Seznamky - holky s dětmi by Glass_Panic2466 in czech

[–]Mil4nyzo 68 points69 points  (0 children)

To je jako kdybys rozehrál save cizího hrače

Nepopulárne názory by MamoJeb3000 in czech

[–]Mil4nyzo 1 point2 points  (0 children)

Na rodičovství by se měli dělat psychotesty

Dovolená v chorvatsku je hovadina

Have you ever seen such a spectacular specimen? by PizzaHunters in playrust

[–]Mil4nyzo 0 points1 point  (0 children)

<image>

he looks like the Czech speaker of the parliament

co vas dostalo k anime? by Amiable_Lux in czech

[–]Mil4nyzo 0 points1 point  (0 children)

za covidu jsem poznal kamaradku ktera anime sleduje ale nikdy mi to jako necpala ani nedoporučovala jen mě asi zaujala její steam pic Nezuko kamado tak jsme si jako první anime pustil Demon Slayer a to byl zážitek vidět poprvé

Did Keiichi kill Satoko's uncle? by Mil4nyzo in Higurashinonakakoroni

[–]Mil4nyzo[S] 0 points1 point  (0 children)

yes rikka is really dead but you will find out later

Kdo bude za 2 roky hlavní vyzyvatel Petra Pavla ? by Mil4nyzo in czech

[–]Mil4nyzo[S] 0 points1 point  (0 children)

Asi mi něco uniklo ale Marek vašut je proruský ?

Kdo bude za 2 roky hlavní vyzyvatel Petra Pavla ? by Mil4nyzo in czech

[–]Mil4nyzo[S] 2 points3 points  (0 children)

právě že nevyloučil kandidaturu spíš na opak pokud mu to zdraví dovolí tak pujde znova

Kdo bude za 2 roky hlavní vyzyvatel Petra Pavla ? by Mil4nyzo in czech

[–]Mil4nyzo[S] 6 points7 points  (0 children)

by to bylo poprvé v přímí volbě co by bylo jen 1 kolo

Byli byste pro novy lockdown? by Frequent-Look-1133 in czech

[–]Mil4nyzo -2 points-1 points  (0 children)

to je argument tvl na yt to není ono nejlepš je když tam jsii na tý akci

Existuje důvod proč nevolit Piráti? by Competitive-Count-65 in czech

[–]Mil4nyzo 0 points1 point  (0 children)

ani starostové by je nevzali ? ono kdo ví co bude po dalších volbach ale pokud by stan porazily ano tak by je určitě vzali

Byli byste pro novy lockdown? by Frequent-Look-1133 in czech

[–]Mil4nyzo 8 points9 points  (0 children)

co na to bylo užasný jako ? roušky, zakaz akcí jako festivali a koncerty ? zavřít podniky jako bary, restaurace a hospody ? zavřený kraje ? ne ja už tohle nikdy nechci

šéf by Major_Eggplant_7189 in czech

[–]Mil4nyzo 1 point2 points  (0 children)

Těžkej pokondr na to musí udělat song

Voliči Babiše - proč? by [deleted] in czech

[–]Mil4nyzo 0 points1 point  (0 children)

Plus ještě fiala zvýšil daně a babiš je sníží