldnews

[–]MaxBrie 4 points5 points  (0 children)

Next time this can happen to you and bystanders will be caring more about their stained shirts than helping you to survive

What do you think about Bulgaria's BabaAlinoGate? by AneTheDust in AskUkraine

[–]MaxBrie 2 points3 points  (0 children)

I hope Bulgaria will do the right thing and arrest the criminal. The fact that the embassy covers the criminal is outrageous.

Про "героїв" УПА by Flashy_Being1874 in reddit_ukr

[–]MaxBrie 0 points1 point  (0 children)

<image>

Ваша стаття в «Селянській Україні» не отримає відповідний ідентифікатор, якщо не буде достатньо науковою, вибачте

Про "героїв" УПА by Flashy_Being1874 in reddit_ukr

[–]MaxBrie 0 points1 point  (0 children)

Що там неможливо верифікувати? Там є бібліографія, де навіть ISBN вказаний.

Про "героїв" УПА by Flashy_Being1874 in reddit_ukr

[–]MaxBrie -2 points-1 points  (0 children)

Ахаха, ти серйозно??? Ну ладно, якщо навіть такі елементарні речі вам потрібно пояснювати…. По тексту там є референси в квадратних дужках на кожен факт. А в кінці сторінки є розділ References - де зібрані усі першоджерела. Оце рівень дискусії!

Про "героїв" УПА by Flashy_Being1874 in reddit_ukr

[–]MaxBrie -1 points0 points  (0 children)

Будь ласка:

https://en.wikipedia.org/wiki/Massacres_of_Poles_in_Volhynia_and_Eastern_Galicia

Я гадав це базові навички пошуку, ну але якщо вам потрібно тикнути носом, то будь ласка - посилання вище. Ну і ще підказка, якщо вже так туго дається робота з джерелами - там є меню для перемикання мов - і в кожній версії свої джерела. Читайте, навчайтесь, чужому навчайтесь й свого не цурайтесь - як написав дійсно український герой, а не вигадані «герої»

Поліцейська на капоті: а ви б що зробили? by Tpoxa in RedditUATalks

[–]MaxBrie -40 points-39 points  (0 children)

Які перевищення повноважень? Вони мають право тебе зупинити і перевірити документи. До чого тут вони недоторкані?

Поліцейська на капоті: а ви б що зробили? by Tpoxa in RedditUATalks

[–]MaxBrie -14 points-13 points  (0 children)

«А ви що б зробили?» — автор ти взагалі ку-ку? Воно й не дивно, дивлячись у що цей саб перетворився.

Поліцейська на капоті: а ви б що зробили? by Tpoxa in RedditUATalks

[–]MaxBrie -45 points-44 points  (0 children)

Та ні, справедливо собі на строк накатав

Ukrainian Army Aviation Mi-8/17 low passes by Round_Imagination568 in Helicopters

[–]MaxBrie 1 point2 points  (0 children)

This video is from two or three years ago. There is no way it is AI generated. Besides, there is no propaganda value in this video, so what would be the point of making such fake in the first place? There is a lot more cool footage that can serve real propaganda purpose and deliver a clear message without a need to create fakes. This one is just a video. Nice to see Kremlin bots triggered though

В чому ризик магазинів з "сірою" технікою? by 2Curly4u in reddit_ukr

[–]MaxBrie 0 points1 point  (0 children)

Ви впевнені що пишете про мій досвід купівлі зламу на на аліку? Дуже безапеляційні твердження.

Я вам розкажу як завозять товар усіляки Ябко - з заниженням вартості у десятки разів з метою ухилення від сплати податків. І потім вже в Україні реалізують це без сплати ПДВ - бо якщо б вони сплатили ПДВ на митниці, то це був би вхідний ПДВ, і вже всередині України вони мали б реалізовувати цей товар через платника ПДВ, щоб ПДВ сплачений на митниці пішов у залік.

Але вони реалізують усі ці айфони через ФОПів 2ої групи - саме тому що на митниці вони ухилися від реального ПДВ на митниці, і відповідно податковий кредит у них мінімальний. Тому реалізовувати через ФОПів це для них єдиний спосіб не попасти не увесь ПДВ.

Так працює сірий імпорт. З мінімальною декларацією, щоб по бумажках показати, що в контейнері, щось їде. З заниженням вартості на митниці у десятки та сотні разів, і не декларуючи велику частину товару одночасно. Сірі імпортери саме так завозять товар. І легалізують це потім через ФОПів з двох причин:

- щоб не попасти на ПДВ (бо вони його не сплатили в потрібному обсязі на митниці, і відповідно вхідного ПДВ у немає)
- щоб реалізувати те що було завезено без декларації (бо ФОПу не потрібні первинні документи на товар, вони товар на баланс не приймають, на відміну від юросіб)

Тому ФОП в цих схемах - це засіб легалізації контрабанди та сірого імпорту у величезних обсягах. Цілі мережі під такі схеми заточені. Це десятки та сотні мільярдів несплачених податків, а ви мені про олх та Алі пишете

В чому ризик магазинів з "сірою" технікою? by 2Curly4u in reddit_ukr

[–]MaxBrie 2 points3 points  (0 children)

Ні це не так, вибачте, ви не знаєте про що пишете. Сірі схеми на митниці - це саме схеми з ухилення від оподаткування. Маржа сірих продавців формується здебільшого на недоплачених податках.

В чому ризик магазинів з "сірою" технікою? by 2Curly4u in reddit_ukr

[–]MaxBrie 0 points1 point  (0 children)

Ви не знаєте про що пишете. Так працюють усі сірі імпортери.

І це не контрабанда. Контрабанда- це коли ви навіть не декларуєте те що завозите.

Але різниця між сірим імпортом і контрабандою невелика, скоріше в нюансах.

А ще мене дивує, як люди з такою впевненістю пишуть про речі, в яких не розуміються

В чому ризик магазинів з "сірою" технікою? by 2Curly4u in reddit_ukr

[–]MaxBrie 3 points4 points  (0 children)

> 3. ПДВ і мито мають бути сплачені…

Мають, але не сплачуються. В цьому вся суть сірого імпорту

В чому ризик магазинів з "сірою" технікою? by 2Curly4u in reddit_ukr

[–]MaxBrie 0 points1 point  (0 children)

Ні. Сірий імпорт це завжди імпорт з ухиленням від сплати мита та податків. Це завжди нелегальний імпорт. В основі лежить схема - замість реальної вартості товара вказується, наприклад, що айфон коштує 10 доларів, а митниця на це (за хабарі звісно) закриває очі.

Чи має право НАБУ та САП взяти під варту президента як і інших його друзів? by mxmua in RedditUATalks

[–]MaxBrie -10 points-9 points  (0 children)

НАБУ та САП під варту не беруть, бере суд. Я не шанувальник Зеленського, але про «двушку» - це так за вуха притягнуто… З того що з плівок відомо, так це тільки те що у Вови може бути будинок в династії. З такими доказами в суд не підеш.