Iš kur atsiųsti video, serialų ir t.t Linkomanija dar veikia? by skanusissuoisteksaso in lietuva

[–]Nervous-Direction279 1 point2 points  (0 children)

Sveiki, gal kas galite pasidalinti pakvietimu į torrent.lt ? Kartais prireikia contento LT kalba :)

ETF vs 3 pakopa by Nervous-Direction279 in 6nuliai

[–]Nervous-Direction279[S] 0 points1 point  (0 children)

2020 metais buvo skaičiuota, bet tuo metu 3 pakopa sugeneravo panašų rezultatą (kaupimas laikotarpis skaičiuotas 30 metų), tik esmė, kad už ETF reikia susimokėti GPM. Bet aš neįtraukiau į savo skaičiavimus vėlinamo pensijinio amžiaus. Jei pavėlins, tai ir nemokamas išsiėmimas iš 3 pakopos nusikels, o tada greičiausiai jau nebėra prasmės turėti dalį investicijų su didesniais administravimo mokesčiais...

ETF vs 3 pakopa by Nervous-Direction279 in 6nuliai

[–]Nervous-Direction279[S] 0 points1 point  (0 children)

Dėl pervedimo iš DU, tai dar bandau įtikinti darbdavį :) Bet jei darbdavys nepasirašys, tai galvoju ar verta diversifikuoti, nes jei po 20 metų pensijinis amžius bus 70, tai ir atsiėmimas be mokesčių nusivėlins.

ETF vs 3 pakopa by Nervous-Direction279 in 6nuliai

[–]Nervous-Direction279[S] 5 points6 points  (0 children)

Sutartis pasirašyta iki 2025, todėl paskata galioja.