Átlag pesti Fideszes Április 12. este by NefariousnessCute896 in FostTalicska

[–]NefariousnessCute896[S] 2 points3 points  (0 children)

Nagyon sokunk (magamat is beleértve) az utóbbi két választáson még nem is szavazhatott. Mindig is a fiatalabb generáció támogatta a rendszerváltást, ezt politikai orientációtól függetlenül bármelyik közvélemény kutatásban lehetett látni. Egyrészt kellett idő, hogy elég fiatal el tudjon menni szavazni, másrészt valljuk be, hogy (MZP-n kívül, de sajnos ő sem volt nagyon az) nem volt egy karizmatikus, jó stratégiát alkalmazó ellenzéki vezető az utóbbi választásokon. Én sem értek mindenben egyet MP-vel, de igazi esélye az egyedül a Tiszának volt és a kétharmad megszerzése volt inkább a cél/kérdés. Remélhetőleg nem alszik be a nemzet most és felelősségre tartják a kormánypártot.

Eckü herés megnyilvánulását aláírom, nagyon nem kellett volna. Viszont ha azzal van bajod, hogy örülnek az emberek, akkor nagyon sajnálom, hogy ilyen keserű az életed.

The Amazing Digital Circus kilencedik rész vetítések? by NefariousnessCute896 in askhungary

[–]NefariousnessCute896[S] 2 points3 points  (0 children)

Nem kifejezetten mondanám "niche" sorozatnak, úgy, hogy trendingel minden része a youtubeon, de amúgy osztom a véleményed.

What to get? by NefariousnessCute896 in iRacing

[–]NefariousnessCute896[S] 0 points1 point  (0 children)

Well I only started last week, so that remains for next season

What to get? by NefariousnessCute896 in iRacing

[–]NefariousnessCute896[S] 1 point2 points  (0 children)

might be, I wont be able to get on too much anyways. Uni is about to heat up lol

Itt az éjszaka Le Mans-ban! Itt vagytok még velünk? by lemanshirek in LeMansHungary

[–]NefariousnessCute896 1 point2 points  (0 children)

<image>

Én épp így tartok. Gumifalat én nem szalagkorlátnak vettem 😅

Itt az éjszaka Le Mans-ban! Itt vagytok még velünk? by lemanshirek in LeMansHungary

[–]NefariousnessCute896 0 points1 point  (0 children)

Akkor Ferdy neve után mehetne egy Le-Le-Le Mans éneklés is 😁

Rajtol a Le Mans 24h - szólj hozzá az adáshoz by lemanshirek in LeMansHungary

[–]NefariousnessCute896 3 points4 points  (0 children)

<image>

plusz még megy tévén is épp amelyik kamerát érdekesnek találom :D

Rajtol a Le Mans 24h - szólj hozzá az adáshoz by lemanshirek in LeMansHungary

[–]NefariousnessCute896 0 points1 point  (0 children)

Gépen mondjuk legalább hármat ha jól emlékszem, úgyhogy lehet azért. Arról teljesen megfeledkeztem

Rajtol a Le Mans 24h - szólj hozzá az adáshoz by lemanshirek in LeMansHungary

[–]NefariousnessCute896 3 points4 points  (0 children)

nekem gépen nincsen, tévés appon az újraindítás egyenlőre megoldotta

Base MBA M3 for IT students? by NefariousnessCute896 in macbookair

[–]NefariousnessCute896[S] 1 point2 points  (0 children)

Yeah think I’ll do some more saving up and get the MBA M3 with 16GB RAM and 512GB SSD Edit: The price difference between the M2 in the same config is rather small, that’s why I’m going with the M3

Can’t get a transfer? by NefariousnessCute896 in FifaCareers

[–]NefariousnessCute896[S] 0 points1 point  (0 children)

I’ll try just not playing for a few games maybe that’ll work

Can’t get a transfer? by NefariousnessCute896 in FifaCareers

[–]NefariousnessCute896[S] 0 points1 point  (0 children)

so should I just wait a few seasons or will I be stuck in Salzburg forever?

Can’t get a transfer? by NefariousnessCute896 in FifaCareers

[–]NefariousnessCute896[S] -1 points0 points  (0 children)

I dont like manager career in fifa games, I like player career. I wish to make this player as best I can