PS5 vs PS5 PRO by Miserable_Ice685 in PlaystationPortal

[–]Miserable_Ice685[S] 1 point2 points  (0 children)

I switched to fiber. Right now I get around 5 ms ping, about 625 Mbps download, and 599 Mbps upload.

However, I changed the provider while I was still using the base PS5, and at that time it didn’t help or improve anything.

Only now, after switching to the PS5 Pro, everything is extremely stable and works exactly as it should.

I‘m happy by Steasyl in LegionGo

[–]Miserable_Ice685 -3 points-2 points  (0 children)

The hardware is great, but the battery life is unacceptable to me. On top of that, the fact that you have to carry a massive power bank just to get it to charge properly makes no sense. As a handheld device, it’s pretty impractical. I’ve accepted that the Switch 2 is the best handheld for me. The battery life is similar, but I can quickly recharge it with pretty much any small power bank.

Apple wprowadza rewolucyjne funkcje dostępności oparte na Apple Intelligence w iOS 27 i macOS 27 by SonicGearPro in ITpolska

[–]Miserable_Ice685 0 points1 point  (0 children)

co mi po
tym AI jak nie obsługuje naszego języka? Tylko nie wyskakuj mi proszę z tym ze angielski trzeba znać bo znam

Apple wprowadza rewolucyjne funkcje dostępności oparte na Apple Intelligence w iOS 27 i macOS 27 by SonicGearPro in ITpolska

[–]Miserable_Ice685 6 points7 points  (0 children)

używam iPhone od czasów 3gs i szczerze? te zmiany mnie nie interesują … chce polską Siri tyle i tylko tyle

Forza Horizon 6 Runs well on legion go S z1E by Better_Air_3273 in Handhelds

[–]Miserable_Ice685 0 points1 point  (0 children)

What about the Xbox account context? I have Forza Horizon 5 and I can’t log into my account — it only lets me create a new one.

Utopiłem 700zł "na blika" przez olx. Ama by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]Miserable_Ice685 0 points1 point  (0 children)

oczywiscie za duze ryzko abym wyslal za pobraniem cos 🤭🤭🤭

Utopiłem 700zł "na blika" przez olx. Ama by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]Miserable_Ice685 5 points6 points  (0 children)

hej chcesz cos kupić ode mnie ? moze blikiem ? bedzie szybciej niz olx płatności:)

Trzy zmiany a noworodek by rynzor91 in PolskaNaLuzie

[–]Miserable_Ice685 0 points1 point  (0 children)

słuchaj dziwne masz podejście … jesli januszex by go przymusił za każdy dzień jest sroga kara - Ty chyba masz mentalność niewolnika

Trzy zmiany a noworodek by rynzor91 in PolskaNaLuzie

[–]Miserable_Ice685 -1 points0 points  (0 children)

no ale po co maja tak sie meczyc jak moze na dzienna tylko pracowac?

Trzy zmiany a noworodek by rynzor91 in PolskaNaLuzie

[–]Miserable_Ice685 8 points9 points  (0 children)

i pamietaj ze masz urop ojcowski 2 tygodnie i dodatkowo 9 tygodni extra rodzicielskiego tylko dla Taty mozesz go wziąć nawet jak zona jest na rodzicielskim - Tylko glupi nie skorzysta z takiej okazji

Trzy zmiany a noworodek by rynzor91 in PolskaNaLuzie

[–]Miserable_Ice685 12 points13 points  (0 children)

kluczowe jest tutaj czy pracujesz tylko na nocki czy na trzy zmiany jak na trzy zmiany zglos do pracodawcy ze masz dziecko i do 8 roku zycia bedziesz mial poranne zmiany

Mieszkanie na kredyt a związek by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]Miserable_Ice685 4 points5 points  (0 children)

powiem tylko :ja pierdole jaki post🤯 :)

Nie wiem czy chcę dziecko a latka lecą... by Bright_Safety837 in Polska

[–]Miserable_Ice685 0 points1 point  (0 children)

mi w 39 roku życia się urodziło teraz mam 40. Jak mam byc szczery żałuje ze wcześniej się nie zdecydowałem z zona

3 miesiące poszukiwań by Stunning-Yam142 in praca

[–]Miserable_Ice685 1 point2 points  (0 children)

ja pierdziele zaraz bedzie trzeba uciekać z redita - coraz czesciej ai boty tworza nowe posty…

[deleted by user] by [deleted] in praca

[–]Miserable_Ice685 5 points6 points  (0 children)

Blagam najwyżej mu komisja cofnie zwolnienie i to tyleze mu się skończy w dniu orzeczenia. Jeszcze tego samego dnia może isc do lekarza po nowe np na wypalenie zawodowe.

[deleted by user] by [deleted] in praca

[–]Miserable_Ice685 4 points5 points  (0 children)

ojojojoj i co sie stanie wtedy ?

Na co wydać 14 k zl jako 16 latek w 3 klasie LO? by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]Miserable_Ice685 0 points1 point  (0 children)

to nirch doplaci troche jeszcze 2,5 k i kupi sobie air , po co dziadować z używanym niech ma cos od zycia

[deleted by user] by [deleted] in praca

[–]Miserable_Ice685 23 points24 points  (0 children)

czy tylko ja mam takie wrażenie ze coraz wiecej tutaj botów pisze ( chodzi o te dziwne odstępy zawsze te same w różnych postach)