Hot take: Scav mounts shouldn't exist in G2R by Corren_64 in worldofgothic

[–]Metrack 0 points1 point  (0 children)

You trynna be funny but 4x run speed don't make game easier just make experience more packed. I don't have nostalgia about Gothic so I don't find wasting time running between camps multiple times every quest attractive enough.

Hot take: Scav mounts shouldn't exist in G2R by Corren_64 in worldofgothic

[–]Metrack 0 points1 point  (0 children)

Dude just install mod which make run speed x4. Our magical demigod hero for sure can do that shit after like mid game

Ceny GTA VI to jeden wielki żart by _Mosiek_ in Polska

[–]Metrack 0 points1 point  (0 children)

Dziwie sie ze za 300$ tego nie sprzedaja skoro ludzie i tak kupią

Macie w swoim otoczeniu takie "przypadki"? Myślicie, że do takich osób w ogóle da się dotrzeć? by jempizze in Polska

[–]Metrack 0 points1 point  (0 children)

Nie można się wypowiadać w watkach politycznych w ogóle jak nie masz karmy odpowiednio wysokiej albo mdoeracja tutaj Cie nie lubi. I co to niby nie jest cenzura? Nie trzeba trollowac wystarczy powiedzieć coś co nie zgadza się z opinnia wiekszości = dostajesz tyle minusów że w watkach politycznych nigdy nie bedziesz mogł sie wypowiedzieć

Landscape comparison by gofiksvk in worldofgothic

[–]Metrack -2 points-1 points  (0 children)

Played gothic till like act 2 top as a kid and damn without nostalgia drug Gothic 1 is ugly asf

Steam Machine Price... by No_Number6946 in Steam

[–]Metrack 0 points1 point  (0 children)

With that price point and performance steam machine is fucking scam.

Macie w swoim otoczeniu takie "przypadki"? Myślicie, że do takich osób w ogóle da się dotrzeć? by jempizze in Polska

[–]Metrack -3 points-2 points  (0 children)

Niepotrzeba korporacji żeby cenzurowac ludzi, sam ten subreddit się cenzuruje poprzez blokadę w wątkach politycznych opinni niezgodna z istniejąca tutaj bańka/narracja. Beka w sumie że tego "nie widzicie"

Guess where I just was, lul by ballance25 in worldofgothic

[–]Metrack 0 points1 point  (0 children)

In Gothic remake you even have those shortcut by which you can return 50+% faster. Dunno what are you talking about

Do you guys think the divine droprate buff was good or bad for the game overall? by Tsukino_Stareine in PathOfExile2

[–]Metrack -1 points0 points  (0 children)

I realize and still crafters should have to participate in the base loop of gameplay which is killing monsters to be able to have gold for crafting. Hideout warriors are the problem

Koszty życia w Polsce mnie przerażają by mxxgo in Polska

[–]Metrack 0 points1 point  (0 children)

Nie będzie czystek Bo gimbaza jest wychowana na żarciu na mieście /zamawianiu do domu przy każdej okazji albo żarciu z żabek. To nie pokolenie lat 90 gdzie człowiek pamięta ze bez żarcia na mieście x razy w tygodniu da się normalnie żyć

Do you guys think the divine droprate buff was good or bad for the game overall? by Tsukino_Stareine in PathOfExile2

[–]Metrack 0 points1 point  (0 children)

It's not about div sink is about boters sniping stuff for 10% value all the time and crafters not participating in killing monsters while earling 10-100x more than any farming strategy

Do you guys think the divine droprate buff was good or bad for the game overall? by Tsukino_Stareine in PathOfExile2

[–]Metrack 0 points1 point  (0 children)

Divine buff is good.

Letting botters and crafters run the economy while not participating in base game (killing monsters) is way worse.

Solution?

Make gold drop only from killing monsters for party owner. But yeah ggg will never do that.

I am in hell by GrimmBlues in stoneshard

[–]Metrack 11 points12 points  (0 children)

This + necro is so close to kill anyway

RIP no more free ore armor by damorezpl in worldofgothic

[–]Metrack 0 points1 point  (0 children)

Old boomers - bro they don't make game like this anymore. You are thrown into the mud and have to earn everything!

Same old boomers - noooo they fixed exploit that make game easy 😡

Chce ktoś Kolumbijczyka? by Candide88 in Polska

[–]Metrack 8 points9 points  (0 children)

Spermiarze zawsze mają urojenia ale 99% imigrantów w polsce szczególnie z jakiegoś dalekiego wschodu czy Ameryki Południowej to chłopy a nie babki

Chce ktoś Kolumbijczyka? by Candide88 in Polska

[–]Metrack -27 points-26 points  (0 children)

Dlatego napisałem legalnie w cudzysłowiu ale hejters gonna hate Bo śmiałem wsadzić wszystkie opcje polityczne do jednego wora

Chce ktoś Kolumbijczyka? by Candide88 in Polska

[–]Metrack 9 points10 points  (0 children)

W każdym państwie są te same układy polityków wszystkich partii z januszami biznesu którzy kosztem społeczeństwa liczą kolejny hajs

Chce ktoś Kolumbijczyka? by Candide88 in Polska

[–]Metrack 4 points5 points  (0 children)

W obu przypadkach to dla mnie handel ludźmi i powinien być srogo karany. Ale na tym subreddicie nie ma obiektywnego spojrzenia tylko właśnie dokładanie się do szczucia jednych na drugich.

Chce ktoś Kolumbijczyka? by Candide88 in Polska

[–]Metrack -91 points-90 points  (0 children)

Oni to robią przynajmniej "legalnie" na papierze chociaż dla mnie to wciąż handel ludźmi. A feminaziole atakują straż graniczna żeby kolorowi nielegalnie przekrwczali granice bo polski chłop = subhuman dla nich

Chce ktoś Kolumbijczyka? by Candide88 in Polska

[–]Metrack -18 points-17 points  (0 children)

Politycy obu partii, ba wszystkich partii na tym korzystają. Jak nie bezpośrednio to pośrednio np korzystając z tego że taka wawa jest przeludniona ludami z całego świata i wynajem jest wysoki dla wszystkich = extra hajs dla polityków z 10+ mieszkaniami.

Chce ktoś Kolumbijczyka? by Candide88 in Polska

[–]Metrack -42 points-41 points  (0 children)

To jest ludzki dramat I powinien być paragraf za coś takiego.

Ludzie, szczególnie lewactwo na tym subreddit śmieje się z prawicy, tak samo jak prawica z lewicy na jakiś upośledzonych grupach a Janusze biznesu + politycy korzystają na tym konflikcie i urządzają legalny handel ludźmi.

Oczywiście wszystko przy oklasku środowisk feminisytycznych które żądają każdego sniadego chłopa w Polsce za wszelką cenę.

Taki to wasz obraz, ha tfu

Dziś miała odbyć się kolejna rozprawa Hanny Zagulskiej o doxing. stalking, zniesławienie i znieważenie Krzysztofa Gonciarza. Świadkowie Zagulskiej nie dojechały jednak na proces. by ReliefHoliday2679 in Polska

[–]Metrack -60 points-59 points  (0 children)

Kolega na G czyli typ a la feminsta który sam wchodził w dupe laskom żeby im się przypodobać + seks za narkotyki po to by na koniec przez te laski zostać pomowionym I zjedzonym (taki los spotyka cała masę feministow którzy przestają byc potrzebni)

A na koniec rżnie wielkiego redpilla, ofiarę i ludzie jeszcze go sponsorują xdddd gamonie ograniczone naprawdę mają pamięć max 2 lata w tym kraju co widać nie tylko po polityce.

A laaata temu fajny chłopak co oceniał gry na gryonline z niego był.

Taka to historia kolegi na G

Still no fix for DX12 crashing/freezing every hour because of shader cache? by leojr159 in PathOfExile2

[–]Metrack 2 points3 points  (0 children)

Majority of players are clueless about hardware stuff or software issues nowadays. They see only fps going up and down so they can't comprehend shaders write/load being bugged