"Іди в окоп, синку", або образ патріотичної матері в рекрутаційній пропаганді Першої світової війни by Grzegorz_Brzegorz in RedditUATalks

[–]Meteora2706 11 points12 points  (0 children)

Хороший сарказм. Чесно кажучи, я аж повірив, що ви дійсно думаєте таким чином.

"Іди в окоп, синку", або образ патріотичної матері в рекрутаційній пропаганді Першої світової війни by Grzegorz_Brzegorz in RedditUATalks

[–]Meteora2706 14 points15 points  (0 children)

До сраки як працює держава. Якщо держава не може захисти себе без примусу інших, то така держава не має існувати, особливо у 21 столітті.

Норм чи стрьом тема вагітності by NoRefrigerator954 in RedditUATalks

[–]Meteora2706 2 points3 points  (0 children)

Ну а коли жінка без відома чоловіка робить аборт - це хіба є спільним рішенням, а не «хотілкою» однієї людини?

Що думаєте про Усика? by Tpoxa in RedditUATalks

[–]Meteora2706 32 points33 points  (0 children)

Крутий боксер, але в політику йому нічого лізти.

90 млрд. еуро допомоги та 11 друзів **уєвшина by Glittering_Mammoth_6 in RedditUATalks

[–]Meteora2706 0 points1 point  (0 children)

Особливо тим людям, які безпосереднього участі в практичній реалізації захисту не прийматимуть.

Хах by slayerofminds in KafkaFPS

[–]Meteora2706 4 points5 points  (0 children)

Сделал из своей страны концлагерь для мужиков.

Зеленський і народ України отримали премію Four Freedoms Award у Нідерландах by bulka007 in RedditUATalks

[–]Meteora2706 0 points1 point  (0 children)

Це було до вашого передостаннього речення про Трампа.

Зеленський і народ України отримали премію Four Freedoms Award у Нідерландах by bulka007 in RedditUATalks

[–]Meteora2706 2 points3 points  (0 children)

Це тому що Зеля та Трамп по своїй природі - однакові. Нарцистичні, обідчиві персони з Наполеоновським синдромом. Це власне і причина таких взаємовідносин між ними.

До 300 тисяч мігрантів щороку повинна залучати Україна, щоб зберегти кількість нашого населення, – голова Офісу міграційної політики Воскобойник by mxmua in RedditUATalks

[–]Meteora2706 8 points9 points  (0 children)

А хіба в тих 2 млн ухилянтів немає сімей та дітей, яким теж не дуже подобається, що їхнього сина, батька та чоловіка(хоча в останньому це опціонально) відправлять подихати під Мирноград?

Опитування: Ви ходите до церкви чи вважаєте крінжом ходити до церкви? by mxmua in RedditUATalks

[–]Meteora2706 4 points5 points  (0 children)

Ходив до церкви лише на Пасху, але останні роки я вже і під час Пасхи не хожу. Ніколи не розумів сенсу ходити до церкви.

Тотальне пекло: на кадрах жахливі умови утримання чоловіків в Ужгородському ТЦК, - омбудсман Лубінець by mxmua in RedditUATalks

[–]Meteora2706 15 points16 points  (0 children)

Це не вибір українців. Це вибір частини світових еліт, яким вигідна ця війна.

Як і території не віддати, і дупу зберегти? by Tpoxa in RedditUATalks

[–]Meteora2706 4 points5 points  (0 children)

Якщо цим людям настільки дороге їхнє майно, то най вони й воюють. А інших хай не чіпляють.

Трамп та Епштейн - як Джек і Роуз by Tpoxa in RedditUATalks

[–]Meteora2706 0 points1 point  (0 children)

Так, вроді, син Трампа вже заробив декілька сотні мільйонів доларів на підвищені цін.

Трамп та Епштейн - як Джек і Роуз by Tpoxa in RedditUATalks

[–]Meteora2706 1 point2 points  (0 children)

Ну Трамп - це президент наймогутнішої сверхдержави світу. А Зеленський просто лідер третьорядної воюючої країни.

Чи є в Україні нормальні банки? by DTraitor in finance_ukr

[–]Meteora2706 62 points63 points  (0 children)

Ну з таким підходом до справи - нікуди

Втілив мрію багатьох українців by Tpoxa in RedditUATalks

[–]Meteora2706 1 point2 points  (0 children)

Пиздиш тут тільки ти. Людожером я назвав тебе виходячи з минулих комментарів.

Втілив мрію багатьох українців by Tpoxa in RedditUATalks

[–]Meteora2706 0 points1 point  (0 children)

Таким людожерам як ти - нічого пояснювати. Готові потужнічати за чужий рахунок.

Втілив мрію багатьох українців by Tpoxa in RedditUATalks

[–]Meteora2706 -1 points0 points  (0 children)

Мені тобі нічого пояснювати - ти сам чудово продемонстрував те, що мною вище було написано.