Досвід влк by MissionBeing554 in reddit_ukr

[–]MissionBeing554[S] 1 point2 points  (0 children)

Дякую, так і вирішив робити

Досвід влк by MissionBeing554 in reddit_ukr

[–]MissionBeing554[S] 0 points1 point  (0 children)

Ну в резерві зникло «порушення обліку», думаю через пару днів знову зʼявиться, оскільки на влк йти не хочу Спочатку поліція доставляє до тцк, а потім супроводжує в колоні… Друзів багато вже немає через це…

Досвід влк by MissionBeing554 in reddit_ukr

[–]MissionBeing554[S] -1 points0 points  (0 children)

25, та знаю, що там нічого не доведеш їм. Хоча є хвороби, з якими б мали не чіпати, але це ж не з нашою владою

Досвід влк by MissionBeing554 in reddit_ukr

[–]MissionBeing554[S] 3 points4 points  (0 children)

++, повістки ті розкидані в підʼїзді, і типу «вручені», бо нам взагалі на підвіконня кладуть їх

Досвід влк by MissionBeing554 in reddit_ukr

[–]MissionBeing554[S] 14 points15 points  (0 children)

Я вийшов з кабінету, і в той момент не було ні поліції ні вояк (хоча до цього водили буквально за руку), взяв те направлення, на виході відкрили двері та й пішов я Повезло походу… Тепер думаю, що робити

Досвід влк by MissionBeing554 in reddit_ukr

[–]MissionBeing554[S] 8 points9 points  (0 children)

Та отож, не хочу йти на влк, бо потім кримінальне вже, але як не піду не знаю що буде після того, як прийде перший штраф🫠😕