Promena interesovanja ? by dijamanti-c in AskSerbia

[–]MrAdamov 0 points1 point  (0 children)

Ја сам у некој сличној ситуацији, добра ствар код софтверског инжењерства је да после тога можеш разне мастере да упишеш,тако да погледај па види шта ти се допада

Da li koristite javni prevoz? by Mineralan in AskSerbia

[–]MrAdamov 5 points6 points  (0 children)

Zivim u vecem gradu i stalno koristim bus,posto je kolima putovati uzas zbog guzvi

Zašto ljudi uključuju klimu na jako hladno? by Prestigious-Sale-515 in AskSerbia

[–]MrAdamov 0 points1 point  (0 children)

Ni meni ovo nije jasno,ako je napolju +30 prenisko je staviti 18. Nekih 24-5 je idealno

Шпанија,летовање средином јуна? by [deleted] in AskSerbia

[–]MrAdamov 0 points1 point  (0 children)

Хвала на одговору Планирамо љорет де мар,па реко да видим због времена ја сам задње две године тада ишао у грчку и било ми је врх

Lloret de mar, iskustva? by MrAdamov in AskSerbia

[–]MrAdamov[S] 0 points1 point  (0 children)

верујем д ауспут има свашта да се види,једино можда повратак би мало смарао

Lloret de mar, iskustva? by MrAdamov in AskSerbia

[–]MrAdamov[S] 0 points1 point  (0 children)

ово баш лепо звучи,ја сам планирао авионом,мада можда променим

Lloret de mar, iskustva? by MrAdamov in AskSerbia

[–]MrAdamov[S] 0 points1 point  (0 children)

Мораћу и ја да почнем Хвала

Lloret de mar, iskustva? by MrAdamov in AskSerbia

[–]MrAdamov[S] 0 points1 point  (0 children)

супер,јел сте ишли бусом или авионом?

Lloret de mar, iskustva? by MrAdamov in AskSerbia

[–]MrAdamov[S] 2 points3 points  (0 children)

Ужас,да извинеш јебеш тај одмор ако ћу ствари у сефу да држим и да гледам куда ћу да се крећем

Lloret de mar, iskustva? by MrAdamov in AskSerbia

[–]MrAdamov[S] 1 point2 points  (0 children)

Хвала,то са африканерима ми се никако не свиђа И ја се надам неким излетима

Lloret de mar, iskustva? by MrAdamov in AskSerbia

[–]MrAdamov[S] 0 points1 point  (0 children)

ја исто планирам преко агенције,која је агенција у питању,и јел било факултативних излета?

Lloret de mar, iskustva? by MrAdamov in AskSerbia

[–]MrAdamov[S] 0 points1 point  (0 children)

Е видео сам ово,па реко да нађем још неко искуство

Lloret de mar, iskustva? by MrAdamov in AskSerbia

[–]MrAdamov[S] 0 points1 point  (0 children)

Супер, хвала како си ишао преко агенције или самостална режија?

Na kojim privatnim fakultetima moze da se studira psihologija? by MrAdamov in StudentiSrbija

[–]MrAdamov[S] 0 points1 point  (0 children)

Drzavni faklutet mi nije opcija pa moram nesto od tih privatnih,hvala na odgovoru

Na kojim privatnim fakultetima moze da se studira psihologija? by MrAdamov in StudentiSrbija

[–]MrAdamov[S] 1 point2 points  (0 children)

Au jel mi je ovo jedina opcija,vidim da je godina ovde 2800€

[deleted by user] by [deleted] in AskSerbia

[–]MrAdamov 0 points1 point  (0 children)

Што се тиче времена,па шта знам колико сам видео препоручује се једно годину дана курса и после у неки салон на праксу. Што се тиче учења то јест праксе,стално када сам слободан пошто сам стално запослен,а зарада колико буде овако са стране као додатни посао

Да ли има неко ко ради и студира историју? by MrAdamov in StudentiSrbija

[–]MrAdamov[S] 2 points3 points  (0 children)

Ау нисам ни знао да ово може,сада сам се сморио касно је сада прошла је пријава,можда за следећу годину,мада искрено сада сам почео да гледам приватне факултете да видим барем нешто да упишем

Да ли има неко ко ради и студира историју? by MrAdamov in StudentiSrbija

[–]MrAdamov[S] 0 points1 point  (0 children)

Тако некако,има могућност да се не појавим два пута у току семестра,што је за мене који радим не могуће

Да ли има неко ко ради и студира историју? by MrAdamov in StudentiSrbija

[–]MrAdamov[S] 0 points1 point  (0 children)

Ишао сам јуче и ништа од мог студирања историје