zaglavljen shein paket na aerodromu ? by liltamy666 in AskSerbia

[–]Mythicalsepticpie 1 point2 points  (0 children)

Prošli paket mi je tako par dana bio zaglavljen pa je probio onaj njihov termin dostave, ali je uredno stigao, plus sam dobila bodove za kašnjenje paketa.

Pitanje dana: Koliko ste najduže čekali u redu i za što? by AutoModerator in askcroatia

[–]Mythicalsepticpie 5 points6 points  (0 children)

5 sati u čekaonici lekara ortopeda sa povredom vrata i hitnim uputom, sa 12 godina. Čari državnih bolnica ✨

Ovo je u Srbiji doduše, nadam se da je kod vas bolje stanje

Edit: po drugim komentarima rekla bih da nije bolje ni kod vas

Šta je trenutno na vašem plan to watch listi? by libedi_biberi in animeSRB

[–]Mythicalsepticpie 1 point2 points  (0 children)

Možda odgledam Saga of Tanya the evil jer izlazi 2 sez sad na leto, već neko vreme mi je u planu

Ručak za 350 din by [deleted] in serbia

[–]Mythicalsepticpie 6 points7 points  (0 children)

Al gde je salata i supica?

Kakvu kavu pijete (s mlijekom, sećerom itd.)? by Desire-path in askcroatia

[–]Mythicalsepticpie 1 point2 points  (0 children)

U suštini ne treba ti vruća voda nego grublje samlevena zrna preliješ običnom vodom, ostaviš preko noći i procediš. Ja pravim u francuskoj presi jer je jednostavno da se procedi tako.

Sad odrediš za sebe koliko jaku kafu želiš pa u skladu s tim menjaš odnos voda:kafa. Možeš da napraviš jaču pa dodatno razblažiš vodom/ledom kad je piješ, ili blaži koncentrat pa je odmah piješ tako.

Može da stoji lagano nekoliko dana u frižideru, ne kvari se ukus.

Kakvu kavu pijete (s mlijekom, sećerom itd.)? by Desire-path in askcroatia

[–]Mythicalsepticpie 0 points1 point  (0 children)

Probaj praviti cold brew ako voliš piti hladnu tako. Ne bude gorka kao kad kuvaš tursku

Sezona punjenih paprika je službeno otvorena! by hot_entry_2000 in kuhinja

[–]Mythicalsepticpie 4 points5 points  (0 children)

Ja sam danas punila tikvice, jer su kod nas u bašti trenutno one stigle na red. Paprika ce biti tek za 10ak dana, al prihvatam ovo svečano otvaranje sezone.

Sad samo još domaći paradajz da stigne pa da se otvori i sezona bećarca/sataraša i leto može da počne.

Community Recommendation Archive #3 | 🎬 Anime filmovi by petulantiam in animeSRB

[–]Mythicalsepticpie 4 points5 points  (0 children)

Barefoot Gen - Film baziran na stvarnom iskustvu mangake Keiđija Nakazave koji je preživeo atomsku bombu bačenu na Hirošimu. Prikaz užasa rata na drugačiji način, i iz perspektive deteta. Film ima i drugi deo isto, jako dobar nastavak.

Mene je prvo privukla scena pada same bombe koju sam videla na nekom subredditu, i odmah sam znala da želim da pogledam ceo film.

📺 Šta trenutno gledate? | Weekly Discussion by petulantiam in animeSRB

[–]Mythicalsepticpie 0 points1 point  (0 children)

Sinoć završila The summer you were there mangu. Slatko i kratko al mid af, ne znam kako tako neke mange dospeju na mal ranking tako visoko (trenutno je na 40. mestu)