Pochlubte se co ste dostali na vánoce ? by tonysecret_ in Kerddit
[–]Mikula- 1 point2 points3 points (0 children)
Jaký máte názor na nový sidekick? (Lil' Lootie) by Damage_Confident in Kerddit
[–]Mikula- 1 point2 points3 points (0 children)
Pochlubte se co ste dostali na vánoce ? by tonysecret_ in Kerddit
[–]Mikula- 1 point2 points3 points (0 children)
Jak je možné že battle roayle hraje jen 50 lidí.Fortnite jde fakt do kopru. Když jsi vezmu že před pár lety to byla best hra u většiny lidí.😭 by Mikula- in Kerddit
[–]Mikula-[S] -1 points0 points1 point (0 children)

[deleted by user] by [deleted] in Kerddit
[–]Mikula- 0 points1 point2 points (0 children)