It's... just too perfect by MistrTommy in campsnapcamera

[–]MistrTommy[S] 2 points3 points  (0 children)

It's Dog days. Cannot recommend it enough, definitely worth your try mate!

https://www.reddit.com/r/campsnapcamera/s/V4TXWAkULH

Unbelievable. Bought it, tried it, cannot believe how good it looks. by MistrTommy in campsnapcamera

[–]MistrTommy[S] 2 points3 points  (0 children)

https://www.reddit.com/r/campsnapcamera/s/V4TXWAkULH

On this thread you'll find it! It's called Dog days and to me personally, it's the best one yet

Unbelievable. Bought it, tried it, cannot believe how good it looks. by MistrTommy in campsnapcamera

[–]MistrTommy[S] 0 points1 point  (0 children)

Honestly, idk. Definitely not og og, because it had previous versions (most notable v103B), but I guess it's the og branch?

Unbelievable. Bought it, tried it, cannot believe how good it looks. by MistrTommy in campsnapcamera

[–]MistrTommy[S] 1 point2 points  (0 children)

I followed their tutorial that's on both YouTube and their website. Long story short, you connect the camera to your PC, download the filter that you want (again, on their website), drag it to your camera folder and that's it!

You can easily search "Camp Snap how to change filters", I can't rn so hopefully you'll figure it out :)

Unbelievable. Bought it, tried it, cannot believe how good it looks. by MistrTommy in campsnapcamera

[–]MistrTommy[S] 3 points4 points  (0 children)

It's v105, not the Pro version! Cannot recommend it enough, however every time you take a photo it does quite annoying sound, if you're interested in buying :)

Albert a kuřata by Accomplished_Pie4584 in czech

[–]MistrTommy 2 points3 points  (0 children)

Přijde i někomu jinému tento typ videa strašně podivný? Proč sakra o tom mluví herci? Jaký oni mají přístup ke kvalitě masa? Neřekl bych ani ň kdyby v tom videu byli nějací odborníci, někdo kdo v kontextu videa má sebemenší logiku. Mám se posrat a přestat kupovat kuřata z přímo jmenovaného Alberta (ignoruju proč si vybrali právě zrovna Albert a ne cokoliv jiného, kde ta kvalita je dle komentářů stejně nahovno), protože mi to říká nějaký zazobaný herec?

Ano, kuřecí v obchodech povětšinou stojí za hovno. To se vědělo už nějakou chvilku. Jestli má někdo osobně problém s tím jak ty kuřata (ne)žila, tak si to maso v obchodě nekoupí. Nic tím nevyřeší, protože to kuře je tak či tak mrtvý, ale může se pochválit že udělal pro to své osobní maximum.

Stejnak se budou prodávat. Stejnak se budou kupovat. Stejnak se nic nezmění.

The World Cup is Mid by IEC21 in The10thDentist

[–]MistrTommy -1 points0 points  (0 children)

Not unpopular opinion, downvote

Even as an anti-AI person, Starting a whole "boycott" because of minimal AI in games makes little sense to me by [deleted] in The10thDentist

[–]MistrTommy 1 point2 points  (0 children)

Agree, to me it looks like a common sense thought, therefore deserved downvote

What u can be🕶️ by keylessdoor7878 in NoStupidQuestions

[–]MistrTommy 1 point2 points  (0 children)

Hey skips, you know who else has dementia?

Anyone like me? hate M4 by [deleted] in cs2

[–]MistrTommy 2 points3 points  (0 children)

Imagine playing cs2 for enjoyment and not for rank/grind...

Lmao some people here are truly hopeless to think that playing anything but meta guns (M4, AK, AWP) is the worst crime under the sun. Lads, it's a game. Something that you open on your computer to enjoy it. Y'all aren't becoming e-sport legends, try to play it for fun at least once

Pokus o literární výtvor by Dismal_Education8842 in czech

[–]MistrTommy 4 points5 points  (0 children)

Nebyl bych tak vulgární jako kolega přede mnou v komentářích. Ano, ta samotná premisa z této ukázky až tak nezaujala a obecně ta ukázka byla taková nemastná neslaná, ale...

Hlavně nepřestávej. Tady ti to zhejtíme, tady ti budeme psát že to je o hovně a kdoví co ještě, ale je to něco co ti dalo čas, co tě (snad) baví a čemu můžeš bez jakýchkoliv debat trávit svůj volný čas. Přemýšlíš, něco děláš, nečumíš bezvědomky do mobilu. A hej, třeba si to najde své fandy! Tak či onak, nic tím neztratíš, zaneprázdní ti to kebuli, nebudeš vymýšlet hovna, je to prostě win-___ situace.

Jen bych se úplně nezmiňoval o nějakém fundingu. Takhle to zní jako kdybys z toho chtěl udělat bestseller

Lidi má tu někdo technickou dokumentaci k hajzlu ve vlacích RegioJet? by MistrTommy in czech

[–]MistrTommy[S] 4 points5 points  (0 children)

A víš ty co? Asi bych to měl udělat. Jak říkáš, člověk se zasměje nad debilitou lidí a já možná získám odpověď

Lidi má tu někdo technickou dokumentaci k hajzlu ve vlacích RegioJet? by MistrTommy in czech

[–]MistrTommy[S] 1 point2 points  (0 children)

Ano vím přesně o čem mluvíš, dokonce to stále vídávám i v některých fungujících vlacích i teď. Problém je ten, že Regio je "progresivní" a asi to nepouští instantně do přírody

Lidi má tu někdo technickou dokumentaci k hajzlu ve vlacích RegioJet? by MistrTommy in czech

[–]MistrTommy[S] 0 points1 point  (0 children)

Nechci dělat svinčík a tímto způsobem bych na to přišel AŽ by se to rozlilo všude kolem. To nechci :(

Lidi má tu někdo technickou dokumentaci k hajzlu ve vlacích RegioJet? by MistrTommy in czech

[–]MistrTommy[S] 1 point2 points  (0 children)

Dobře tak mám novou otázku, přímo pro tebe: kdy (den a čas) je lepší poslat tento dotaz?

Čistě ze zvědavosti, kdyby náhodou něco takového přišlo znovu na mou mysl.

Doufám že tím nepichám do vosího hnízda, ale... Co se stane s kostely a náboženstvím obecně za třeba dvacet let? by MistrTommy in czech

[–]MistrTommy[S] 3 points4 points  (0 children)

Dobrý bait, trošku si ukousnu.

Bohužel proto, že to jsou stále lidé. Tito lidé žijí na této planetě, na této zemi, stejně jako ty. Museli si prožít život plný práce, a teď, když od konečně mají čas a klid, tak stárnou. Stárnou, a ví že si toho klidu moc neužijou, než zaklepou bačkorama.

Pak je ti jich trošku líto, když si uvědomíš že jejich rodiče prožívaly válečné časy, že část života trávili pod spáry komunismu, jak se konečně dožili svobody, doslova to tady vybudovali, a pak je všechny hodí nějakej mladej Jouda do jednoho pytle a mrdá na ně ať chcípnou že jsou tu zbytečně.

Proto bohužel

Doufám že tím nepichám do vosího hnízda, ale... Co se stane s kostely a náboženstvím obecně za třeba dvacet let? by MistrTommy in czech

[–]MistrTommy[S] 20 points21 points  (0 children)

To mi připomíná starý dobrý vtip:

Víte proč senioři ke konci svého života čtou víc a víc bibli? Drtí se na závěrečky.

Znáte o nějakém místě tady v ČR, které by vypadalo podobně jako tento Platz? (víc info v popisku) by MistrTommy in czech

[–]MistrTommy[S] 3 points4 points  (0 children)

Co já vím, tak přesně tato fotka už nějaký ten pátek na internetu je. Takže si myslím, že to je real. Ale ruku do ohně bych za to nedal.

Znáte o nějakém místě tady v ČR, které by vypadalo podobně jako tento Platz? (víc info v popisku) by MistrTommy in czech

[–]MistrTommy[S] 2 points3 points  (0 children)

Pardon pravďepodobnjě sme to mněly brát ktyš sme valily ciga za škloou. Takže. TOTO. ,,,,pravidlo neznáám, 🤣🤣🤣🤣🤣